• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 915 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Falenty Nowe, okolica nowo powstających domów

    Falenty Nowe

    • 739 000 zł cena
    • 1 120 m2 powierzchnia
    • 660 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Falenty Nowe, gmina Raszyn, działka w kształcie prostokąta o powierzchni 1120 m2.Cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób sz...

  • Działka Prażmów ul.

    Prażmów

    • 850 000 zł cena
    • 10 004 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny dzi...

  • Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn
    1 / 9
    Działka pod magazyny, produkcję i usługi – Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 999 999 zł cena
    • 3 834 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 3834 m², położona w Nadarzynie przy ul. Komorowskiej. Nieruchomość charakteryzuje się dogodnym dostępem do trasy ekspresowej...

  • Działka Pruszków ul. Ożarowska

    Pruszków » ul. Ożarowska

    • 700 000 zł cena
    • 1 759 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlano-mieszkaniowa położona w Pruszkowie przy ul. Ożarowskiej 5.Nieruchomość ma kształt regularny, zapewniający wygodne możliwości zagospodarowania terenu....

  • DZIALKA ROD
    1 / 16
    DZIALKA ROD

    Warszawa

    • 150 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka ROD 600m ogrodzona wysokimi drzewami (orzech, lipa, jabłoń, bez, jaśmin, krzewy itd.) Na działce stoi domek 35m2, z andresolą, bez toalety (można podłączyć). Woda , prąd pr...

  • Wawer, działka na sprzedaz
    Wawer, działka na sprzedaz

    Warszawa

    • 3 250 000 zł cena
    • 3 173 m2 powierzchnia
    • 1 025 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA DLA INWESTORA Przedmiotem sprzedaży są działki położone obok siebie o łączniej powierzchni 3173 m2 ( 2100m2, 1173m2) . Działki położone wśród domów jednorodzinnych i wi...

  • 1 / 2
    Działka w malowniczej miejscowości Łady

    Łady

    • 960 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 889 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania prostokątna działka w Ładach o powierzchni 1080m2 lub 1200m2, przybliżone wymiary 24mx45m.To świetne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miasta i zgiełku. W o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Warszawa Wawer

    Warszawa » Wawer

    • 2 000 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (wyłącznie w formie zabudowy wolnostojącej), o powierzchni 2500m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 48x52m (wjazd od...

  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Działka Warszawa Targówek ul. Promienna

    Warszawa » Targówek » ul. Promienna

    • 1 190 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 500 m², zlokalizowanej w sercu warszawskiego Targówka. Nieruchomość ma...

  • 1 / 4
    Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 4 500 000 zł cena
    • 3 736 m2 powierzchnia
    • 1 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Mamy przyjemność zaprezentować teren o charakterze inwestycyjnym wraz z projektem koncepcyjnym hotelu zlokalizowanego w znakomitym punkcie, na przecięciu wschodniej obwodnicy Warsz...

  • Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn
    1 / 4
    Działka rolna Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 1 695 000 zł cena
    • 11 300 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym przy trasie S7,doskonała pod budowę hali, osiedla, magazynu. Polecam osobom, które chcą zainwestować w pewną inwestycję w najlepszym możl...

  • Działka pod budowę osiedla
    1 / 15
    Działka pod budowę osiedla

    Wola Mrokowska

    • 7 579 000 zł cena
    • 32 951 m2 powierzchnia
    • 231 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 32951 m2 w Woli Mrokowskiej 450m od zjazdu z Alei Krakowskiej w ulice Postępu w Woli Mrokowskiej. Kontynuacja Osiedla Zielone Ogrody ....

  • 1 / 3
    Znakomita działka z MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGI

    Nadarzyn

    • 2 700 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 356 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA MPZP NA PRODUKCJĘ I USŁUGIPrzeznaczenie i parametry zabudowy: Działka objęta MPZP, przeznaczona na cele produkcyjne i usługi. Na działce dopuszczalna jest zabudowa do 70%...

  • Super lokalizacja i Cena plan zag Ostatnia działka

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 850 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 1 046 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych
    1 / 7
    Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych

    Głosków-Letnisko

    • 10 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dworek okolo 500m2 pokryty blachą duzo pomieszczen tynki otoczenie dzialki stawy, dzialka 100000m2 ogrodzona sucha z dobrym dojazdem do Piaseczna Teren podzielony na dwie...

  • 1 / 3
    Gratka dla dewelopera działka 4040m2 w Jaworowej

    Jaworowa

    • 1 799 000 zł cena
    • 4 040 m2 powierzchnia
    • 446 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka położona w miejscowości Jaworowa, gmina Raszyn o powierzchni 4040 m2 możliwość dokupienia działki obok o pow. 900m2.Dla działki są wydane Warunki zabudowy - b...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 10
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 6 950 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną w Opaczy Małej bezpośrednio przy ul. Targowej - dostęp do wszystkich mediów. Nr działek 20/1, 21/1, 112/1, obręb 0009 Opacz.....