• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 170 000 zł cena
    • 428 m2 powierzchnia
    • 2 734 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI: duża powierzchnia - 428 m², funkcjonalny układ na trzech poziomach, lokal w pasażu handlowym - wysoka ekspozycja i ruch klientów, wejście bezpośrednio z ciągu...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 41 790 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-gastronomiczny o pow. 210 m2 na parterze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 10 314 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.158,68 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Property Office...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Solec

    Warszawa » Śródmieście » ul. Solec

    • 14 378 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.221,21 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskim Powiślu, w okolicach Mostu Poniatowskiego i ul. Solec. poleca Agencja Nierucho...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 3 035 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.46,70 m2 na 5 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wspólna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wspólna

    • 1 946 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.27,80 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach ul. Wspólnej. poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Wola ul. pl. Zawiszy Czarnego

    Warszawa » Wola » pl. Zawiszy Czarnego

    • 1 331 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.20,48m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli niedaleko Placu Zawiszy poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 2 520 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.36 m2 na 2 piętrze kameralnego biurowca na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agenc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 5 595 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:2-pokojowy lokal biurowy o pow.44,76 m2 na 2 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Moniuszki

    Warszawa » Śródmieście » ul. Moniuszki

    • 2 735 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 131 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.21,88 m2 na 3 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki, poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Targowa

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Targowa

    • 1 875 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.32,33 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach ul. Targowej, poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 1 260 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.18 m2 do wynajęcia na bliskiej Woli, w biurowcu w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomoś...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marzycieli

    Warszawa » Mokotów » ul. Marzycieli

    • 6 300 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 63,5 m², położony na parterze nowej inwestycji „Spokojny Mokotów” na warszawskich Siekierkach.Lokal narożny z dużymi witrynami i bardzo dobr...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 600 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.26 m2 na 3 piętrze w biurowcu, w centrum Warszawy, w okolicach ul. Świętokrzyskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 7 320 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 349 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób w nowoczesnym biurowcu na Pradze Północ, w okolicach ul. Białostockiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Białostocka

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Białostocka

    • 6 100 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 305 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 846 € cena
    • 265 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 265,25 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 10 349 € cena
    • 713 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 713,76 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 826 € cena
    • 263 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 263,91 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Property Office (tel. [t...