• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Podkową Leśną

(586)
  • Dom Janki rynek pierwotny ul. Falencka

    Janki » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • Dom Suchodół rynek pierwotny ul.

    Suchodół

    • 999 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 6 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowy, funkcjonalny dom o powierzchni 147 m², położony w miejscowości Suchodół (powiat piaseczyński), pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim a Tarczynem, na kameralnym, ogrodz...

  • Piękny dom parterowy 180 m2 - Adamów Parcel, gm. R

    Adamów-Parcel

    • 2 000 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania nowoczesny dom parterowy o powierzchni 180,15 m2 na działce o powierzchni 1200 m2 w miejscowości Adamów-Parcel, Gmina Radziejowice. Bardzo spokojna i zalesiona okol...

  • Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy
    1 / 16
    Wygodny dom w okolicy lasu- 25 km od Warszawy

    Grądy

    • 1 699 000 zł cena
    • 294 m2 powierzchnia
    • 5 779 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dzień Pokazowy 17 maj (niedziela) w godzinach 10-12 - zapisy pod nr tel. [tel] Na sprzedaż gotowy do wprowadzenia dom usytuowany w miejscowości Grądy z widokiem na ścianę Krajobra...

  • Dom 5 pokoi blisko PKP, niski koszt utrzymania

    Bramki

    • 945 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 9 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ciekawa oferta sprzedaży domu w miejscowości Bramki, gmina Błonie.Nieruchomość położona jest w zadbanej i zagospodarowanej części miejscowości, przy asfaltowej ulicy gminnej z chod...

  • Połowa bliźniaka 6 pokoi w dobrej lokalizacji

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 690 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 450 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania połowa bliźniaka usytuowanego przy ulicy gminnej .Na parterze salon / 33 m2 / dobrze doświetlony wysokimi oknami oraz dwa pokoje ,kuchnia, dwie łazieńki , spiżarnia...

  • Dom Grodzisk Mazowiecki
    Dom Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki

    • 1 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż przestronny segment o wysokim standardzie wykończenia, idealny dla wymagających klientów ceniących komfort i spokój. Nieruchomość oferuje aż 4 funkcjonalne pokoje, któr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8
    1 / 5
    Dom wolnostojący blisko Grodziska Mazowieckiego i trasy S8

    Budy Józefowskie

    • 899 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 9 365 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Są domy, które się kupuje. I są takie, do których się wraca z przyjemnością. Ta wolnostojąca Willa to miejsce stworzone dla tych, którzy chcą mieć własną przestrzeń – prawdziwie s...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jaktorów

    • 1 290 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...