• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 800)
  • Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.
    1 / 12
    Atrakcyjny lokal 68 m2 w CH Panorama, Mokotów.

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 618 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy 68,2 m2, Centrum Handlowe Panorama. Zakup z przejęciem najemcy! Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjny lokal o powierzchni 68,2 m2, zlokalizowany w Cent...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 10 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. Świętokrzyska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Świętokrzyska

    • 11 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 575 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 5 osób na 12 piętrze nowoczesnego biurowca w pobliżu stacji metra Rondo ONZ, na warszawskim Śródmieściu. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Przejazd

    Warszawa

    • 1 490 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 19 351 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal Usługowy 77 m² - Prestiżowa Marina Mokotów Prezentujemy wyjątkowy lokal użytkowy o powierzchni 77 m², usytuowany w sercu jednego z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 2 324 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-magazynowy o pow. 51,65 m2 na 2 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Wawer, Anin ul. Kazimierza Szpotańskiego

    Warszawa » Wawer » ul. Szpotańskiego

    • 1 575 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 35,00 m2 na 3 piętrze budynku biurowego w warszawskim Aninie, w OKOLICACH ul. K. Szpotańskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (t...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 3 600 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 2 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Sprzedam nowy obiekt
    Sprzedam nowy obiekt

    Warszawa

    • 8 500 000 zł cena
    • 840 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam nową inwestycję w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na usługi medyczne lub biurowe, bezpośrednio. Bardzo dobra lokalizacja w Warszawie na Bemowie. Cena do negocjacji.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek
    1 / 16
    Biura na Górnym Mokotowie kameralny budynek

    Warszawa

    • 6 818 000 zł cena
    • 352 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal biurowy zlokalizowany, w samym sercu Górnego Mokotowa, w otoczeniu zieleni Parku Morskie Oko. To kameralny budynek biurowy, który łączy doskonałą lokalizację z no...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Trzech Krzyży Pl.

    Warszawa » Śródmieście » pl. Trzech Krzyży

    • 12 500 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy (dwupoziomowy) w przedwojennej kamienicy, centrum Warszawy. Bardzo dobry rozkład, 8 pokoi, aneks kuchenny, dwie toalety, serwerownia, posiada infrastrukturę teletech...

  • Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów

    Warszawa » Wilanów

    • 16 742 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo-usługowa w budynku biurowym kl. B+/ Wilanów. 135 m parter: 4 pokoje (w tym duży pokój konferencyjny), sekretariat, kuchnia, WC. możliwość open space / iloś...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Wierzbno ul. Ikara

    Warszawa » Mokotów » ul. Ikara

    • 5 900 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu dom (1/2 bliźniaka) na cele mieszkalne, i/lub na biuro Mokotów. Budynek z 1960 roku (pomieszczenia świeżo odnowione), położony w doskonałej lokalizacji, dobrze skomun...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 10 200 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 6-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 13 600 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 368 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 8-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 6 800 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe biuro serwisowane na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskich Włochach, niedaleko ul. 1 Sierpnia, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (te...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 10 164 € cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 701 m2, na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Domaniewska

    Warszawa » Mokotów » ul. Domaniewska

    • 4 379 € cena
    • 302 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o pow. 302 m2, na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Domaniewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [te...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Niemcewicza

    Warszawa » Ochota » ul. Niemcewicza

    • 9 116 € cena
    • 561 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 561 m2 na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Niemcewicza. poleca Agencja Nieruchomości Proper...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 7 326 € cena
    • 396 m2 powierzchnia