• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlana 3987m2 Wawer RADOŚĆ

    Warszawa

    • 4 200 000 zł cena
    • 3 975 m2 powierzchnia
    • 1 057 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną umiejscowioną w Wawrze przy ul: Kwitnącej Akacji o powierzchni 3987m2. Działka w formie prostokąta o boku 80m przy asfaltowej ulicy, media w drodze. Możl...

  • 19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak
    1 / 9
    19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak

    Józefów

    • 121 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Od 19 lat naszą specjalnością jest sama Warszawa - jak i jej najbliższe okolice - w szczególności powiat otwocki. Posiadamy różne nieruchomości Klientów, którzy...

  • Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna
    1 / 15
    Działka z MPZP | 1135m2 | Gąski ul. Leśna

    Gąski

    • 79 000 zł cena
    • 1 135 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 1135m2, numer geodezyjny 182/16 zlokalizowana w Gąskach przy ulicy Leśnej Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania - prz...

  • Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję
    Działka budowlana - Urzut - pod inwestycję

    Urzut

    • 4 620 000 zł cena
    • 15 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 1,54 HA. nr działki 50 Działka budowlana inwestycyjna w Gminie Nadarzyn. Media: woda, prąd...

  • Działka mieszkaniowo-usługowa Nadarzyn M Kwadrat

    Nadarzyn

    • 1 790 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 358 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka w znakomitej lokalizacji i dobrej cenie! Distęp do wszystkich mediów.Sprawny dojazd - zaledwie kilkaset metrów od S8, autobusy miejskie do Warszawy.W zasięgu krótkiego spac...

  • Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę
    1 / 5
    Piękna działka z aktywnym pozwoleniem na budowę

    Warszawa

    • 1 470 000 zł cena
    • 2 142 m2 powierzchnia
    • 687 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna, kształtna, duża działka w warszawskiej Radości, położona w otoczeniu lasów i domów jednorodzinnych. Na tych terenach nie ma planu zagospodarowania przestrzennego ale właści...

  • Działka inwestycyjna w Wilanowie
    1 / 11
    Działka inwestycyjna w Wilanowie

    Warszawa

    • 495 000 zł cena
    • 1 998 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie działka o powierzchni 1 998 m2 położona w Wilanowie, w okolicy ulicy Augustówka. Parcela o wymiarach 5,5 m x 371 m nie jest objęta MPZP.  Dojazd do działki ulicą asfaltow...

  • Działka z własnym lasem w Wawrze
    1 / 4
    Działka z własnym lasem w Wawrze

    Warszawa

    • 1 350 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 675 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prawie każdy z nas marzy o własnym kawałku ziemi. I oto mamy dla Państwa piękną działkę budowlaną w warszawskim Wawrze. Pierwszorzędna lokalizacja z wygodnym dojazdem do centrum m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka leśna Józefów
    1 / 2
    działka leśna Józefów

    Józefów

    • 900 000 zł cena
    • 9 856 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka oddalona od ul. Skłodowskiej około 80m, vis a vis budynek mieszkalny jednorodzinny. Ładny starodrzew, dużo sosen . Działka dla ludzi lubiących wyzwania! Obecnie leśna bez p...

  • Działka rolna Janów/Karczew
    1 / 3
    Działka rolna Janów/Karczew

    Karczew

    • 1 090 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 4...

  • Piękna działka budowlana w centrum Józefowa
    1 / 4
    Piękna działka budowlana w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 1 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy piękną, zadrzewioną działkę budowlaną (933 m2) w bardzo spokojnej i klimatycznej części Józefowa przy ul. Lipowej na terenie objętym MPZP. Na działce znajduje się zamiesz...

  • Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2
    1 / 8
    Wawer-Radość działka w całości budowlana 2100 m2

    Warszawa

    • 2 299 000 zł cena
    • 2 075 m2 powierzchnia
    • 1 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Grunt nie objęty MPZP, działka o statusie B- budownictwo mieszkaniowe. Narożna - wjazd z 2 ulic. Nie ma takich w Radości. Gratka dla developera, obecnie zabudowana domem murowanym...

  • Działka cisza starodrzew wschodni Michalin
    1 / 3
    Działka cisza starodrzew wschodni Michalin

    Józefów

    • 2 039 700 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka, jednostka terenowa RLz - 39 - las z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.  Działka przylega do gminnej drogi klasy dojazdowej ulicy Matejki. Typ zabudowy: mieszkaniowa jedn...

  • Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona
    1 / 6
    Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona

    Józefów

    • 1 250 111 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu.  Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew.   Dla kogo ? dla osób szukających...

  • Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka
    1 / 4
    Działka inwestycyjna Warszawa Augustówka

    Warszawa

    • 3 990 000 zł cena
    • 8 600 m2 powierzchnia
    • 464 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Zapraszam do zakupu działki inwestycyjnej 8600 m 2 Augustówka. Tereny w trakcie przygotowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego przeznaczone pod usługi ,oświatę , r...

  • Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka inwestycyjna Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 4 865 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. TARGOWEJ. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - HALA, MAGAZYN, BI...

  • 1 / 2
    Top lokalizacja Nadarzyn blisko centrum

    Nadarzyn

    • 570 000 zł cena
    • 1 514 m2 powierzchnia
    • 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona blisko centrum Nadarzyna i wjazdu na S8.Jednocześnie miejsce ustronne, zapewniające prywatność.Znakomita lokalizacja - autostrada, autobusy komunikacji warszawskie...

  • Słoneczna działka w leśnej okolicy

    Strzeniówka

    • 490 000 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka w bardzo dobrej lokalizacji. Dobry kształt pozwalający na realizację wielu projektów budowlanych.Woda i kanalizacja na działce!Teren objęty MPZP. Powierzchnia bio...

  • Działka Rusiec- dobra cena
    1 / 6
    Działka Rusiec- dobra cena

    Rusiec

    • 418 000 zł cena
    • 1 229 m2 powierzchnia
    • 341 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1229m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 18,18 x 46,97 x 40,9 x 44,77...

  • Działka w otulinie lasu
    1 / 6
    Działka w otulinie lasu

    Rusiec

    • 1 157 000 zł cena
    • 2 411 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 2.411m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 67,26 x 44,77 x 40,9 x 46,9...