• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 150 000 zł cena
    • 26 673 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość jest położona w Warszawie w dzielnicy Wawer, osiedle Aleksandrów w pobliżu ul. ... w obszarze dynamicznie rozwijającej się zabudowy jednorodzinnej. Aleksandrów to osie...

  • Działka Warszawa Włochy, Okęcie

    Warszawa » Włochy

    • 18 270 000 zł cena
    • 29 000 m2 powierzchnia
    • 630 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren inwestycyjny 2,9 ha , blisko Alei Krakowskiej i obwodnicy Warszawy. Działki są w pełni uzbrojone. Media w ulicy: prąd, woda, gaz, telefon, kanalizacja. Plan zagospodarowan...

  • Działka Warszawa Bielany, Wólka Węglowa ul. Wólczyńska

    Warszawa » Bielany » ul. Wólczyńska

    • 5 500 000 zł cena
    • 11 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy ul. Wólczyńskiej do centrum 13km, okolica Kampinowskiego Parku Narodowego, najchętniej pod osiedle domów jednorodzinnych. Kontakt [tel] [email] LINK DO OFERTY:...

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 2 387 000 zł cena
    • 21 700 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka inwestycyjna o powierzchni 217002m zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie trasy poznańskiej. LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Infor...

  • Działka Paczków ul. Sienkiewicza Henryka

    Paczków » ul. Sienkiewicza

    • 3 750 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 235 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka o przeznaczeniu przemysłowo-usługowo-handlowym w odległości ok. 450m od rynku. Na części działki stoi hala produkcyjno usługowa. LINK DO OFERTY: [url] --------------...

  • Działka Cybulice Małe

    Cybulice Małe

    • 5 500 000 zł cena
    • 40 698 m2 powierzchnia
    • 136 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REWELACYJNA OFERTA DLA DEWELOPERA ! Cena obejmuje zarówno teren, jak i wykonane przygotowanie inwestycyjne, w tym m.in.: projekt zagospodarowania terenu, podział geodezyjny zgodny...

  • Działka Macierzysz

    Macierzysz

    • 4 335 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Ożarów/Macierzysz. Grunt inwestycyjny o powierzchni 8500m2 (ca 163x54m) posadowiony na płaskim terenie przy drodze z kostki brukowej. Nieruchomość sąsiaduje z nowymi magazynami ora...

  • Działka Warszawa Białołęka, Dąbrówka Szlachecka

    Warszawa » Białołęka

    • 1 850 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 545 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka położona jest w Warszawie dzielnica Białołęka os.Dąbrówka Szlachecka druga linia zabudowy. Powierzchnia: ( 772 m2 ) +( 2620 m2 ) = 3400 m2 Plan Zagospodarowania Przestrze...

  • Działka Janki

    Janki

    • 7 650 000 zł cena
    • 5 100 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość o wymiarach 38mX134m położona w doskonałej lokalizacji, wjazd bezpośrednio z ul. asfaltowej w okolicach w/w nieruchomości Centrum Janki oraz obiekty produkcyjno-usługo...

  • Działka Wiązowna

    Wiązowna

    • 1 800 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNA DZIAŁKA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ I USŁUG LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść nini...

  • Działka Modlin

    Nowy Modlin

    • 2 550 000 zł cena
    • 10 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    MODLIN LOTNISKO GRUNT INWESTYCYJNY. Działka budowlana o powierzchni 10 000m2 i wymiarach dł.170xszer.60m, zlokalizowana w sąsiedztwie lotniska Modlin. Działka objęta jest PZP dopus...

  • Działka Warszawa Mokotów, Służew ul. ----------------------------...

    Warszawa » Mokotów » ul. Słowackiego

    • 5 400 000 zł cena
    • 2 247 m2 powierzchnia
    • 2 404 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod zabudowę 3-ma budynkami jednorodzinnymi o łącznej powierzchni 1800 m2. Działka położona jest w atrakcyjnym miejscu na warszawskim Służewiu. Powierzchnia...

  • Działka Słupno

    Słupno

    • 1 361 956 zł cena
    • 6 844 m2 powierzchnia
    • 199 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Podzielony teren geodezyjnie na 7 działek do sprzedania w całości przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną o charakterze miejskim lub willowym. Wysokość zabudowy na 2 kondygnacje....

  • Działka Bieniewo Parcela

    Bieniewo-Parcela

    • 4 160 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka bezpośrednio przylegająca do trasy poznańskiej na długości 70 m. Grunt znajduje się 3 km od Błonia, 25 km od Warszawy. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego ob...

  • Działka Warszawa Bemowo, Bemowo

    Warszawa » Bemowo

    • 3 600 000 zł cena
    • 2 185 m2 powierzchnia
    • 1 648 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka przemysłowa z warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę budynku magazynowo-poligraficznego z kwietnia 2007. położona na Bemowie, ok 150m od ul.Połczyńskiej. Kanalizacja...

  • Działka Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 1 240 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona kilkaset metrów obok trasy Warszawa-Grodzisk. Niedaleko jeziora z możliwością łowienia ryb. Do szkoły ( Szkoła podstawowa i Gimnazjum) ok. 800m, do stacji WKD ok....

  • Działka Marki

    Marki

    • 726 000 zł cena
    • 1 815 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka wąska ok. 7,5m ale sąsiaduje z działką ok. 13m szerokości, więc przy zakupie obydwu działek jest możliwość budowy osiedla np domów szeregowych (takie jest sąsiedztwo) LI...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna

    Warszawa » Wesoła

    • 6 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka budowlana o powierzchni 6000m2 i wymiarach 104X58 w kształcie foremnego prostokąta. nieruchomość położona w zacisznym miejscu ok. 1000m od Traktu Brzeskiego. Obok d...

  • Działka Czosnów

    Czosnów

    • 4 480 000 € cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 140 €/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    świetna działka pod usługi i logistykę aktualny plan zagospodarowania bezpośredni wjazd z głównej drogi LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- In...

  • Działka Kazuń Nowy

    Kazuń Nowy

    • 4 130 000 zł cena
    • 23 600 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka obok szkoły może być usługowa lub mieszkaniowa LINK DO OFERTY: [url] ----------------------------------------- Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma chara...