• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Małocice
  • Nowa Sól
  • Pstrągowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Sulistrowa

(1)
  • Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka
    Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka

    Sulistrowa

    • 85 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bez pośredników. Działka leśno- rolna o numerze 53 położona na zboczu wzniesienia w miejscowości Sulistrowa gm.Chorkówka. Doskonałe miejsce na budowę Farmy Wiatrowej, Elek...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Działka z domem 54a w gminie Chorkówka

    Faliszówka

    • 164 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński.Działka na tą chwilę zabudowana...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Las Łeki Dukielskie
    1 / 5
    Las Łeki Dukielskie

    Łęki Dukielskie

    • 42 000 zł cena
    • 5 572 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna położona w obrębie Łęki Dukielskie. powierzchnia lasu 5572m2. Drzewostan zawiera drzewa około 80 letnie i od 25 lat nie był wcale wycinany.

  • Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/
    1 / 5
    Dom na sprzedaż 126m2, działka 17a – Łęki Dukielskie /Dukla/

    Łęki Dukielskie

    • 337 000 zł cena
    • 126 m2 powierzchnia
    • 2 675 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Budynek z możliwością wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Oferujemy do sprzedaży wolnostojący budynek mieszkalny położony w Łękach Dukielskich w odległości około 15 km od Krosna,...

  • Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka
    1 / 8
    Działka rolno-budowlana Draganowa gm. Chorkówka

    Draganowa

    • 229 000 zł cena
    • 25 000 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż rozległy teren o łącznej powierzchni 2,55 ha, zlokalizowany w miejscowości Draganowa, gmina Chorkówka, powiat krośnieński. Nieruchomość stanowi kompleks działek o numer...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha
    działka łęki dukielskie powiat krosno 0,17ha

    Łęki Dukielskie

    • 10 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    witam mam do zaoferowania działke o powierzchni 0,17ha połozoną w miejscowości łęki dukielskie gmina dukla powiat krosno województwo podkarpackie nr działki 432

  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...