• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ...

  • Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość
    Syndyk masy upadłości sprzeda nieruchomość

    Twardogóra

    • 5 280 zł cena
    • 504 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk masy upadłości Piotra Wewióra – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki: • udział wynoszący 1/3 w prawie własności nieruchomości grun...

  • Okazja w tej cenie

    Olza

    • 110 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campingowa 5,5 m stan bardzo dobry ,a...

  • Działka Maliniak

    Maliniak

    • 218 000 zł cena
    • 16 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż dwie działki rolne mieszczące się na Kolonii Maliniak. Jedna działka ma powierzchnię 1,61ha, a druga 0,52ha. Działki znajdują się ok 4 km od Morąga...

  • działka w Zamościu
    działka w Zamościu

    Zamość

    • 180 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam niezabudowane grunty rolne o pow 3300 m położone w Zamościu przy ul Legionów Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i usługi w/g planu zagospodarowania przestr...

  • Syndyk sprzeda działki w Tyrawie Solnej gm. Sanok 1,6338 ha

    Tyrawa Solna

    • 90 930 zł cena
    • 16 338 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Syndyk masy upadłości Anny Zimoń, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości położonej w Tyrawie So...

  • Działka leśne do sprzedania
    Działka leśne do sprzedania

    Stąporków

    • 35 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Dwie dziaki leśne które przedziela rzeka (las ok. 90 lat, powierzchnia 0,0800 ha, oraz 0,0600 ha razem 0,1400 ha) w Stąporków - Błaszków, cena 35 tys zł.

  • Działka leśna
    Działka leśna

    Głowno

    • 26 500 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 5 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oddalona o 40 km od Łodzi, 10 km od Głowna. Działka leśna nie ogrodzona, oznaczona numerem 226. Szerokość działki 20 m. Położona pomiędzy dwoma leśnymi drogami na każdym końcu dzia...

  • działki w Morągu

    Morąg

    • 19 000 zł cena
    • 632 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 6 działek w Morągu 150 m od jeziora Skiertąg. Teren wymaga podwyższenia

  • działka w Hańczowej

    Hańczowa

    • 77 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana w Hańczowej

  • działka budowlana w Dębinie nad morzem

    Dębina

    • 240 000 zł cena
    • 1 336 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana 1336 m w MPZ budowlana

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Łódź

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    sprzedam działkę budowlaną 5 km od Skierniewic cicha okolica blisko las droga dojazdowa odchodzi od drogi głównej, droga utwardzona ,media woda w drodze , prąd od sąsiedniej działk...

  • Sprzedam diałkę
    Sprzedam diałkę

    Franciszków

    • 150 000 zł cena
    • 6 916 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sptzedam diałkę 6916 m2 rolno leśną, 1000m2 rolnej 5916m2 leśnej jedna całość, dojazd drogą asfaltową. Franciszków gm.Wolanów woj.mazowieckie

  • Sprzedam działkę za Sanem - Stalowa Wola

    Stare Babice

    • 18 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka za Sanem, proszę o kontakt to podam nr działki i będzie można sobie ją zobaczyć. [tel] [email]

  • 1 / 3
    Działka Małdyty

    Małdyty

    • 1 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ok 170m linii brzegowej kanału ostródzko-elbląskiego. Działka położona w malowniczym krajobrazie mazurskim. . Około 800 m do jeziora Ruda Woda ścieżką wzdłuż kanału. Dojazd droga...

  • Sprzedam daialke budowlana

    Chinów

    • 170 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dziale budowlana z mediami 32x62 polozonej w m.Chinow. Udzial 1/1 id. 333/10. Posiadam tez dzialke 3 h obok w/w 73x410.

  • Sprzedam

    Ryczów

    • 180 000 zł cena
    • 1 055 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka :Ryczów k/Ogrodzieńca ul. Leśna 21; tel:[tel]

  • Działka Witryłów

    Witryłów

    • 15 000 zł cena
    • 2 606 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę rolno- leśną (drzewostan mieszany) o powierzchni 26,6 ara położoną w Witryłowie, na terenie gminy Dydnia. Działka kształtem zbliżo...

  • Zamienie na mieszkanie

    Kobyłka

    • 450 000 zł cena
    • 513 m2 powierzchnia
    • 878 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamienie działkę budowlana w Kobyłce na mieszkanie moze byc do remontu.

  • Sprzedam działkę ROD ZABŁOCIE na Kozanowie

    Wrocław

    • 5 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę ROD ZABŁOCIE na Kozanowie we Wrocławiu działka rekreacyjna, bardzo słoneczna, narożna. Na działce znajduje się altana drewniana, pompa ogrodowa, tunel foliowy lic...