• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(586)
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący z Domkiem Gościnnym

    Czarny Las

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup tylko za gotówkęNa sprzedaż:Dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Czar...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem
    1 / 16
    Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem

    Nowa Wieś

    • 1 549 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek składający się z dwóch oddzielnych połówek bliźniaka. Na sprzedaży bliźniaki połączone tylko podwójnymi garażami. Wyjątkowe miejsce, spokojna okolica. Inwestycj...

  • Dom Jaktorów
    Dom Jaktorów

    Jaktorów

    • 1 350 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Duża działka , 6 pokoi , znakomita lokalizacja Do sprzedania funkcjonalny dom z 6 pokojami położony na działce o pow. 2500m . Parter mieści ; -2 pokoje -oddzielna kuchnia -łazien...

  • Dom 78 m2 na działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala.

    Kosów

    • 570 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 7 308 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący 78 m2 na ogrodzonej działce 1600 m2 w Kosowie gm. Kowala kilkaset metrów od granic Radomia.Dom:-powierzchnia użytkowa 78 m 2.-na działce w kształcie lekko spłaszcz...

  • Komfortowy dom z ogrodem | garaż dwustanowiskowy

    Pruszków » ul. Robotnicza

    • 2 160 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 13 252 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny i solidnie wykonany dom o powierzchni 163 m², położony na perfekcyjnie utrzymanej działce 592 m²...

  • Nowa Niższa Cena zadzwoń już dziś!!!

    Pruszków » ul. Ciechanowska

    • 1 129 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 9 818 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa, niższa, cena!!!Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 115m², zaprojektowany z myślą o wygodzie całej rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń sprawia, że każdy metr przestrz...

  • Dom Podolszyn gm. Lesznowola
    1 / 3
    Dom Podolszyn gm. Lesznowola

    Podolszyn

    • 1 290 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 5 - pokojowy bliźniak o pow. 155,9 m2 z garażem, zlokalizowany w Podolszynie w gm. Lesznowola. Dom w stanie deweloperskim , do wykończenia. Materiał konstrukcyj...

  • Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP
    1 / 16
    Dom 105 m2, Sade Budy, blisko szkoły i PKP

    Sade Budy

    • 600 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 5 173 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom parterowy o powierzchni 105 m², położony w miejscowości Sade Budy, gm. Jaktorów. BUDYNEK Dom stoi na ogrodzonej działce o powierzchni 363 m² (ok. 20 m x 17,5 m). W...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki Centrum
    1 / 2
    Dom Grodzisk Mazowiecki Centrum

    Grodzisk Mazowiecki

    • 3 990 000 zł cena
    • 690 m2 powierzchnia
    • 5 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży budynek wielorodzinny / kamienica/, znajdująca się w Grodzisku Mazowieckim przy ul. J. Kilińskiego 17. Działka o powierzchni 974 m 2 , o wymiarach 29 x 25 m, powierzch...

  • Dom Raszyn
    1 / 10
    Dom Raszyn

    Raszyn

    • 1 300 000 zł cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 4 038 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż d o m w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 116,67m2 (całkowitej ok. 170 m2) , na zlokalizowany w miejscowości Raszyn, powiat Pruszkowski. Dodatkow...

  • Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP
    1 / 2
    Budynek użytkowo-mieszkalny Międzyborów blisko PKP

    Międzyborów

    • 990 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 227 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dochodowa nieruchomość w Międzyborowie gm. Jaktorów, 45km od Warszawy. Aktualnie wynajmowana, możliwość sprzedaży z najemcami. Budynek 140 mkw, złożony z części użytkow...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 100 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 7 693 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Gro...