• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Warszawa

(2 758)
  • Lokal Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 3 900 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 64m2, 3 pokoje w tym oddzielna kuchnia ,WC, łazienka , przedpokój. Duży pokój dzienny z wyjściem na loggię, okna na zachód w kierunku ul. Wołoskiej. Dwie ciche sypialn...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 10 240 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Zewnętrzny magazyn o pow.320 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 3 006 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.75,15 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [emai...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 5 534 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.162,79 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Sokratesa

    Warszawa » Bielany » ul. Sokratesa

    • 2 436 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.54,14 m2 na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 2 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 60 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 350 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: sala konferencyjna dla 10 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieru...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 2 912 € cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Centrum --------------------------------- Warszawa - klimatyzowany lokal biurowy o pow.182 m2 na 3 piętrze w kamienicy biurowej w samym Centrum Warszawy, w ok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus ul. Wojciechowskiego

    Warszawa » Ursus » ul. Wojciechowskiego

    • 1 253 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia biuro o pow. 22,78 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym w Ursusie w okolicach ul. Wojciechowskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 15 400 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 532 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicachulic Wilczej i Marszałkowskiej. poleca Agencja Nieruchom...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 8 680 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 362 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 7 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Off...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 638 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 36,41 m2 na 4 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 479 zł cena
    • 1 m2 powierzchnia
    • 479 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro wirtualne na 7 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Property Office (tel. [tel], m...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 3 136 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 69,70 m2 na parterze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w okolicach ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 355 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 6 200 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 5 osób w Centrum Warszawy, na 5 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 2 570 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    blisko stacji Metro Świętokrzyska -------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.25,70 m2 na 1 piętrze budynku biurowego, w samym centrum War...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mokotowska

    • 7 440 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 324 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: serwisowane biuro dla 6 osób w Centrum Warszawy, na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu niedaleko ul. Mokotowskiej i metra Politechnika, poleca Agencja Nier...