• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 800)
  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 4 720 € cena
    • 1 180 m2 powierzchnia
    • 4 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow. 1180 m2 na parterze w hali magazynowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Trasy S8. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 500 € cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia plac o pow.1000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----------Bez prow...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 60 000 € cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 2 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia plac o pow.40000 m2 na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] -----------Bez pro...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 976 € cena
    • 482 m2 powierzchnia
    • 5 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: magazyn o pow.482 m2 na parterze hali magazynowo- biurowej na warszawskiej Pradze Północ, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email]...

  • Lokal Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich

    Warszawa » Bemowo » ul. Powstańców Śląskich

    • 1 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia zadbany lokal, mieszczący się w bloku na Bemowie tuż przy lotnisku Warszawa - Babice.Atuty:Lokalizacja - 5 min spacerem do Galerii Bemowo,Komunikacja - 5 min p...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 1 290 € cena
    • 187 m2 powierzchnia
    • 7 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.187 m2 na 1 parterze budynku biurowo-magazynowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 7 417 € cena
    • 645 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 645 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Wola, Młynów ul. Górczewska

    Warszawa » Wola » ul. Górczewska

    • 6 500 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy na parterze w ciągu handlowo-usługowym (sklepy, banki, motoryzacja itp.). Doskonała lokalizacja, komunikacja w 4 kierunkach (Poznań, Kraków, Gdańsk, Białystok)....

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście, Trakt Królewski ul. Nowy Świat

    Warszawa » Śródmieście » ul. Nowy Świat

    • 4 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal biurowy. Położony w Kamienicy w centrum Warszawy (oficyna) w sąsiedztwie Placu 5 Rogów. Lokal z przeznaczeniem jako pracownia, gabi...

Warszawa » Śródmieście » ul. Nowy Świat

    • 2 600 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 109 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo atrakcyjny, świeżo wyremontowany lokal biurowy. Położony w Kamienicy w centrum Warszawy (oficyna) w sąsiedztwie Placu 5 Rogów. Lokal (niski parter) z przeznaczeniem jako...

  • Lokal Warszawa Włochy, Opacz Kolonia

    Warszawa » Włochy

    • 8 500 zł cena
    • 333 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal biurowo-magazynowy, Włochy - Kolonia Opacz. Lokal w zespole budynków biurowo-magazynowych. Jest to cicha i spokojna ulica. W ciągu ulicy biura i magazyny wynajm...

  • Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc
    1 / 16
    Na sprzedaż 2 wynajęte budynki biurowe zysk 28000złNETTO/msc

    Warszawa

    • 4 900 000 zł cena
    • 575 m2 powierzchnia
    • 8 522 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Obydwa budynki obecnie są wynajęte. Przychód wynosi 28 000 netto. Nieruchomość ma założoną księgę wieczystą. Powierzchnia działki 465 m2. Budynek nr 1. Czterokondygnacyjny budyn...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła
    1 / 4
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wesoła Wesoła

    Warszawa

    • 1 300 000 zł cena
    • 410 m2 powierzchnia
    • 3 171 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek mieszkalno-usługowy o pow 410 m2,działka 700m2.Usytuowany w centrum,w bliskiej okolicy nowowybudowanego osiedla.Parter 1 część:garaż(2 samochody),gabinet,sala sprzedażowa(6...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy
    1 / 3
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Włochy Włochy

    Warszawa

    • 990 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 7 280 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bardzo ładnie przestronny lokal na parterze w Warszawie-Włochach zlokalizowany przy ulicy Ryżowej. Lokal usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej około 136 m2, składa się dwóch po...

  • Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki
    1 / 8
    Lokal użytkowy Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki

    • 1 800 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 14 877 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania obiekt warsztatowy o powierzchni użytkowej 121 metrów kwadratowych, na działce o powierzchni 4024metry kwadratowe, z...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Kolejowa

    Warszawa » Wola » ul. Kolejowa

    • 1 150 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 750 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż gotowy lokal usługowy o powierzchni 38,97 m2 usytuowany na parterze z dużymi witrynami na Osiedlu 19 Dzielnica.W skład lokalu wchodzi:- 3 oddzielne gabinety (w każdym j...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 2 950 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 130 m2 powierzchni magazynowej na parterze. Lokal nie ogrzewany. Na ogrodzonej i strzeżonej fizycznie i technicznie działce przez 24 h, dojazd całodobowy 20T....

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Rondo Dmowskiego...

    Warszawa » Śródmieście » rondo Dmowskiego

    • 11 250 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu pow. komercyjna (biurowo-usługowa) w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja, świetny dostęp do środków komunikacji miejskiej (autobusy, tramwaje, metro), bardzo blis...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wola, Czyste ul. Prądzyńskiego Ignacego

    Warszawa » Wola » ul. Prądzyńskiego

    • 1 809 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo-magazynowa na Woli. Dostępna na 1 piętrze z klatki schodowej, dwie windy towarowe (nośność każda 1600 kG), teren zamknięty z ochroną i monitoring...

  • Lokal Warszawa Wola, Czyste

    Warszawa » Wola

    • 21 255 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Woli. Obiekt usługowo-magazynowo-biurowo-produkcyjny z wjazdem bezpośrednio z ulicy. Bardzo dobry dojazd, przy głównych arteriach komuni...