• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • dzialka budowlana

    Jeleńska Huta

    • 150 000 zł cena
    • 1 014 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana nieuzbrojona preferowana studnia glebinowa 1014m kwadrat blisko jezioro. 300 m. pryzstanek altobusowy okolo 5 km powastaje droga s6

  • Kupię ziemię

    Kościerzyna

    • 12 345 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Kupię ziemię rolną cena do ustalenia.

  • Sprzedam działki

    Sieradz

    • 195 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 11 arową położona w Sieradzu przy ulicy Krasawnej

  • Sprzedam
    Sprzedam

    Piotrków Kujawski

    • 120 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w centrum Piotrkowa Kujawskiego. Blisko drogi asfaltowej

  • Działka budowlana Gloeszów 2200 m2

    Goleszów

    • 330 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Gloeszów 2200 m2 przy drodze na Cieszyn. Przy drodze asfaltowej.

  • Do sprzedania działka komercyjna w Nowym Targu
    Do sprzedania działka komercyjna w Nowym Targu

    Nowy Targ

    • 1 200 000 zł cena
    • 3 424 m2 powierzchnia
    • 351 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedania działka w Nowym Targu o powierzchni 34ar o wymiarach szer. 11-12m, długość 300m,wg planu zagospodarowania przestrzennego położona w terenach usług komercyjnych, w pob...

  • sprzedam działkę rolno budowlaną 30 arów pod zabudowe

    Pliszczyn

    • 250 000 zł cena
    • 90 000 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    pole 89 arów w tym 30 arów pod zabudowę mieszkalną wjazd z drogi asfaltowej

  • Pilnie sprzedam działkę rolną

    Zdzieszulice Górne

    • 56 000 zł cena
    • 4 220 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam sprzedam pilnie działkę rolną ,działka położona jest blisko drogi 5 km od Bełchatowa

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną

    Głobino

    • 580 000 zł cena
    • 11 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka znajduje się w miejscowości Głobino . Brak przyłączy medialnych lecz istnieje możliwość podłączenia. Dogodna lokalizacja na każdą działalność gospodarczą.

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Działka w Kidowie

    Kidów

    • 75 000 zł cena
    • 6 381 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zlokalizowana w Kidowie.Przy ul.Szkolnej. Zgodnie z MPZP częś ć budowlana działki to 2000m2.

  • Działka Pakość

    Pakość

    • 54 000 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 970 m2 w Pakości w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Kupując nieruchomość z firmą Patronus Nieruchom...

  • na sprzedaż atrakcyjna działka rolna

    Sokółka

    • 2 720 000 zł cena
    • 340 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    na sprzedaż zadbana, duża działka rolna koło Sokółki, z droga dojazdową, mająca ponad 30 ha.

  • Sprzedam ziemię rolną - Drobin

    Drobin

    • 150 000 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam ziemię rolną z możliwością zabudowy o łącznej powierzchni 2 ha w Drobinie ul. Padlewskiego. III klasa ziemi. numer działki: 422 W razie pytań proszę o kontakt tel...

  • Sprzedam

    Gostynin

    • 160 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w mieście Gostynin

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• SPRZEDAM DZIAŁKĘ GOSTYNIN UL. KROŚNIEWICKA WOJ. MAZOWIECKIE

    Gostynin

    • 43 700 zł cena
    • 874 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę o powierzchni 874 m2 z możliwością zabudowy. Położona w Gostyninie ul. Krośniewicka woj. Mazowieckie. Tel. kontaktowy: [tel] Link do działki na geoportalu:...