• Filtruj 2
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2

Działki na sprzedaż

(15 221)
  • 1 / 2
    Działka Płochocin

    Płochocin

    • 900 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w miejscowości Płochocin o pow. 3000 m2. Istnieje możliwość połączenia z innymi działkami. Tereny przeznaczone dla potencjalnych działań inwestycyjnych o wielo...

  • 1 / 3
    Działka Sochaczew

    Sochaczew

    • 1 472 800 zł cena
    • 14 728 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna w Sochaczewie o pow. 14.728 o nieregularnym kształcie, przypominającym trapez. W planach zabudowa jednorodzinna z dopuszczeniem nieuciążliwych usług i produkcj...

  • Atrakcyjna działka pod działalność

    Skierniewice

    • 4 249 300 zł cena
    • 19 315 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Idealna działka budowlano-inwestycyjna, atrakcyjnie położona, zaledwie 1km od centrum Skierniewic. Doskonała infrastruktura drogowa. Działka ogrodzona, zadbana. Położona niedale...

  • Pęcice działka w atrakcyjnym miejscu 10.500 m2

    Pęcice » ul. Wąska

    • 2 700 000 zł cena
    • 10 500 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Ofertą jest bardzo ciekawa działka, położona w atrakcyjnej okolicy. Całość składa się z dwóch działek; pierwszej o powierzchni 7200 m2 i drugiej 3300 m2. Możliwość dokupienia s...

  • 1 / 3
    Działka Teresin Kaski-działki

    Teresin

    • 269 000 zł cena
    • 2 803 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ładna działka budowlana położona w miejscowości Kaski gm.Baranów o powierzchni 2803 m2. Działka usytuowana bezpośrednio przy spokojnej drodze asfaltowej. Okolica to nowa...

  • Działka Stare budy

    Stare Budy

    • 547 200 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ten wyjątkowo piękny teren podzielony jest na 6 działek budowlanych od 1598 m2 do 1117 m2. Zainteresowany może nabyć sąsiadującą z tym terenem drugi kompleks 8 działek budowlanych...

  • 1 / 2
    Działka Gąba

    Gąba

    • 211 000 zł cena
    • 3 010 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 3010 m2 zlokalizowana w miejscowości Gąba koło Mszczonowa. Pierwsza linia zabudowy. Działka jest w trakcie przekształcania w budowlaną. Okolica słabo za...

  • Działka siedliskowa

    Piaseczno

    • 1 350 000 zł cena
    • 6 311 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania piękna działka położona w Siedliskach koło Piaseczna w południowo-zachodniej części miejscowości granicząca z rzeczką,częściowo zadrzewiona. Całość składa się z dwóc...

  • 1 / 4
    Działka Nowy drzewicz

    Nowy Drzewicz

    • 420 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona przy drodze powiatowej. Idealne miejsce na zabudowę jednorodzinną w powiązaniu z funkcją usługową. Działka nie wymaga wycinki drzew, równa powierzchnia...

  • 1 / 3
    Atrakcyjna działka budowlana w Niepokalanowie

    Teresin

    • 301 600 zł cena
    • 1 508 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z możliwością działalności nieuciążliwej w miejscowości TERESIN blisko kościoła w Niepokalanowie.Nieruchomość posiada bramę wjazdową z wymierzonymi 2 działkami po...

  • 1 / 4
    Działka Budy mszczonowskie

    Budy Mszczonowskie

    • 222 000 zł cena
    • 1 087 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o wymiarach 40 x 27. Działka z wjazdem z dwóch stron od ulicy asfaltowej i od drogi wewnętrznej - wygodna do zagospodarowania. Nieruchomość zgodnie z miejscowym...

  • Działka Korabiewice

    Korabiewice

    • 270 000 zł cena
    • 2 262 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 2262m2 położona w miejscowości Korabierwice gm. Puszcza Mariańska. W okolicy Bolimowski Park Krajobrazowy. Media - prąd, woda w drodze Zaprasza...

  • 1 / 2
    Działka Puszcza mariańska

    Puszcza Mariańska

    • 370 000 zł cena
    • 18 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna o powierzchni 18.500 m2 położona w miejscowości Łajszczew Stary, gmina Puszcza Mariańska. Media: woda na działce, energia elektryczna i linia telefoniczna w drodze....

  • 1 / 4
    działka budowlana częściowo zadrzewiona

    Milanówek

    • 939 000 zł cena
    • 2 086 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o charakterze leśno-parkowym. Narożna działka wygodna do zagospodarowania - możliwy wjazd od dwóch stron. Wjazd od ulicy w której są media jest od boku o szerokości 42m ....

  • Piękny teren pod rzemiosło uciążliwe.

    Radziejowice

    • 13 766 000 zł cena
    • 125 149 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rewelacyjny teren w kształcie zbliżonym do kwadratu w super lokalizacji. Objęty MPZP przeznaczony pod tereny rzemiosła uciążliwego symbol URu i pod lokalizację obiektów działalno...

  • Doskonała lokalizacja, duży współcz. zabud. MPZP!

    Kłudno Stare

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kłudnie Starym przy węźle autostradowym Grodzisk (miejscowość Tłuste). Jedyna taka w okolicy - kształtna działka średniej wielkości z dostępem d...

  • Ziemia rolna, Błonie, 50 % udziału

    Radzików

    • 273 000 zł cena
    • 13 520 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem oferty jest 50 % udział we własności działki rolnej (w ciągłej uprawie) o powierzchni 1,352 hektara położonej w okolicach Błonia. Dla terenu nieruchomości nie ma miej...

  • 1 / 3
    Działka Stare polesie

    Stare Polesie

    • 3 350 000 zł cena
    • 67 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Piękna działka!na terenie niewielki staw. Do jeziora ok 500m. W okolicy 3 stadniny koni.Dojazd z dwóch stron. Blisko do sklepu i przystanku PKS. Do W-wy dojazd trasą A7 ok. 40 km...

  • 1 / 2
    Działka Sochaczew 4200 m2

    Sochaczew

    • 924 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o pow. 4200 m2 w Sochaczewie, w spokojnej okolicy. Blisko do stacji PKP. Bardzo dobry dojazd, droga asfaltowa. W okolicy dużo zieleni. Działka w kształcie prostok...

  • 1 / 2
    Działka Chlebnia 3km od Grodziska Maz.

    Chlebnia

    • 361 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna zlokalizowana w okolicach Grodziska Mazowieckiego, odległość od centrum 3 km. Teren bardzo równy, bez zadrzewień i zakrzewień.Działka przeznaczona w studium pod budow...