• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(586)
  • Dom Michałowice-Wieś gm. Michałowice
    1 / 15
    Dom Michałowice-Wieś gm. Michałowice

    Michałowice-Wieś

    • 2 400 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 10 959 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący w Michałowicach-Wieś - dom z duszą, idealny dla rodziny Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 165 m, położony na zadbanej działce o powi...

  • Dom Tarczyn
    1 / 9
    Dom Tarczyn

    Tarczyn

    • 1 150 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 7 824 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO!!! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o pow. 147,98m2 z dużym ogrodem. Parter: - kotłownia - salon z otwartą kuchnią i wyspą...

  • Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność
    1 / 14
    Rezydencja w Starej Magdalence: Luksus, Prywatność

    Magdalenka

    • 7 900 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Odkryj jedną z najbardziej imponujących posiadłości w prestiżowej Starej Magdalence. Ta unikatowa rezydencja o powierzchni ponad 1000m2, położona na najwyższym wzniesieniu w okolic...

  • Sprzedam dom
    1 / 5
    Sprzedam dom

    Pruszków

    • 1 005 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 8 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom o powierzchni 120 m .Budynek mieszkalny piętrowy, podpiwniczony, wybudowany z bala, ocieplany, obłożony sidingiem,okna plastikowe.Dach kryty blacho dachówką. W sk...

  • Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś
    1 / 16
    Piękna działka z domkiem Adamów- Wieś

    Adamów-Wieś

    • 619 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż piękna, w pełni zagospodarowana, działka budowlana położona w malowniczej miejscowości Adamów-Wieś. Nieruchomość w otoczeniu lasu, w bezpośrednim sąsiedztwie Bolimowski...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    1 / 14
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 190 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży segment środkowy o powierzchni 119,5 m2, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim w rejonie ulic Królewska / Okrężna, rok budowy 2007r . Podstawowy materiał budowlany pus...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków
    1 / 16
    Urokliwy dom z dużym ogrodem Pruszków

    Pruszków

    • 2 300 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu w Pruszkowie, który łączy w sobie historyczny charakter z możliwościami kreatywnej przebudowy. Ta klimatyczna nieruchomość, położona na d...

  • DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2
    1 / 13
    DOM POD WARSZAWĄ - działka 1092, parterowy + 100m2

    Mieszkowo

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszamy, elegancki, zadbany dom na sprzedaż Dom, który tutaj prezentujemy to wersja domu projektu pracowni Archon - Dom w gardeniach. Wielkość użytkowa 198,80m2 Wielkość całkowi...

  • DOMEK LETNISKOWY LENA
    1 / 16
    DOMEK LETNISKOWY LENA

    Lipków

    • 50 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 1 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień dobry, Sprzedam domek letniskowy 6,0x6,0m z antresolą ( LENA EXPO ). Dane techniczne Grubość ściany 44 mm Rozmiar zewnętrzny 600x600 cm Wysokość ściany bocznej 2,8 m Wysokość...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki rynek pierwotny ul. 3 Maja

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 699 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 8 630 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży segmentu środkowego położonego w miejscowości Grodzisk Mazowiecki przy ulicy 3 maja. Brak PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości.Lo...

  • Dom Sokołów gm. Gostynin
    1 / 6
    Dom Sokołów gm. Gostynin

    Sokołów

    • 270 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 2 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Sokołowie, w otoczeniu natury. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w pobliżu naturalnych lasów i wód...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 1 920 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 102 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny dwu lokalowy położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 237 m. Składa się z dwóch odrębnych lokali. Na parterze każdego lokalu salon otwarty na kuchnię...

  • Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki
    1 / 6
    Dom Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki

    Adamowizna

    • 960 000 zł cena
    • 118 m2 powierzchnia
    • 8 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Połowa domu jednorodzinnego dwu lokalowego położony w Adamowiźnie o powierzchni całkowitej ok. 118,7 m. Na parterze budynku salon otwarty na kuchnię o łącznej powierzchni 28 m. Ni...

  • Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach
    1 / 8
    Dom w zabudowie szeregowej w Bieniewicach

    Bieniewice

    • 639 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 129 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70m2 zlokalizowany w miejscowości Bieniewice. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe oraz ogród o powierzchni ok. 50m2. Cicha...

  • BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/
    1 / 12
    BEZ PROWIZJI bliźniak w Kolonii Mrokowskiej/gm.Lesznowola/

    Kolonia Mrokowska

    • 990 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 6 306 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Kupujesz bezpośrednio od developera Nie płacisz prowizji Nie płacisz podatku PCC 2 % Koniecznie obejrzyj film video dołączony do oferty. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej...

  • Dom Radziejowice
    1 / 15
    Dom Radziejowice

    Radziejowice

    • 2 990 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 41 528 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży siedlisko w miejscowości Podlasie ul. Główna 13, gmina Radziejowice, powiat Żyrardowski. Nieruchomość składa się z następujących działek nr: 96/1,96/4,96/5 i 127 o łą...

  • Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m
    1 / 10
    Błonie, segment st.dewelop.102m, działka 100m

    Błonie

    • 899 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 8 814 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Agencja DOMi. Błonie ul. Warszawska 20, tel. 22 731 88 88 Błonie nowe domy do sprzedaży. OFERTA DEWELOPERSKA (Klient KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!). Agencja DOMi zaprasza do zapozna...

  • Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji
    1 / 16
    Międzyborów- świetny dom w idealnej lokalizacji

    Międzyborów

    • 2 200 000 zł cena
    • 334 m2 powierzchnia
    • 6 587 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    POLECAM do sprzedania gotowy do zamieszkania, bardzo wygodny, świetnie położony dom w Międzyborowie. Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, dwukondygnacyjny z użytkowym p...