• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Praga-Południe ul. Kamionkowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kamionkowska

    • 1 035 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.23 m2 na 1 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Pradze Południe, w okolicach ul. Kamionkowskiej. poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 1 180 € cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 59m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 24 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 538 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 11 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 26 400 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 456 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 12 osób, na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego. poleca Agencja Nieruchomo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Koszykowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Koszykowa

    • 7 229 € cena
    • 278 m2 powierzchnia
    • 27 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 278,05m2, na piętrze w kameralnym biurowcu na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Koszykowej poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 70 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: salka spotkań dla 6 osób na Mokotowie, na 3 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach ul. Domaniewskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Konstruktorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Konstruktorska

    • 1 230 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 16,30 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-magazynowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Konstruktorskiej. poleca Agencja Nieruch...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 70 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: salkę spotkań dla 4 osób na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Sobieskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jana Pawła II

    Warszawa » Śródmieście » al. Jana Pawła II

    • 1 189 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 238 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: stanowisko pracy w coworkingu na 14 piętrze nowoczesnego biurowca w okolicach Dworca Centralnego, w samym centrum Warszawy, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Williama Lindleya

    Warszawa » Ochota » ul. Lindleya

    • 1 000 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biurko dedykowane w coworkingu w nowoczesnym biurowcu klasy A na warszawskiej Ochocie, w okolicach ulicy Lindleya, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 148 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 25,52 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 747 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 22 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Do wynajęcia prestiżowe BIURO w centrum Warszawy - Crown SquareAdres: ul. Przyokopowa 31, WarszawaPowierzchnia: 268,80 m²Lokalizacja: Ścisłe centrum...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Przyokopowa

    Warszawa » Wola » ul. Przyokopowa

    • 5 607 € cena
    • 269 m2 powierzchnia
    • 21 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa PRZESTRZEŃ BIZNESOWA w sercu Warszawy - Twoja firma zasługuje na więcej! Perła biznesowej Woli - nowoczesny budynek Crown Square przy ul. Przyokopowej 31. - 2 minuty od m...

  • Przestronny lokal z witrynami, 5 min Metro Kabaty
    Przestronny lokal z witrynami, 5 min Metro Kabaty

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 17 369 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy na Kabatach, przy ulicy Dembego, położony na parterze budynku z 1999 roku. Wejście oraz witryny wychodzą na ulicę Zaruby, w otoczeniu innych loka...

  • Lokal Warszawa Białołęka, Brzeziny

    Warszawa » Białołęka

    • 25 600 zł cena
    • 556 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal magazynowy o powierzchni 556 mkw z wydzielonymi pomieszczeniami zaplecza socjalnego (aneks kuchenny i 2 toalety). Lokal do aranżacji pod potrzeby klienta. Magazyn posi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 7 599 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 67,70 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 198 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro o pow. 82m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 9 198 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-pokojowy lokal biurowy o pow. 85 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola ul. rondo Ignacego Daszyńskiego

    Warszawa » Wola » rondo Rondo Ignacego Daszyńskiego

    • 6 199 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 56 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 2 780 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 348 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 1-2 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property...