• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Leśniówka

(1)
  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana w Bóbrce

    Bóbrka

    • 35 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną posiadającą aktualne warunki zabudowy w urokliwej miejscowości w Bóbrce

  • Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka
    Działka Leśna Sulistrowa gm. Chorkówka

    Sulistrowa

    • 85 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bez pośredników. Działka leśno- rolna o numerze 53 położona na zboczu wzniesienia w miejscowości Sulistrowa gm.Chorkówka. Doskonałe miejsce na budowę Farmy Wiatrowej, Elek...

  • Działka z domem 54a w gminie Chorkówka

    Faliszówka

    • 164 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjnie położona 54 arowa działka budowlana w na Podkarpaciu w okolicy miejscowości Faliszówka, gmina Chorkówka, pow. krośnieński.Działka na tą chwilę zabudowana...

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka blisko Jeziora Solińskiego

    Bóbrka

    • 300 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 29 arów położona w miejscowości Bóbrka w sercu Bieszczad, gmina Solina, woj. podkarpackie.Idealna zarówno pod budowę domu całorocznego...

  • Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny
    1 / 14
    Uzbrojona działka w centrum Bóbrki obok Soliny

    Bóbrka

    • 473 290 zł cena
    • 2 491 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Szukasz działki w miejscu, które daje ogromne możliwości inwestycyjne? Oferuję na sprzedaż uzbrojoną działkę o powierzchni 24,91 ara, położoną w centrum wsi Bóbrka, tuż obok Solin...

  • Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach
    1 / 16
    Uzbrojona działka widokowa na wzgórzu w Bieszczadach

    Bóbrka

    • 692 360 zł cena
    • 3 644 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż wyjątkową, w pełni uzbrojoną działkę o powierzchni 36,44 ara, położoną w malowniczej Bóbrce, tuż obok Soliny – jednej z najbardziej cenionych...

  • Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach
    1 / 15
    Na sprzedaż: 5 działek gruntowych w Żeglcach

    Żeglce

    • 118 000 zł cena
    • 9 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Lokalizacja: Żeglce, gm. Chorkówka, pow. krośnieński, woj. podkarpackie Powierzchnia: 5 działek o różnej powierzchni – możliwość zakupu całości lub pojedynczych działek Status: Gru...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA
    1 / 11
    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA

    Bóbrka

    • 1 062 000 zł cena
    • 6 436 m2 powierzchnia
    • 166 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka BUDOWLANA, Bieszczady, Bóbrka, k. SOLINA Piękna i atrakcyjna działka w miejscowości Bóbrka, w Gminie Solina. Prężnie działająca Gmina Solina zapewnia wiele atrakcji dla od...

  • Działka Bóbrka gm. Chorkówka
    1 / 6
    Działka Bóbrka gm. Chorkówka

    Bóbrka

    • 1 049 000 zł cena
    • 14 964 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna obejmująca dwie działki ewidencyjne nr 965/3 oraz 965/4 o łącznej powierzchni 1 ha 49 arów 64 m. To propozycja dla inwestorów poszuk...

  • działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno
    działka w bubrce o powierzchńi 0,15h powiat krosno

    Bóbrka

    • 200 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam mam do zaoferowańia działke w miejscowości bubrka gmina chorkuwka powiat krosno woj podkarpackie nr działki 370/4 pow 0,15h do działki biegńie droga składająca śie z nr dzi...