• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 795)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 600 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 236 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] -...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 247 € cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 75,60 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 5 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 5-osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 14 300 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 13 - osobowe biuro serwisowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 15 036 € cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 970,12 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Okopowej. poleca Property Office (tel. [tel], mail...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 7 780 € cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 501,98 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 2 822 € cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 171,07 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 5 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 275 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 900 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 244 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Umeblowane biuro dla 3 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 1 575 € cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 95,47 m2 na 8 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 22 291 € cena
    • 1 393 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 1393,20 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 956 € cena
    • 409 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 409,21 m2 na 11 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 564 € cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 216m2 na 4 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 3

    Nowe

    Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 3 300 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: Biuro serwisowane dla 2 osób zlokalizowane na 5 piętrze eleganckiego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Agencja Nieruchomości...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Okopowa

    Warszawa » Wola » ul. Okopowa

    • 6 165 € cena
    • 373 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 373,68 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel. [tel], mail: [email] ---------Bez prowizji od Najemcy---...

  • Nowe

    Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 14 700 € cena
    • 980 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - do wynajęcia: lokal biurowy o pow.980 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Budynek handlowo-usługowy na MAZURACH - Prostki

    Warszawa

    • 330 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 1 844 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Prostkach przy ul. Krótkiej 19. Budynek o powierzchni użytkowej 179 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 43 350 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 51 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 45 900 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 54 osób na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej poleca Agencja nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email...