• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 795)
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 5 422 € cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 241 m2 na 9 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 5 500 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 262 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: gotowe biuro dla 5 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Mazowiecka

    Warszawa » Śródmieście » ul. Mazowiecka

    • 36 800 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 14-16 osób w Centrum Warszawy, w odrestaurowanej kamienicy biurowej w okolicach ul. Mazowieckiej, poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 4 400 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 259 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki

    Warszawa » Mokotów » ul. Cybernetyki

    • 48 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 339 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 27-32 osób na 3 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 3 200 zł cena
    • 9 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 2-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Leszno

    Warszawa » Wola » ul. Leszno

    • 9 900 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób, na 2 piętrze w budynku usługowo-biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Leszno, poleca Agencja Nieruchomości Propert...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ochota ul. Mszczonowska

    Warszawa » Ochota » ul. Mszczonowska

    • 45 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    30% rabatu na pierwsze 3 miesiące ---------------------------------------- Warszawa - Do wynajęcia: gotowy moduł biurowy dla 27-30 osób na na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Kasprzaka

    Warszawa » Wola » ul. Kasprzaka

    • 37 400 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 21-22 osób na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 39 000 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 24-26 osób na warszawskim Mokotowie, na 4 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 8 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 5-osobowe umeblowane biuro na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Marynarskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Siedmiogrodzka

    Warszawa » Wola » ul. Siedmiogrodzka

    • 7 447 € cena
    • 331 m2 powierzchnia
    • 23 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.331 m2 na 1 piętrze budynku biurowego w okolicach ul. Siedmiogrodzkiej, na warszawskiej Woli, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 44 770 € cena
    • 2 420 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.2420 m2 na 3 piętrze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 5 595 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 74,60 m2 na 2 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Solidarności

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 11 655 € cena
    • 630 m2 powierzchnia
    • 19 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.630 m2 na 3 piętrze biurowca w centrum Warszawy, w okolicach Al. Solidarności, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 223 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 105,43 m2 na 5 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prop...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 12 778 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.163,83 m2 na 1 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 10 093 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 148,43 m2 na warszawskim Mokotowie ,na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach ul. Chełmskiej, poleca Agencja Nie...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Łucka

    Warszawa » Wola » ul. Łucka

    • 8 116 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.104,06 m2 na 6 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 16 809 zł cena
    • 215 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.215,50 m2 na 3 piętrze w kameralnym budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Łuckiej. poleca Agencja Nieruchomości Prope...