• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(586)
  • Dom Reguły gm. Michałowice
    1 / 10
    Dom Reguły gm. Michałowice

    Reguły

    • 2 200 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom o pow. użytkowej 140 m2, na działce o pow. 1833 m2, zlokalizowany w Regułach. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Przystanek autobusowy 800 m, stacja WKD 1,3 km....

  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Rzeczna

    Falenty Nowe » ul. Rzeczna

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence
    1 / 15
    Przestronny dom wolnostojący 225m² w Magdalence

    Magdalenka

    • 2 900 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 12 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Murowany dom wolnostojący z 1980 roku w Magdalence to propozycja dla tych, którzy myślą o nieruchomości nie tylko jako miejscu do życia, ale też jako źródle stałego dochodu. Dwa w...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

• Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,
    1 / 5
    Dom Bartoszówka gm. Żabia Wola,

    Bartoszówka

    • 999 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 9 082 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący położony w spokojnej, kameralnej miejscowości Bartoszówka, w gminie Żabia Wola. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1030 m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola
    1 / 8
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola

    Osowiec

    • 1 100 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 8 462 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni około 130 m2, usytuowany w miejscowości Osowiec, gmina Żabia Wola. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnie...

  • Dom Pruszków
    1 / 14
    Dom Pruszków

    Pruszków

    • 1 560 000 zł cena
    • 425 m2 powierzchnia
    • 3 671 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom oraz garaż wykorzystywany na produkcję i magazynowanie. Budynek położony na pograniczu Piastowa i Pruszkowa. Łączna powierzchnia obiektu to ok. 425...

  • Dom Milanówek
    1 / 8
    Dom Milanówek

    Milanówek

    • 1 250 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 3 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż 7 pokojowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 320 m2 (pow. użytkowej 230 m2 ) zlokalizowany na działce o powierzchni 810 m2 w Milanówku, powiat grodzki....

  • Dom Kotorydz gm. Tarczyn
    Dom Kotorydz gm. Tarczyn

    Kotorydz

    • 3 490 000 zł cena
    • 595 m2 powierzchnia
    • 5 866 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    TYLKO u NAS. CENA DO NEGOCJACJI Posiadłość z dodatkowymi 3 magazynami oraz niezależnym budynkiem mającym bezpośrednie wejście od ulicy ( może być np. sklep ). Ta nieruchomość, mo...

  • Dom Głosków rynek pierwotny ul.

    Głosków

    • 1 500 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom z charakterem w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Warszawą.Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w zielonej i...

  • Dom Osowiec gm. Żabia Wola,
    1 / 9
    Dom Osowiec gm. Żabia Wola,

    Osowiec

    • 989 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 7 326 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny bliźniak w kameralnej części Osowca - 135 m² komfortowej przestrzeni. Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i kameralnej części miejsc...

  • Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²
    1 / 16
    Rezydencjonalny dom premium na działce 2000 m²

    Rusiec

    • 2 590 000 zł cena
    • 369 m2 powierzchnia
    • 7 019 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    REZERWACJA Na sprzedaż dom o charakterze rezydencjonalnym, położony na dużej, ponad 2000-metrowej działce w miejscowości Rusiec, gm. Nadarzyn. Nieruchomość została zaprojektowana...

  • Dom 277 + działka 2500 m2
    1 / 16
    Dom 277 + działka 2500 m2

    Korzeniówka

    • 2 050 000 zł cena
    • 277 m2 powierzchnia
    • 7 401 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom wolnostojący z okazałym ogrodem zlokalizowany w urokliwej zacisznej wsi Korzeniówka. W otulinie lasów Choinowskiego Parku Narodowego. Dom posiada 7 pokoi, 2 łazienki, pomieszcz...

  • Dom Bramki gm. Błonie
    1 / 2
    Dom Bramki gm. Błonie

    Bramki

    • 599 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 3 840 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Położony w Bramkach gm. Błonie dwukondygnacyjny dom jednorodzinny wybudowany na działce o powierzchni 1100m. Budowany wg projektu Agrobisp WB 3369. Murowany z cegły max. Parter w...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa
    1 / 8
    Dom Grodzisk Mazowiecki os. Piaskowa

    Grodzisk Mazowiecki

    • 960 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 7 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowowybudowany bliźniak położony na osiedlu Piaskowa w Grodzisku Mazowieckim w stanie deweloperskim. Murowany, dwukondygnacyjny o powierzchni 125m.kw. na działce o pow. 250m.kw....

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie
    1 / 6
    Sprzedam dom jednorodzinny w Piastowie

    Piastów

    • 1 195 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 13 736 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej ul. Licealna 4 w Piastowie. Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy ul. Licealnej 4 w Piastowie o powierzchni: 87,31m2, położony n...