• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140

Biura i lokale na sprzedaż

(5 431)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 9 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 8 800 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 1 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sikorskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Sikorskiego

    • 2 916 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 38,88 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sikorskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Obiekt Przemyśl, ul. Rzeczna

    Przemyśl » ul. Rzeczna

    • 230 000 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 2 170 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyciąg z ogłoszenia o przetarguPREZYDENT MIASTA PRZEMYŚLAogłasza kolejny przetarg ustny nieograniczonyna sprzedaż nieruchomości zabudowanej stanowiącej własność Gminy Miejskiej P...

  • 1 / 4
    Obiekt Rudno, ul. Przemysłowa

    Rudno » ul. Przemysłowa

    • 49 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 804 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    O G Ł O S Z E N I E Na podstawie art. 30 ust. 2 pkt. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2025 r. poz. 1153) w związku z art. 37 ust. 1 i art. 38...

  • Obiekt Ogardy

    Ogardy

    • 548 000 zł cena
    • 892 m2 powierzchnia
    • 615 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE GPM 17/2026Burmistrza Strzelec Krajeńskichz dnia 30 kwietnia 2026 r.Stosownie do art. 35 ust. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz.U. z...

  • Przetarg - ul. Słubicka 4

    Rzepin » ul. Słubicka

    • 84 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 657 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zarząd Powiatu Słubickiegoo g ł a s z apierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanejstanowiącej własność Powiatu SłubickiegoDziałka ewidencyjnaNr 376...

  • Przetarg - kompleks ośrodka wypoczynkowego

    Susiec » ul. Polna

    • 1 421 000 zł cena
    • 3 096 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonymna sprzedaż zabudowanej nieruchomości Na podstawie art. 28 ust. 1 i ust. 2, art. 37 ust. 1, art. 38 ust. 2, art. 40 ust. 1 pkt 1...

  • Przetarg - ul. Klonowa 11

    Lądek-Zdrój » ul. Klonowa

    • 593 000 zł cena
    • 267 m2 powierzchnia
    • 2 221 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Wałbrzychuul. Piotra Wysockiego 11, 58-300 [email] +48 32 606 0 616 TAURON Dystrybucja S.A. z/s w Krakowie, ul. Podgórska 2...

  • Przetarg - Piekarska 3A/2U

    Piła » ul. Piekarska

    • 183 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    PIŁA - LOKALE UŻYTKOWE Prezydent Miasta Piły ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych – trzech lokali użytkowych: ul. Piekarska 3...

  • Budynek usługowy – hotel pracowniczy / inwestycja

    Ozimek

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż budynek w stanie surowym zamkniętym o powierzchni ok. 1000 m², zlokalizowany w strefie przemysłowej w Ozimku (woj. opolskie). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję in...

  • Przetarg - obręb Dobieszewo

    Dobieszewo

    • 800 000 zł cena
    • 358 m2 powierzchnia
    • 2 235 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Kcynia, dnia 22 kwietnia 2026 r.INFORMACJAInformuję, że na tablicy ogłoszeń tut. Urzędu wywieszone zostało „Ogłoszenie o drugim publicznym przetargu ustnym nieograniczonym na zbyci...

  • Przetarg - obręb 0003 Chojnów, ul. Piotrowicka

    Chojnów » ul. Piotrowicka

    • 860 000 zł cena
    • 1 205 m2 powierzchnia
    • 714 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Adres do korespondencji:TAURON Dystrybucja S.A.Oddział w Legnicyul. Partyzantów 21, 59-220 LegnicaObsługa klientów:Elektronicznie: tauron-dystrybucja.pl/formularzTelefonicznie: +48...

  • Przetarg - ul. 1 maja 143

    Wałbrzych » ul. Maja

    • 519 500 zł cena
    • 811 m2 powierzchnia
    • 641 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 2
    Obiekt Suwałki, ul. Tadeusza Kościuszki

    Suwałki » ul. Kościuszki

    • 2 270 400 zł cena
    • 2 653 m2 powierzchnia
    • 856 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OGŁOSZENIE O ROKOWANIACH PO PIĄTYM PRZETARGU ZAKOŃCZONYMWYNIKIEM NEGATYWNYMNa podstawie art. 39 ust. 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z...

  • Dom, agroturystyka, stawy, 6.81ha, Lublin

    Lublin » Zemborzyce

    • 6 900 000 zł cena
    • 68 100 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Agroturystyka ze Stawami na Sprzedaż - Gotowy biznes z możliwością rozbudowyW skład oferty wchodzą:Dom Właścicieli/Pensjonat: Przestronny dom o pow. 170 m2, świeżo po remoncie. Zaw...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 921 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,37 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w Śródmieściu, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 076 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.116,61 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 1 540 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,40 m2 na 5 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okol...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 1 906 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,25 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...