• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Łomianki +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 797)
  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 14 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 8 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Pelcowizna ul. Modlińska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Modlińska

    • 2 454 € cena
    • 233 m2 powierzchnia
    • 11 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.233,79 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Pradze Północ: w okolicach trasy S8, poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Bielany

    Warszawa » Bielany

    • 4 200 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal nadaje się na każdą działalność biurową, kancelarię, biuro księgowe, gabinet. Powierzchnia 98m2, na 1 piętrze w budynku szeregowym.. Lokal biurowy składa się z : - o...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. Wybrzeże Gdyńskie

    Warszawa » Żoliborz » ul. Wybrzeże Gdyńskie

    • 22 000 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia funkcjonalną halę o powierzchni 170 m², biuro o powierzchni 24 m² na placu oraz plac 800 m². Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, przy Wisłostra...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 3 811 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Magazyn o powierzchni 103 m2 Magazyn murowany, wewnętrzny, w kształcie prostokąta. Posadzka asfaltowa. Magazyn posiada wrota blaszane. Na życzenie klienta powierzchnia...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 427 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy/mieszkanie o pow.44,27 m2 na 5 piętrze w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, w OKOLICACH ul. Marszałkowskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Offi...

  • Lokal Warszawa Rembertów ul. Działyńczyków

    Warszawa » Rembertów » ul. Działyńczyków

    • 1 999 999 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 6 897 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków....

  • Lokal Ząbki

    Ząbki

    • 10 000 zł cena
    • 242 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala - Magazyn o powierzchni 267m2. - wymiary 30x9m - brama wjazdowa 3,4m szer. 3,3m wys. - własny monitoring z dostępem przez aplikację - alarm Satel ze stałym dozorem S...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Ludna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Ludna

    • 5 389 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 29 939 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal handlowo- usługowy o powierzchni 180 m2, położony w Śródmieściu, z ogromnymi witrynami na całą długość lokalu, z widokiem na Wisłę i dwoma miejscami postojowymi w...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Pankiewicza Jana

    Warszawa » Śródmieście » ul. Pankiewicza

    • 6 500 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie do wynajmu w przedwojennej, zabytkowej kamienicy na biuro, dwustronne (płn-płd), wysokie, stylowe. Budynek bez windy w centrum Warszawy, bardzo dobra i prestiżowa lok...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1154 m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Marynarska

    Warszawa » Mokotów » ul. Marynarska

    • 19 618 € cena
    • 1 154 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 1154m2 w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie w okolicach ul. Cybernetyki, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ, Stara Praga ul. Kępna

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Kępna

    • 6 900 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal z witryną na parterze na Pradze Płn. Okolica z pełną infrastruktura miejską, dobre połączenia komunikacyjne (m.in. metro). Ofertę stanowi pow. na dwóch pozio...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Chmielna

    Warszawa » Śródmieście » ul. Chmielna

    • 3 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia wyjątkowe biuro o powierzchni 48,5 m², położone w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy, przy ul. Chmielnej 73B. Biuro znajduje się na 7. piętrze zabytkowej kamie...

  • Lokal Warszawa Białołęka

    Warszawa » Białołęka

    • 8 320 zł cena
    • 260 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN o pow.260m2. Pomieszczenie magazynowe / handlowe / usługowe. Jest to hala po prawej stronie na zdjęciu. Lokalizacja usprawnia dojazd firmom spedycyjnym, dostawc...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 10 100 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 16 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 8 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Wola ul. Żelazna

    Warszawa » Wola » ul. Żelazna

    • 9 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 333 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 7 osób na 8 piętrze biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [em...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 13 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 8 osób,na 4 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. pl. Piłsudskiego

    Warszawa » Śródmieście » pl. Piłsudskiego

    • 16 850 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 469 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia umeblowane biuro dla 9 osób,na 5 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Placu Piłsudskiego. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel],...