• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(772)
  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Warszawa

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działka o pow. 1.8 ha na MAZURACH - Pańska Wola

    Warszawa

    • 189 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Jeżeli marzysz o posiadaniu własnego miejsca w otoczeniu przyrody, gdzie będziesz mógł cieszyć się spokojem i pięknem okolicznej przyrody, ta oferta jest dla Ciebie. A może jesteś...

  • Działka na MAZURACH - Gorło

    Warszawa

    • 470 000 zł cena
    • 996 m2 powierzchnia
    • 472 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej nad jeziorem Ułówki w miejscowości Gorło gmina Stare Juchy. Jezioro Ułówki znajduje się w strefie ciszy, posiada p...

  • Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy
    1 / 2
    Działka 1156 m² Wawer ul. Celulozy

    Warszawa

    • 945 000 zł cena
    • 1 156 m2 powierzchnia
    • 818 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno budowlana. W zaciszu zabudowy jednorodzinnej. Cena do negocjacji. Posiada kw

  • Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo
    1 / 7
    Działka budowlana 917 m² – Józefów k. Legionowo

    Józefów

    • 465 000 zł cena
    • 917 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż – Józefów (okolice Legionowa, blisko Zegrza) Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 46/19, położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Jó...

  • 1 / 2
    Działka Stefanowo

    Stefanowo

    • 758 800 zł cena
    • 2 168 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 2168m2 ( wymiary: szerokość 44,7m x długość: 48,40m) zlokalizowaną w miejscowości Stefanowo, gmina Lesznowola, powiecie piaseczyńskim...

  • Kształtna działka budowlana 30 min. od Warszawy

    Józefów

    • 155 000 zł cena
    • 750 m2 powierzchnia
    • 207 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości. Pobieramy prowizję od kupującego za doprowadzenie do transakcji, gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o pow...

  • Działka Pruszków ul. Królowej Jadwigi

    Pruszków » ul. Królowej Jadwigi

    • 2 200 000 zł cena
    • 877 m2 powierzchnia
    • 2 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko
    1 / 5
    Udział 1/8 w nieruchomości gruntowej (Krępa, gm. Lipowiec Ko

    Krępa

    • 4 000 zł cena
    • 12 997 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt: PL1P/GUp-s/523/2025) ogłasza konkurs ofert na nabycie z wolnej ręki: - udziału w wysokośc...

  • Działka budowlana 1.5ha ogrodzona
    1 / 4
    Działka budowlana 1.5ha ogrodzona

    Sękocin Nowy

    • 12 000 000 zł cena
    • 15 000 m2 powierzchnia
    • 800 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż ziemię w bardzo dobrym punkcie 1km od centrum handlowego Janki przy starej s7 Wszystkie media gaz prąd i woda Bez pośredników

  • Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto
    1 / 6
    Grunt pod usługi, magazyny, produkcję, auto-moto

    Słomczyn

    • 2 499 987 zł cena
    • 17 238 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż dwie działki przemysłowo-usługowe o powierzchni 17238 m2. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - 1 U/P Dla terenów za...

  • Działka Mieszkowo ul. Szklarniowa

    Mieszkowo » ul. Szklarniowa

    • 1 480 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: atrakcyjna działka budowlana 4000 m² - Mieszkowo, ul. Szklarniowa (gm. Piaseczno, pow. piaseczyński)Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym lub idealnego miejsca po...

  • Działka Jeziórko ul. Lipowa

    Jeziórko » ul. Lipowa

    • 358 000 zł cena
    • 1 198 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ustanówek - Jeziórko - Oferuje do sprzedaży działkę rekreacyjną UTL o pow. 1198 m2 w pięknej okolicy. Jest to otulina Chojnowskiego Parku Krajobrazowego kilka kroków od rzeczki Z...

  • Działka pod zabudowę bliźniaczą i szeregową

    Pruszków

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 1 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka pod zabudowę bliźniaczą lub szeregową położona w Pruszkowie przy ul. C.K.Norwida działka o powierzchni 1000 m2 i przybliżonych wymiarach 26,7x35x29,6x35,9m. I...

  • Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2
    1 / 4
    Działka tania ładna duża 3101m2 75zł/m2

    Warszawa

    • 232 575 zł cena
    • 3 101 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedaży ładna, prostokątna, bardzo duża działka 3101m2 ROLNA jako przyszła lokata kapitału lub na rekreację, letni wypoczynek czy ogród z letnim domkiem w Izdebnie Kościelnym...

  • Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2
    1 / 3
    Działka tania ładna duża 3431m2 100złm2

    Warszawa

    • 343 000 zł cena
    • 3 431 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka ROD Sasanka Warszawa
    1 / 8
    Działka ROD Sasanka Warszawa

    Warszawa

    • 38 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę ROD "Sasanka" Warszawa ( Sasanki/Żwirki i Wigury)- umowa przeniesienia praw do użytkowania -Pow 440m2. Na działce domek drewniany do remontu z 2 pomieszczeniami go...

  • Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2
    1 / 4
    Wawer Radość Działka budowlana - ul. Mrówcza 2954m2

    Warszawa

    • 2 511 000 zł cena
    • 2 954 m2 powierzchnia
    • 851 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam na sprzedaż działkę budowlaną nr 77c przy ulicy Mrówczej w dzielnicy Wawer w Warszawie. Świetna działka dla osób ceniących naturę i spokój z dogodną komunikacją Działka jest z...

  • Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno
    1 / 5
    Działka rolno-budowlana Nowe Wągrodno

    Nowe Wągrodno

    • 826 000 zł cena
    • 32 500 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż świetna działka inwestycyjna o pow. 32 510 m.kw. w miejscowości Nowe Wągrodno. Działka znajduje się w cichym i spokojnym miejscu, w sąsiedztwie kilku nowych domów, bezp...

  • 1 / 2
    Działka Ustanów ul. Główna

    Ustanów » ul. Główna

    • 480 000 zł cena
    • 1 095 m2 powierzchnia
    • 439 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka z Pozwoleniem na Budowę (dom jednorodzinny dwulokalowy) - Zacznij budowę od zaraz! Lokalizacja: Ustanów, ul. GłównaOPIS NIERUCHOMOŚCI:Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną...