• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Piasecznem

(770)
  • Działka Lesznowola
    1 / 5
    Działka Lesznowola

    Lesznowola

    • 700 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 700 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działki budowlane w Lesznowoli k/Piaseczna. Działki podzielone na 1000 mkw i większe. Media są obecnie doprowadzane, prąd, woda, gaz, kanalizacja. Odległość od Urz...

  • Działka Łady gm. Raszyn
    1 / 5
    Działka Łady gm. Raszyn

    Łady

    • 1 787 510 zł cena
    • 4 157 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Gmina Raszyn. Działka Usługowo Mieszkaniowa z aktualnym MPZP. Działka jest położona w obrębie wsi Łady. Szerokość działki ok. 47 m, długość ok 90 metrów. Działka ma kształt t...

  • Działka z możliwością podziału | MPZP | 0,7 ha/
    1 / 15
    Działka z możliwością podziału | MPZP | 0,7 ha/

    Uwieliny

    • 872 000 zł cena
    • 7 183 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka ponad 7000 m² – Uwieliny, gm. Prażmów Zapraszam do zakupu przestronnej nieruchomości gruntowej o powierzchni 7183 m², położonej w spokojnej, zielone...

  • Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki
    1 / 7
    Działka Warszawa Bemowo/ Jelonki

    Warszawa

    • 1 476 000 zł cena
    • 496 m2 powierzchnia
    • 2 976 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Spokojna działka na Bemowie, Jelonki Pn, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Zlokalizowana przy ul. Rzędzińskiej 4 (dz. 158) Powierzchnia 496m2 o regularnym kształcie i równym ter...

  • Działka Warszawa Wesoła

    Warszawa » Wesoła

    • 2 100 000 zł cena
    • 1 571 m2 powierzchnia
    • 1 337 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną o pow. 1571m2 (wymiary ca :41m x 31m) zlokalizowaną w Dzielnicy Wesoła Zielona. Działka zabudowana jest obecnie obiektem o charakterze us...

  • Działka budowlana Opacz-Kolonia gm. Michałowice, Środkowa
    1 / 3
    Działka budowlana Opacz-Kolonia gm. Michałowice, Środkowa

    Opacz-Kolonia

    • 2 940 000 zł cena
    • 3 938 m2 powierzchnia
    • 747 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Trzy działki rolne o powierzchni 3938 m2: 2250 m2, 1050 m2, 638 m2 droga. Szerokość 24, długość 159m. Gmina Michałowice, ul. Środkowa Opacz Kolonia nr działek odpowiednio oznacze...

  • Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice
    1 / 2
    Działka budowlana Pęcice gm. Michałowice

    Pęcice

    • 850 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 692 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w gm. Michałowice, budowlana, media w drodze dojazdowej, dojazd lokalna drogą asfaltową. Media: wszystkie media w drodze. Wymiary 21x62. Działka Nr ew. 649/1 Ob...

  • Działka na granicy Targówka I Ząbek

    Warszawa

    • 36 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ( kolonia Dotrzyma) na granicy Targówka I Ząbek. Działka bez nasadzeń. Kontener ( płyta pir 20cm) na podmurówce z domurowanym wiatrołapem. Nowe drzwi i okna . Kontener ok 1...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka w dobrej lokalizacji z MPZP

    Kajetany

    • 645 400 zł cena
    • 1 844 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Uzbrojona działka, przy drodze asfaltowej. Teren objęty planem zagospodarowania,Idealna lokalizacja. Dojazd do Warszawy 20 min. Wjazd na trasę S8 oddalony o ok 600m. Bardzo blisko...

  • sprzedam Działkę RODO
    1 / 16
    sprzedam Działkę RODO

    Warszawa

    • 53 000 zł cena
    • 420 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Witam Do sprzedania działka RODO Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska przedostatnia w alejce powierzchnia 420 m2 kilka drzew owocowych i tuje woda miejska światło .Domek murowany ok...

  • Działka Warszawa Targówek, Fabryczny ul. Szklana

    Warszawa » Targówek » ul. Szklana

    • 2 750 000 zł cena
    • 551 m2 powierzchnia
    • 4 991 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna TPU 551 m² - Warszawa Targówek - pełne uzbrojenie i 100% zabudowy.Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w Warszawie (Targówek), w rejonie ul. Szklanej, obj...

  • Działka Góra Kalwaria Marianki ul. Walewicka

    Góra Kalwaria » ul. Walewicka

    • 305 000 zł cena
    • 984 m2 powierzchnia
    • 310 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Góra Kalwaria | Działka budowlana MN/U | 984 m² | Potencjał inwestycyjnyCena: 305 000 złPowierzchnia: 984 m²Cena za m²: ok. 325 złMPZP: MN/U - zabudowa mieszkaniowo-usługowa Są mie...

  • Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka budowlana Warszawa Ursynów z Warunkami zabudowy

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 1 416 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana położona w Warszawie przy ulice Bażanciej, w dzielnice Ursynów, nr ewidencyjny 23/1 wraz z udziałem drodze wewnętrznej dz. ew. nr 23/4. Warunki zabudo...

  • Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy
    1 / 3
    Działka budowlana nr 59/20 Józefów gm. Pniewy

    Józefów

    • 138 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA nr 59/20 1533 m² PRZY LESIE | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki | MPZP | Obszar chronionego krajobrazu Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1533 m², poł...

  • Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki
    1 / 6
    Działka budowlana MPZP w dolinie Jeziorki

    Józefów

    • 137 520 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1528 m² przy lesie | Idealna lokalizacja | Józefów, gm. Pniewy, pow. grójecki Marzysz o własnym domu w otoczeniu natury, ale nie chcesz rezygnować z komfortu bli...

  • Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek
    1 / 7
    Agrocompleks turystyczny z marką bio oliwy z oliwek

    Warszawa

    • 12 652 990 zł cena
    • 200 000 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dziesięć minut od plaż Morza Tyrreńskiego, na południu Włoch, niedaleko od stanowiska archeologicznego Paestum i Parku Narodowego Cilento, na sprzedaż piękna farma, z noclegiem tur...

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 10 398 000 zł cena
    • 6 932 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnych działek budowlanych o powierzchni 6 932 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej lini...

  • Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś
    Działka budowlana Michałowice, Michałowice Wieś

    Michałowice

    • 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 900 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1000 m2 w Michałowicach. Nieruchomość położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, teren płaski bez zadrzewienia. W pobliżu sklep spożywczy, szkoła podstawowa,...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**
    1 / 15
    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²**

    Czachówek

    • 371 500 zł cena
    • 1 486 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    **ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA – 1486 m²** Rajski zakątek blisko ziemi Wyjątkowa działka budowlana z drzewami, położona w zielonym Czachówku – miejscu, gdzie natura spotyka się z...