• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Leśniówka

(1)
  • Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż
    Dom w Leśniówce koło Krosna na sprzedaż

    Leśniówka

    • 329 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 2 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferuję dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 115m, położony na dużej, 17-arowej działce w malowniczej miejscowości Leśniówka. Budynek został wybudowany w 1965 roku...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Podniebyle

    • 270 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 265 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 260 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 600 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głojsce

    • 319 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 190 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Głowienka

    • 1 200 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 4 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Wrocanka – dom, w którym się zakochasz
    1 / 20
    Wrocanka – dom, w którym się zakochasz

    Wrocanka

    • 1 300 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 7 879 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Drewniany dom w Żarnowcu
    1 / 16
    Drewniany dom w Żarnowcu

    Żarnowiec

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom drewniany z działką 30ar – Długie
    Dom drewniany z działką 30ar – Długie

    Długie

    • 109 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 1 212 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec
    Nowoczesny dom – Wrocanka, gm. Tarnowiec

    Wrocanka

    • 880 000 zł cena
    • 173 m2 powierzchnia
    • 5 087 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Chatka w Beskidzie Niskim
    Chatka w Beskidzie Niskim

    Głojsce

    • 117 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 1 463 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Jednorodzinny dom pod Krosnem
    Jednorodzinny dom pod Krosnem

    Żeglce

    • 749 000 zł cena
    • 105 m2 powierzchnia
    • 7 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K
    1 / 12
    Głowienka – dom w bliskiej odległości od centrum K

    Głowienka

    • 299 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 3 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom w malowniczej okolicy – Łężyny
    Dom w malowniczej okolicy – Łężyny

    Łężyny

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Murowany dom w miejscowości Rogi
    Murowany dom w miejscowości Rogi

    Rogi

    • 410 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 4 100 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kwadraciak Biuro Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Łęki Dukielskie

    • 200 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 3 031 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Krosno
    Biuro nieruchomości

  • Dom z działką
    1 / 16
    Dom z działką

    Glinik Polski

    • 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z bala i dużą działką do remontu.Powieszchnia domu 100 m-2 działka ma 13,86 ar.W uroczej i spokojnej okolicy na Podkarpaciu.Miejscowość to Glinik Polski w niewielkiej odległoś...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie
    1 / 15
    Dom Długie gm. Zarszyn, Zagumnie

    Długie

    • 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 7 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny wybudowany według projektu Archeon „Dom w Lukrecji”, położony na zadbanej, płaskiej działce o powierzchni 8,9 ara w miejscowości Długie k....

  • Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Żarnowiec gm. Jedlicze,

    Żarnowiec

    • 1 290 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 9 627 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjny dom jednorodzinny parterowy z garażem dwustanowiskowym w bryle budynku, usytuowany na dużej, ogrodzonej działce. Nieruchomość zadba...

  • Dom Poraj gm. Chorkówka,
    1 / 7
    Dom Poraj gm. Chorkówka,

    Poraj

    • 190 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 1 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż dom do generalnego remontu o powierzchni około 160 m² w miejscowości Poraj, gmina Chorkówka, powiat krośnieński, położony na działce 46 ar. Dodatkowo na poses...

  • Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka
    1 / 7
    Dom Długie gm. Zarszyn, Sanocka

    Długie

    • 220 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż drewniany dom mieszkalny położony w miejscowości Długie przy ul. Sanockiej. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni około 18 arów i stanowi a...

  • Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,
    1 / 15
    Dom Dobieszyn gm. Jedlicze,

    Dobieszyn

    • 920 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 6 217 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Dobieszynie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń, zag...

  • Dom  gm. Zarszyn
    1 / 11
    Dom gm. Zarszyn

    Długie

    • 569 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 162 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży dom z dużym potencjałem położony w przepięknym miejscu, w jednej z miejscowości należących do gminy Zarszyn. Nieruchomość 2 kondygnacyjna z poddaszem nieuż...

  • Dom Jedlicze, Nad Skarpą
    Dom Jedlicze, Nad Skarpą

    Jedlicze

    • 299 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż nieruchomość zabudowana dwoma domami jednorodzinnymi, położona w miejscowości Jedlicze, powiat krośnieński. Okolica charakteryzuje się ciszą,...

  • Dom Potakówka

    Potakówka

    • 229 900 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 2 555 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W POTAKÓWCE 34 AR, DZIAŁKA Z DOMEM, BUDYNKIEM GOSPODARCZYM I PEŁNYMI MEDIAMI! IDEALNE MIEJSCE NA TWOJĄ OAZĘ SPOKOJU! Szukasz miejsca, które połączy spo...

  • Dom Piotrówka

    Piotrówka

    • 399 900 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 666 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny, położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Piotrówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński - na dużej, regularnej działce...

  • Dom Wietrzno gm. Dukla,
    Dom Wietrzno gm. Dukla,

    Wietrzno

    • 229 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 5 725 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, około 100-letni drewniany dom położony w miejscowości Wietrzno, który przeszedł kompleksową modernizację z zachowaniem swojego pie...