• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Ząbkami

(569)
  • Działka przemyslowa 3000 m Okuniew
    Działka przemyslowa 3000 m Okuniew

    Okuniew

    • 350 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Dzialki pod planem .

  • działkę leśną
    działkę leśną

    Wólka Radzymińska

    • 361 680 zł cena
    • 3 014 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działkę leśną w Wólce Radzymińskiej w pobliżu działek rekreacyjno-budowlanych, sprzedam. W pobliżu linia kolejowa, pętla autobusowa, rzeka, bardzo dobry dojazd do Warszawy, Ząbek,...

  • Dzialka budowlana 900m
    Dzialka budowlana 900m

    Marki

    • 2 400 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 2 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana + wszystkie media przy ul. Ksiecia Jozefa Poniatowskiego na sprzedaz. Piszac @ prosze o podanie nr. tel. do kontaktu

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Warszawa

    • 6 806 000 zł cena
    • 3 403 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 403 m2, cena 2 000 m2. Działka położona jest w cichej okolicy w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Grunt składa się z 3 działek o numera...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Kwatera na cmentarzu
    Kwatera na cmentarzu

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odstąpię miejsce na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  • Działka Hipolitów

    Hipolitów

    • 451 925 zł cena
    • 18 077 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OGÓLNE WARUNKI:Cena: 180890 PLN; Powierzchnia działki: 18089; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 10 PLN; Przeznaczenie działki: Rolna; Szerokość działki (mb.): 54.52...

  • sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości
    sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości

    Warszawa

    • 56 152 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Pawła Kuronia – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka budowlana 16000m po 450zł
    działka budowlana 16000m po 450zł

    Warszawa

    • 450 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka w Falenty Duże przy ul Róży o wym 32x500 po 450zł Pięć minut do Warszawy

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Helenów

    • 93 000 zł cena
    • 3 100 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka rolna z prawem zabudowy ,położona przy trasie Gostynin-Lucień.Prąd,woda,Okolica z licznymi jeziorami i lasami

  • !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.
    !! 1HA EXTRA OFERTA!! PRZY TRASIE 634. KOBYŁKA.

    Kobyłka

    • 500 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TYLKO 500ZŁ/M2( DO NEGOCJACJI) ZA DZIAŁKĘ PRZY TRASIE 634. POMIĘDZY KOBYŁKĄ, A ZIELONKĄ. PRAWIE 30,5 M SZEROKOŚCI. POŁOWA DZIAŁKI OD TRASY 634- USŁUGOWA, DRUGA POŁOWA- MIESZKANIÓWK...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 850 000 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 755 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę usługową o pow.1127m2 wymiary: ( 39m x 26m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła (Stara Miłosna). Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przes...

  • Działka Warszawa Ursynów, Pyry

    Warszawa » Ursynów

    • 3 100 000 zł cena
    • 1 839 m2 powierzchnia
    • 1 686 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1839m2 położoną na terenie Ursynowa. Teren objęty MPZP Min zieleń biologicznie czynna 60% Min wielkość działki: 600 m2 pod...

  • działka budowlana 3 ha Warszawa
    działka budowlana 3 ha Warszawa

    Warszawa

    • 14 587 000 zł cena
    • 29 174 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jak w tytule 29174 m znajduje się bardzo blisko warszawy w Falentach przy ul Owocowej z warunkami na mieszkaniówkę DZ 151 ,152 I 153 czwarty obręb Falenty Duże wszystkie media mam...

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.

  • Działka budowlana z prawem budowy domków jednorodzinnych

    Warszawa

    • 3 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną 2000m2 w dzielnicy Wawer , w pięknym otoczeniu zieleni, blisko nowy most południowy łączący Wawer i Wilanów, niedaleko przystanek autobusowy....

  • Działka Warszawa Wilanów ul. -----------------------------

    Warszawa » Wilanów

    • 1 809 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego dopuszczającym zabudowę jednorodzinną i bliźniaczą. Powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki 30%,...

  • działka Warszawa Wawer osiedle Las

    Warszawa

    • 1 423 500 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka o powierzchni 1095 m2. Działka położona bezpośrednio przy ulicy i wewnętrznej drodze do innych działek co pozwala na wjazd z dwóch stron od Sęczkowej i Henryk...

  • Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski

    Warszawa

    • 460 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę na Ukrainie obwód Dnipropetrowski wieś Lobojkiwka. Zdjęcia mogę podesłać w wiadomościach prywatnych.