• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedaż działek budowlanych

    Soczewka

    • 93 555 zł cena
    • 945 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano usługowa w m.Soczewka gm Nowy Duninów pow.Płock przy drodze krajowej nr 62 .Bardzo dobra lokalizacja ,blisko kościół ,jezioro ,przystanek ,zalew wiślany,naprzeci...

  • Odoje działka

    Odoje

    • 170 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Nie uzbrojona .wjazd drogą nie utwardzoną.woda w drodze wiejskiej"asfaltowej"wioska cicha i spokojna wokół lasy i jeziora

  • Sprzedam pastwisko

    Biała Piska

    • 440 000 zł cena
    • 8 m2 powierzchnia
    • 55 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pastwisko 8h obręb Guzki gmina Biała Piska

  • Działka Murowaniec

    Murowaniec

    • 270 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Wąsosz

    Wąsosz

    • 700 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działką o powierzchni 5000 m2 w cenie 700 000 zł. Na działce znajduje się hala o długości 47 m i szerokości 10 m, w której mieści się mieszkanie o...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 130 000 zł cena
    • 2 147 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Pakości o powierzchni 2147 m2. Usytuowana jest w cichym i urokliwym miejscu. Koszt działki wynosi 130 000 zł. Kupując nieru...

  • Działka Smerzyn

    Smerzyn

    • 59 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki budowlane o powierzchni około 1000 m2 w Smerzynie koło Łabiszyna. Koszt działki wynosi ok. 59 000 zł Działki położona w cichym i spokojnym...

  • Działka Knieja

    Knieja

    • 46 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój? Ta oferta skierowane jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Kania

    Kania

    • 57 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki z szybkim i łatwym dostępem do miejscowości z rozwiniętą infrastrukturą a jednocześnie cenisz ciszę i spokój. Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Pre...

  • Działka Inowrocław

    Inowrocław

    • 299 000 zł cena
    • 279 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działką budowlaną o powierzchni 279 m2. Przeznaczenie działki budownictwo wielorodzinne i usługowe. Kształt: kwadrat Do obiektu przyg...

  • Działka Kłopot

    Kłopot

    • 176 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlane o powierzchni około 1700 m2 usytuowaną w malowniczej okolicy. Do obiektu przygotowana jest instalacja wodna w...

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta wyłącznie w biurze Patronus Nieruchomości. Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnyc...

  • dzialka budowlana

    Jeleńska Huta

    • 99 000 zł cena
    • 1 130 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana jelenska huta 1130 metrow nie uzbrojona blisko jeziora , przstanek altobusowy, w niedalekim czasie powstanie droga s6 okolo 5 km od dzialki

  • sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza
    sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza

    Poznań

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działki budowlane nad morzem k. Niechorza.do morza ok 2 km. cicha i spokojna okolica. idealne miejsce pod budowę osiedla domków jednorodzinnych lub pensjonatów. zapraszam...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Chełm

    • 150 000 zł cena
    • 22 400 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam ok. 80 letni las położony na 4 bardzo blisko siebie usytuowanych działkach o łącznej powierzchni 2,24 ha. Drzewostan w większości olcha, reszta - sosna. Działka zna...

  • wynajm działki
    wynajm działki

    Wałbrzych

    • 2 zł cena
    • 5 350 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    do wynajęcia działka w Wałbrzychu w topowej części miasta [tel]

  • Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2
    Katowice Piotrowice 700m2 300zł/m2

    Katowice

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice działka budowlana 700 m2 . Działka ma dostęp do wody,prądu ,gazu i kanalizacji.Ma dostęp jednym bokiem do drogi utwardzonej. Okolica domów jednorodzinnych. Cen...

  • Działka inwestycyjna z Planem Stacja Paliw Diagnostyczna
    Działka inwestycyjna z Planem Stacja Paliw Diagnostyczna

    Jarocin

    • 145 000 zł cena
    • 18 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę uzbrojoną inwestycyjną z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczoną pod stacje paliw ,stacje diagnostyczną lub inną zabudowę działalność Handlowo-Usługow...

  • Działka budowlana 1800 m2
    Działka budowlana 1800 m2

    Kobylnica

    • 243 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienię lub tanio sprzedam działkę budowlaną, położoną w Kobylnicy koło Słupska o powierzchni 1800 m2 z dostępnymi mediami, nr. działki 819/6. Jest to działka budowlana położona w...

  • sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO
    sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO

    Szczecin

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem koło Niechorza wszystkie działki po 1200 metrów, warunki zabudowy w planie. więcej informacji udzielę telefonicznie [tel], metr 2 - 200 zł