• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka Kraków Podgórze, Sidzina ul. Petrażyckiego

    Kraków » Podgórze » ul. Petrażyckiego

    • 2 276 200 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 599 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    38 arowa zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową w układzie bliźniaczym , szeregowym, wolnostojącym. Prąd, woda, kanalizacja w drodze , gaz...

  • Dzialka budowlana

    Konaszówka

    • 80 000 zł cena
    • 9 676 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka znajduje sie pomiendzy domamy Kolo drogi z Ksiäza Wielkiego do Kozlowa

  • sprzedam działke

    Polanka Wielka

    • 110 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działke budowlana o powierzchni 9 a

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Dębina

    • 360 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Dębinie koło Ustki. 1300 metrów od morza. Ul Torfowa

  • SSprzedam miejsce parkingowe

    Ełk

    • 10 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam miejsce parkingowe ul Tuwima

  • sprzedaż

    Janostrów

    • 150 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka nr 406/2 położona przy drodze asfaltowej w Mogielnicy gmina Siedliszcze pow. chełmski

  • Sprzedam 2 działki

    Rażny

    • 52 992 zł cena
    • 11 776 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Posiadam cudowne dwie działki o łącznej powierzchni 1.776. Nadają się na poiękne wypady wakacyjne po postawieniu pięknego domku .Pomiędzy działkami płynie Starorzecze .Nie zastanaw...

  • Atrakcyjna działka budowlana
    Atrakcyjna działka budowlana

    Przęsławice

    • 207 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana o pow. 2400 m2 położona przy asfaltowej drodze gminnej we wsi Przęsławice, gmina Pniewy, powiat Grójec. Działka jest położona w środku wsi i przylega j...

  • Działka budowlana Borowa Góra

    Borowa Góra

    • 620 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż Borowa Góra ul. Długa, rog krótkiej

  • Działki

    Podlesie Wysokie

    • 42 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane wymierzone dla zdecydowanego zakupem Dojazd do działki drogą asfaltowa

  • Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2
    Katowice Piotrowice 1870m2 cena 270zł/m2

    Katowice

    • 504 900 zł cena
    • 1 870 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Do sprzedaży działka o pow.1870m2 .Okolica nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i wielorodzinnej. Na tym terenie brak planu zagospodarowania przestrzen...

  • Sarzyna - działka 2200m2

    Sarzyna

    • 110 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działkę z możliwością zabudowy, 22 ary, cena 50,00zł/m2 - prostokąt. Szczegółowe informacje na telefon. Zapraszam do oglądania.

  • sprzedam dzialki SZCZUTOWO ,BLIZNO mazowieckie
    sprzedam dzialki SZCZUTOWO ,BLIZNO mazowieckie

    Szczutowo

    • 1 234 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    witam sprzedam działki budowlane okolo10ar w miejscowości Szczutowo jeziora, lasy, inne dzialka w centrum nowe osiedle cena do uzg. oraz duza dzialka w Bliznie 37 ar. obok S...

  • Działka w Czeladzi atrakcyjne położenie

    Czeladź

    • 700 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w Czeladzi przy drodze DK94. Dojazd od ul. Będzińskiej i Gdańskiej. Na działce znajduje się budynek w stanie surowym zamkniętym. Tel.[tel]

  • Działka Radostowice

    Pszczyna

    • 289 000 zł cena
    • 8 990 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka Radostowice budowlano-rolna 8990m2 około 2000 m2 budowlanej działki . Szerokość 34m, prąd , woda, gaz. Droga asfaltowa.

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Dzialke rolna o powiechni 23 ary

    Radom

    • 25 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzialka rolna o pow.23 ary polozona na wsi Kolonia- Kuczki gmina Gozd . Brak dojazdu.

  • Sprzedam działkę budowlaną

    Piotrowice

    • 210 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Piotrowicach położona w zacisznym miejscu słonecznym blisko do szkoły ośrodka zdrowia sklepu kościoła 5 km od jawora

  • Piękna działka budowlana na wzgórzu z panoramicznym widokiem

    Tarnowskie Góry

    • 545 000 zł cena
    • 1 820 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka budowlana w Tarnowskich Górach, Reptach Śląskich. Powierzchnia 1820 mkw, wymiary ok. 60x30 m (dłuższy bok przy ulicy). 5 minut samochodem do centrum T...

  • dzialka budowlana

    Jeleńska Huta

    • 129 000 zł cena
    • 1 111 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dzialka budowlana nieuzbrojona 1111m jelenska huta blisko jezioro otalzyno okllo 300 m przystanek aytobusowy droga asfaltowa okolo 5 km powstaje droga s6 cicha okolica dzialka nr...