• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 795)
  • Lokal Warszawa Wola ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 1 957 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Bielany ul. Nocznickiego

    Warszawa » Bielany » ul. Nocznickiego

    • 3 800 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow. 48 m2 na warszawskich Bielanach, na 8 piętrze budynku usługowo-mieszkalnego w okolicach ul. Nocznickiego, poleca Agencja...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czerniakowska

    • 18 287 zł cena
    • 261 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241,24 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Czerniakowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 2 380 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 298 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 1-2 osób na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w OKOLICACH ul. Sobieskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chałubińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chałubińskiego

    • 5 527 € cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 36 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow. 154,73 m2 na 4 piętrze w nowoczesnym biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Chałubińskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Filtrowa

    Warszawa » Śródmieście » ul. Filtrowa

    • 9 428 € cena
    • 593 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o powierzchni 593 m2 na 9 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Filtrowej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 24 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30 % rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 14-16 osób na na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 785 € cena
    • 346 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.346 m2 na 8 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 8 250 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 375 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 48 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 29-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 9 600 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 9 900 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 6-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 4 950 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 354 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia:3-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 60 900 zł cena
    • 189 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 35-42 osób na 3 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 4 950 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 3 osób na 1 piętrze biurowca w okolicach ul. Mszczonowskiej na warszawskiej Ochocie, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 300 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa- Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 2 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 34 500 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-15 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 6 600 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 6 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 6 600 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Prope...