• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 800)
  • Lokal Warszawa Wola

    Warszawa » Wola

    • 5 700 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala/ magazyn o pow.95m2. Obiekt składa się z dwóch sąsiadujących hal (44 i 51m2). Obecnie dostępna jest ta mniejsza, większa będzie dostępna od 1.7.2026. Można wynają...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 219 € cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro o pow.16,84 m2na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 1 846 € cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.142 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Jana Rosoła

    Warszawa » Ursynów » ul. Rosoła

    • 6 760 € cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 13 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: moduł biurowy o pow.520,05 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Ursynowie, w okolicach ul. Rosoła, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Rakowiecka

    Warszawa » Mokotów » ul. Rakowiecka

    • 7 018 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.121 m2 na 4 piętrze w budynku biurowym w okolicach ul. Rakowieckiej na warszawskim Mokotowie, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota
    Lokal usługowy 765 m2, Warszawa Ochota

    Warszawa

    • 5 700 000 zł cena
    • 765 m2 powierzchnia
    • 7 451 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy o powierzchni 765 m2. Położony w odległości 100m od Parku Szczęśliwickiego w otoczeniu nowych osiedli mieszkalnych. Kondygnacja minus 1, do remontu i wykończenia w...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Emilii Plater

    Warszawa » Śródmieście » ul. Plater

    • 925 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 20 556 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuje do sprzedaży ładne, ciche, mieszkanie przy ulicy Emilii Plater 47 W samym centrum Śródmieścia, Mieszkanie ma powierzchnie 45,91 m2, jest trzy pokojowe i mieście się na 4 p...

  • Lokal Marki

    Marki

    • 10 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala Marki około 200 m2 z biurem, kuchnią i toaletą przy S8 niedaleko centrum handlowego M1 na granicy Warszawy. Wymiary około 10 m x 20 m x wys 4 m. Świeżo wylana posadzka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 000 € cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 200 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 4 000 € cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 400 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 3 000 € cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.300 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 777 € cena
    • 677 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.677,67 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail:...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 6 780 € cena
    • 678 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.678 m2 na 9 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 2 500 € cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 250 m2 na 8 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Postępu. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [e...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 23 653 € cena
    • 1 213 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.1213 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 41 671 € cena
    • 2 137 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2137 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Towarowa

    Warszawa » Wola » ul. Towarowa

    • 18 018 € cena
    • 924 m2 powierzchnia
    • 20 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.924 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Towarowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 16 762 € cena
    • 745 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.745 m2 na 34 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 15 975 € cena
    • 710 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.710 m2 na 13 piętrze biurowca klasy "A" niedaleko stacji metra Rondo ONZ, w Śródmieściu, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Obozowa

    Warszawa » Wola » ul. Obozowa

    • 18 920 zł cena
    • 344 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 344 m2 na poziomie -1 w budynku biurowym, na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Obozowej i stacji metro Młynów. poleca Agencja Nieruc...