• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Rusiec - działka niedaleko lasu
    1 / 11
    Rusiec - działka niedaleko lasu

    Rusiec

    • 675 000 zł cena
    • 1 634 m2 powierzchnia
    • 414 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1634m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz i kanalizacja miejska w drodze przy działce Wymiary działki 33 x 49,52. Dojazd asfaltowy....

  • Sprzedam 5 dzialek
    1 / 3
    Sprzedam 5 dzialek

    Warszawa

    • 11 326 000 zł cena
    • 11 326 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam 5 podzielonych działek: 1884m; 2436m; 2437m; 2451m; 2118m;w trakcie opracowania mpzp, z możliwością zabudowy.Dojazd do każdej działki drogą asfaltową.

  • Sprzedam super działkę budowlaną
    1 / 2
    Sprzedam super działkę budowlaną

    Młochów

    • 485 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 485 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam bardzo fajną działkę budowlaną w Młochowie gmina Nadarzyn powiat pruszkowski 1000m2,. Świetna okolica, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, biblioteka, pięk...

  • SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo
    SPRZEDAMY KAŻDĄ NIERUCHOMOŚĆ !! Skuteczność i bezpieczeństwo

    Warszawa

    • 100 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Doświadczenie i wiedza, której wielu zaufało. Nieruchomości Stelmaszak - licencjonowany pośrednik od 2006 roku. Zapraszamy do rozmowy : tel: [tel] lub [tel]. ul. Walecznych 68 (...

  • Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa
    1 / 7
    Działka przemysłowa Opacz Mała gm. Michałowice, Irysowa

    Opacz Mała

    • 4 448 000 zł cena
    • 6 400 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie Gminy Michałowice - OPACZ MAŁA, przy samej Trasie S8, na wysokości ul. IRYSOWA/CZYSTA. MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY - SKŁAD, HALA...

  • Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn
    1 / 11
    Teren inwestycyjny - Łady Gmina Raszyn

    Łady

    • 720 zł cena
    • 9 613 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki 157/13 Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Polecam sprawdzić dokładną lokalizację na raszyn.e-mapa.net Zapraszam do kontaktu. W...

  • Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.
    1 / 11
    Działka Budowlana Łady/Raszyn 4300 mkw. z zabudowaniami.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 4 300 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka: (nr 90) o powierzchni 4300 mkw. (z domem) w miejscowości Łady gm. Raszyn. Istnieje możliwość wydzielenia działki ok. 2400 mkw. z działki...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2
    1 / 11
    Działka budowlana Łady/Raszyn 5270 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 5 270 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Łady, gmina Raszyn. Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron drogą gminna ulica bakali...

  • Teren inwestycyjny 14 883 m2
    1 / 11
    Teren inwestycyjny 14 883 m2

    Łady

    • 720 zł cena
    • 14 883 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Numer działki 157/13 Działka budowlana 157/9 powierzchnia 5270 m2, szerokość ok. 25 m. długość 208,40 m Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Szerokość drogi gminnej wynosi 10 m. Pol...

  • Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.
    1 / 3
    Działka budowlana Łady/Raszyn - 2190 mkw.

    Łady

    • 720 zł cena
    • 2 190 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Numer działki: 157/7. Miejscowość Łady. Gmina Raszyn. Działka budowlana, powierzchnia 2190 mkw., szerokość ok. 25,10 m. długość ok. 79,85 m. Działka posiada dojazd z dwóch stron:...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej
    1 / 10
    Syndyk sprzeda 1/8 udziału w nier. gruntowej zabudowanej

    Piastów

    • 106 584 zł cena
    • 41 900 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Syndyk w postępowaniu upadłościowym Anny Wojdy sprzeda udział 1/8 we współwłasności do nieruchomości gruntowej zabudowanej o powierzchni 4,19 ha (działka nr ewid. 482) położonej w...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie
    1 / 3
    Sprzedam działkę budowlaną w Walendowie

    Walendów

    • 520 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna , niezabudowana działka budowlana w miejscowości Walendów, gmina Nadarzyn. Działka położona przy ul. Gwiaździstej. Działka o pow. 1300m2 W drodze prąd, ga...

  • Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów

    Piskórka

    • 299 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w miejscowości Piskórka, gmina Prażmów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, w otulini...

  • Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!
    1 / 9
    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!

    Uwieliny

    • 2 947 923 zł cena
    • 29 777 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny (gm. Prażmów) z MPZP! Pod osiedle! Lokalizacja: Uwieliny, gmina Prażmów, powiat piaseczyński Powierzchnia łączna działek: 29 777m² I...

  • Działka budowlana Krakowiany gm. Nadarzyn
    1 / 4
    Działka budowlana Krakowiany gm. Nadarzyn

    Krakowiany

    • 7 874 000 zł cena
    • 31 000 m2 powierzchnia
    • 254 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krakowiany piękna działka budowlana o powierzchni 31000m2 - na sprzedaż. Działka budowlana 31000m2 podzielona na 18 działek o powierzchniach ok. 1500m2. Nieruchomość objęta...

  • Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu
    Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 200 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna składająca się z trzech działek po 3000m2 w Nadbrzeżu. Położona w zabudowie siedliskowej . Szerokość frontu ok. 20m.

  • Dobra lokata kapitału
    1 / 8
    Dobra lokata kapitału

    Rusiec

    • 335 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1050m2 zlokalizowana w Ruścu k/Nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz w drodze gminnej, kanalizacja w planach gminy, Wymiary działki 23,46 x 44,76. Dojazd drogą...