• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 351)
  • Sprzedaż działki

    Grabownica Starzeńska

    • 148 500 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zadrzewiona nr ewidencyjny 1806/1 zadrzewiona w kształcie prostokąta ogrodzona siatką o powierzchni 3300 m2. Działka położona w centrum wioski 150 m od drogi Rzeszów...

  • Sprzedam działki budowlane z WZ Sieniawa.

    Jarosław

    • 24 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam kilka działek budowlanych po 12 ar.

  • Sprzedam działke

    Falsztyn

    • 397 700 zł cena
    • 970 m2 powierzchnia
    • 410 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działke pod zabudowem w Falsztynie, bez pośrednika. Około 15 minut od jenziora. Działka graniczy z ulicą Dworską, ma 970 metrów kwadratowych. Na działce doprawadzona jes...

  • DZIALKA POD ZABUDOWE JEDNORODZINNA W PRZEWARSZYTACH - OKAZJA!!!

    Bartoszyce

    • 40 000 zł cena
    • 2 354 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę z warunkami zabudowy w Przewarszytach, 9 km od Bartoszyc. Powierzchnia działki to 2354 m kw., dojazd drogą utwardzoną. Prąd w granicach dzialki. Okolica spokojna.

  • Działka w Spytkowicach
    Działka w Spytkowicach

    Spytkowice

    • 135 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w Spytkowicach o powierzchni 8ar, woda, kanalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w siedzibie biura! Studio ArtDom Nieruchomości 34-400 Nowy Targ al....

  • Działka w Bogdanówce
    Działka w Bogdanówce

    Bogdanówka

    • 160 000 zł cena
    • 2 900 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolna w Bogdanówce,z udziałem w drodze dojazdowej. Na dzień dzisiejszy nieruchomość stanowi tereny rolne.Plan zagospodarowania jest w trakcie realizacji i uwz...

  • Działka w Chabówce
    Działka w Chabówce

    Chabówka

    • 930 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w regularnym kształcie w całości budowlana o powierzchni 8000 mkw., nadające się pod inwestycje typu domki mieszkalne itp, Świetna lokalizacja i ukształtowani...

  • Sprzedam działkę oddalaona od drogi,

    Stary Wielisław

    • 150 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    dojazd szutrowy. Działka pięknie położona, blisko las. Opis działki i zdjęcia znajdują się na portalu Sprzedajemy. Działka 1011/1. Stary Wielisław to wioska w Sudetach, przy starej...

  • Sprzedaż

    Pyrzyce

    • 120 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę pod zabudowę, 0,9a nieuzbrojoną, w Pyrzycach. Okolica domków jednorodzinnych, bliskość żłobka, niedaleko szkoły podstawowej. Miejsce oddalone 10 minut od centrum m...

  • sprzedam

    Branica

    • 10 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    sprzedam działkę Łąka 1100 m2 - nr działki 140103_2.0002.374 oraz działkę łąka 1300m2 nr.140103_2.0002.405 , wieś Branica , cena do negocjacji

  • Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.
    Katowice Piotrowice przy głównej drodze 1100m2 650tys.

    Katowice

    • 650 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 620 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Katowice Piotrowice .Działka budowlana o pow.1050 m2 Do sprzedaży działka mieszkaniowo usługowa przy głównej drodze Piotrowic. Działka narożna. Wszystkie media w bezpośredniej bl...

  • OKAZJA!!! Działki budowlane Karnkowo k. Lipna

    Karnkowo

    • 38 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio sprzedam trzy działki z warunkami zabudowy w miejscowości Karnkowo, 4 km od Lipna, ul. Nowe Osiedle. Każda z działek ma 500m kw., dwie z nich położone są sąsiadująco,...

  • Sprzedam działkę w Busku - Zdroju
    Sprzedam działkę w Busku - Zdroju

    Busko-Zdrój

    • 180 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam działkę o pow. 20 arów 1km od rynku w kierunku zach. Możliwość podziału. Atrakcyjna, spokojna okolica, blisko lasu, dojazd drogą gminną najpierw asfaltową potem gruntową,...

  • Działka na sprzedaż

    Ludwików

    • 150 000 zł cena
    • 2 535 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka duża w gminie Gąbin posiada drogę dojazdową. W pobliżu jezioro w Zaździerzu , basen kryty. Miejscowość pełna ciszy i spokoju. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

  • Działka budowlana z prawem budowy domków jednorodzinnych

    Warszawa

    • 3 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 1 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam do sprzedania działkę budowlaną 2000m2 w dzielnicy Wawer , w pięknym otoczeniu zieleni, blisko nowy most południowy łączący Wawer i Wilanów, niedaleko przystanek autobusowy....

  • Działki położone 12 km od Ełku

    Pistki

    • 80 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki o powierzchniach od 1050 m 2 do 3000 m 2 z wydanymi warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną.

  • Sprzedam działkę

    Brzóza Królewska

    • 82 500 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Brzoza Królewska, 25 arów, 3300 zł za ar. Działka położona w bardzo dobrej lokalizacji w centrum, blisko szkoła, przedszkole , kościół, sk...

  • Sprzedam działkę

    Tarnogóra

    • 99 000 zł cena
    • 3 918 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka zajmuje powierzchnię 3918 m². Teren płaski, korzystne warunki dla zabudowy. Działka niezabudowana, nieogrodzona i nieuzbrojona. Sieci sanitarne zlokalizowane od 50 m do 150...

  • Sprzedam działkę

    Węgrów

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka rolno-budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Położona na ulicy Gołębiewskiego,woda w drodze,słup elektryczny na granicy,w przyszlości ma być zakładany gaz. Dojazd drogą u...

  • Sprzedam działkę

    Grabniak

    • 105 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną położoną blisko plaży 200m nad jeziorem Grabniak. Pieszo 30 sekund. Możliwość postawienia domku letniskowego, altanki ogrodowej,budynku gospodarczego,...