• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • Lindów k. Mszczonowa pięknie położona działka!

    Lindów

    • 2 000 000 zł cena
    • 87 400 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna Lindów gm. Mszczonów Pięknie położona działka rolna o powierzchni 8.74 ha., zlokalizowana w prężnie rozwijającej się gminie Mszczonów, woj. mazowieckie. Teren o wy...

  • Rewelacja pod inwestycje, blisko A2, dobry kształt

    Pruszków

    • 2 121 600 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pusta działka, teren płaski, blisko autostrady A2. Z uwagi na swoje położenie, kształt i wielkość bardzo atrakcyjna oferta. Można rozważyć powiększenie terenu o działkę sąsiedn...

  • Działka budowlana w malowniczym Żółwinie

    Żółwin

    • 9 040 000 zł cena
    • 45 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w malowniczej miejscowości Żółwin, oddalonej o 30 km od Warszawy, w powiecie pruszkowskim. 4 km od kolejki WKD, zapewniającej prosty i szybki dojazd do centrum Warszawy w p...

  • Działka Strzyżew

    Strzyżew

    • 1 800 000 zł cena
    • 17 500 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna nieruchomość granicząca z rezydencją (oferta 6106/48/ODS). Na działce jest jeszcze dużo materiałów budowlanych, z myślą o kolejnym obiekcie.Jeśli przyłączymy ten...

  • Rewelacyjna działka w świetnej lokalizacji

    Skierniewice

    • 950 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tak rewelacyjną działkę trudno znaleźć. Jej położenie, kształt i uzbrojenie czyni ją wyjątkowo atrakcyjną. Asfaltowy dojazd, na działce siła, woda i kanalizacja,studnia wiercona...

  • 1 / 2
    Działka Gąba

    Gąba

    • 980 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 14 000 m2 w miejscowości Gąba koło Mszczonowa. Działka jest w trakcie przekształcania na budowlaną. Okolica słabo zasiedlona, miejsce dla miłosników ciszy i spokoju...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 900 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 676 m2 zlokalizowana w Warszawie - dzielnica Włochy. Dla działki wydane są prawomocne Warunki Zabudowy na bu...

  • Działka Juliopol

    Juliopol

    • 179 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana-rolna w miejscowości Juliopol gm Młodzieszyn o pow. 4200 m2 o wymiarach 28m x 150m. Woda i prąd po drugiej stronie asfaltu. W planie zagospodarowania przestrzenne...

  • Działka Jaktorów

    Jaktorów

    • 623 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta studium zagospodarowania terenu. Położona w lesie przy drodze, o powierzchni 9300m2 . Istnieje możliwość podziału na działki o powierzchni 1500m2. Działka usytuowa...

  • 1 / 2
    Działka Nowe polesie

    Nowe Polesie

    • 383 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka o powierzchni 3200 m2, położona w miejscowości Nowe Polesie, na skraju Puszczy Kampinowskiej. Działka ma wymiary ok. 30 x 106. Działka jest zabudowana drewnianym...

  • Atrakcyjna działka w Płochocinie.

    Płochocin

    • 3 577 440 zł cena
    • 14 906 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ta wyjątkowo atrakcyjna działka przemysłowo-usługowa położona jest w Płochocinie i swoim jednym bokiem dochodzi do szosy poznańskiej. Woda, prąd i gaz w drodze przy działce W n...

  • Działka w cichej okolicy Wola Pękoszewska

    Wycinka Wolska

    • 255 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    POMAGAMY W ZAKUPIE ZIEMI ROLNEJ ZGODNIE Z USTAWĄ OBOWIĄZUJĄCĄ DO MAJA 2016 R.Działka posiada wydane warunki zabudowy przed wejściem ustawy o obrocie ziemią.Działka w miejscowości W...

  • PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA W RADZIEJOWICACH

    Radziejowice

    • 255 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna działka budowlana w Radziejowicach przy drodze asfaltowej. Szerokość działki to 19 m. Działka znajduje się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. W drodze jest...

  • Działka Mszczonów

    Mszczonów

    • 2 169 180 zł cena
    • 11 124 m2 powierzchnia
    • 195 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 11124m2 o szer. 20m w Mszczonowie (+ 2 działki obok siebie do kupienia-łączna szer. 66m). Teren na inwestycje! Idealny obszar dla dewelopera! Prawie trzy i pół h...

  • 1 / 4
    Działka budowlana

    Grabina Radziwiłłowska

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka - siedlisko położone wśród pięknego lasu, wylane fundamenty pod dom, jest budynek gospodarczy. Aktualne plany zagospodarowania i pozwolenie na budowę, projekt domu. Media...

  • Działka pod budownictwo wielorodzinne

    Piastów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1240m2 pod zabudowę wielorodzinną, ogrodzona, zlokalizowana w Piastowie. Położona w terenie zabudowanym niedaleko centrum miasta. Jest plan zagospo...

  • Rewelacyjny teren dla poważnego dewelopera

    Krze Duże

    • 2 369 000 zł cena
    • 23 688 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do kupienia pięknie położony teren podzielony na 15 działek budowlanych o powierzchni od 1300 m2 do 1500 m2 i jednej 2200 m2. W planie zagospodarowania część działek oznaczonych 2...

  • 1 / 3
    Oferta dla ambitnego dewelopera.

    Wola Prażmowska

    • 11 400 000 zł cena
    • 132 042 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ciekawy teren pod kameralne osiedle. Cały teren zajmuje powierzchnie ponad 132.000 m2 i jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na części tego teren...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 202 000 zł cena
    • 1 693 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1693m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze OGÓLNE WA...

  • 1 / 2
    Działka Gąba

    Gąba

    • 686 000 zł cena
    • 9 800 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 9 800 m2 zlokalizowana w miejscowości Gąba koło Mszczonowa. Działka jest w trakcie przekształcania w budowlaną. Okolica słabo zasiedlona, miejsce dla mi...