• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 965)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Postępu

    Warszawa » Mokotów » ul. Postępu

    • 1 084 671 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 19 370 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w Warszawskiej dzielnicy Mokotów. Mieszkanie 3 pokojowe, położone na 1 piętrze.W budynku: strefa fitness wraz z pokojem do masażuPlace zab...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Czarnomorska

    Warszawa » Mokotów » ul. Czarnomorska

    • 699 999 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Atrakcyjna inwestycja - 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Mokotowa!Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 56 m², idealne...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 450 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 18 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż kawalerka w bardzo dobrym stanie przy ul.Śniardwy na Mokotowie.Opis nieruchomości:Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki położonej w prestiżowej lokaliza...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Warszawa Ursynów rynek pierwotny ul.

    Warszawa » Ursynów

    • 1 241 218 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż  mieszkanie 3 pokojowe, położone na 7 piętrze, w nowej inwestycji 3 nowoczesnych budynków w Warszawie w dzielnicy Mokotów na pograniczu Ursynowa.W budynkach znajduje si...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Złotej Wilgi

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Złotej Wilgi

    • 782 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 15 656 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 12 piętro

    !!OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!!2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią | Gocław | 49,62 m²Funkcjonalne i zadbane mieszkanie, idealne dla singla, pary lub jako inwest...

  • Mieszkanie Warszawa Wola ul. Pustola

    Warszawa » Wola » ul. Pustola

    • 699 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 13 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym | Warszawa Wola | blisko metra | cicho i zielono | dwustronne i jasne |Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzch...

  • Lokal Warszawa Praga,-Południe ul.

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 750 000 zł cena
    • 640 m2 powierzchnia
    • 10 547 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    HOT OFERTA ! TYLKO U NAS!!Wyjątkowy, w pełni zmodernizowany obiekt użytkowo-mieszkalny o wysokim standardzie technicznym i dużym potencjale inwestycyjnym, łączący funkcje usługowe,...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 935 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 19 894 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Atrakcyjne mieszkanie - Central Park UrsynówHOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,89 m², położone na 6 piętrze nowoczesneg...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Samochodowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Samochodowa

    • 1 377 € cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 91,83 m2 na parterze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej, poleca Agencja Nierucho...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 2 421 € cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 167 m2 na 2 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Samochodowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Samochodowa

    • 7 759 € cena
    • 517 m2 powierzchnia
    • 16 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 517,25 m2 na 1 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Samochodowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Samochodowa

    • 18 767 € cena
    • 1 172 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 1172,64 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej. poleca Agencja Nieruchomości P...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 649 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    HOT OFERTA! OFERTA W BIURZE PEPPER HOUSE! FUNKCJONALNE MIESZKANIE NA URSYNOWIE - BLISKO METRA NATOLINAtuty nieruchomości:- funkcjonalny rozkład pomieszczeń - słoneczny salon z wyjś...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 7 061 € cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 487 m2 na3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Off...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Samochodowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Samochodowa

    • 5 460 € cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 341,26 m2 na 3 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Samochodowej. poleca Agencja Nieruchomości Pr...

  • Lokal Warszawa Włochy ul. Popularna

    Warszawa » Włochy » ul. Popularna

    • 8 004 € cena
    • 552 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 552 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskich Włochach, w okolicach ul. Popularnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Samochodowa

    Warszawa » Mokotów » ul. Samochodowa