• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Łomiankami

(2 797)
  • Lokal Warszawa Targówek

    Warszawa » Targówek

    • 14 900 zł cena
    • 335 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa o powierzchni około 335,43 m2. Lokal nadający się na magazyn, produkcję lub usługi foto/produkcję filmową itp. Całość dostępna z rampy (łatwy dostęp...

  • Lokal Warszawa Wola, Wola

    Warszawa » Wola

    • 6 100 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 122 m2 znajdującą się na warszawskiej Woli. Bardzo dobry punkt. Powierzchnia znajduje się a parterze, bezpośrednio przy rampie załadunkowo - rozła...

  • Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów
    1 / 3
    Sprzedam pawilon handlowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 120 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 4 800 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam pawilon handlowy wraz z wyposażeniem w Warszawie na bazarze "Pod Kopcem" na Mokotowie, w pobliżu ulicy Czerniakowskiej. 2 pomieszczenia, 2 lady chłodnicze, 1 szafa chłod...

  • 232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal
    232 m² przy Metrze Stokłosy | Top lokal

    Warszawa

    • 3 100 000 zł cena
    • 232 m2 powierzchnia
    • 13 363 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż – lokal użytkowy 232 m² | Metro Stokłosy | Ursynów Cena: 3 100 000 zł (bez VAT) Powierzchnia: 232 m² Poziom: parter Wejście: bezpośrednio z ulicy / pasażuTopowa lokaliz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. al. Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Jerozolimskie

    • 5 679 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca w Śródmieściu (Warszawa), w okolicach Al. Jerozolimskich i Ronda de Gaulle`a. poleca Agencja Nieruchomości Property...

  • Lokal Warszawa Ursus ul. Giserska

    Warszawa » Ursus » ul. Giserska

    • 21 500 zł cena
    • 197 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m², zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa.Lokal wyróżn...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście ul. Wilcza

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wilcza

    • 8 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 94 m2, w Śródmieściu przy ul Wilczej. lokal usytuowany na 4 piętrze w klatce z windą, położony od strony dziedzińca. Pomieszczenia przeszły generalny r...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 7 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 4-osobowe umeblowane biuro na 9 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 4 500 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal cateringowy o pow.48m2. W pełni wyposażona. Pomieszczenia : * pomieszczenia dodatkowe: * biuro * miejsce na chłodnię Wyposażenie: * Kuchnie gazowe przemysłowe...

  • Lokal Warszawa Wola, Koło

    Warszawa » Wola

    • 3 700 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow. 60,60m2, umiejscowiony w budynku na skraju Parku Moczydło przy ul Górczewskiej. W budynku znajdują się wyłącznie biura. Budynek posiada własny parking, bez...

  • Lokal 166 mkw. Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 1 200 000 zł cena
    • 166 m2 powierzchnia
    • 7 229 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal o powierzchni 166 mkw.Lokal posiada KW.Lokal posiada dwa wejścia – jedno z klatki schodowej, jedno z zewnątrz budynku,Teren przy budynku jest tak ukształtowany ż...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego

    Warszawa » Śródmieście » ul. Słomińskiego

    • 4 800 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy 70 m² - Warszawa Śródmieście, ul. Z. Słomińskiego 17Cena najmu: 4 800 zł netto/mies.Czynsz administracyjny: ok. 2 098 zł + mediaKaucja: j...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 6 776 € cena
    • 401 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.401 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 6 osób na 10 piętrze biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicy ul. Szczęśliwickiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel]...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Dolny Mokotów ul. Willowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Willowa

    • 7 970 zł cena
    • 106 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu rozkładowe, widne, po remoncie mieszkanie na Mokotowie. Może być wynajmowane na biuro!!! Wyjątkowo zadbana kamienica z lat 30. Mieszkanie 3 duże pokoje + służbów...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 17 500 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowo - usługowy w zrewitalizowanej kamienicy, centrum Warszawy. Super miejsce na działalność biurową (siedzibę firmy, kancelarię prawną, notarialną, działalność usługow...

  • Lokal Warszawa Targówek ul. Kopijników

    Warszawa » Targówek » ul. Kopijników

    • 2 100 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowo - magazynowa ( sklep internetowy ) 60m2. Pierwsze piętro. W budynku wolnostojącym przy Trasie Toruńskiej. Lokal biurowy z pomieszczeniem sanitarnym....

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 3 850 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.35 m2 na 3 piętrze w klimatycznej kamienicy na warszawskiej Pradze Północ w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruchomośc...

  • Lokal Warszawa Praga-Północ ul. Ząbkowska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Ząbkowska

    • 4 095 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow.45 m2 w przyziemiu, w kameralnej kamienicy biurowej na warszawskiej Pradze Północ, w okolicach Galerii Wileńskiej, poleca Agencja Nieruc...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Szczęśliwicka

    Warszawa » Ochota » ul. Szczęśliwicka

    • 10 800 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż