• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 965)
  • 1 / 2
    Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe rynek pierwotny ul. Drwęcka

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 865 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 3 pokoje o powierzchni 60,45 m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, WC,hol. M...

  • 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 770 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 2 pokoje o powierzchni 51,84m2 Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka, hol. Mieszkanie na 2 pi...

  • Dom Warszawa Wawer rynek pierwotny ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż segmenty o pow. 114m2 + ogródki ok 200m2.Nowa inwestycja usytuowana w warszawskim Wawrze. Dogodna lokalizacja  sprawia, że dojazd do kluczowych tras dojazdowych m.in. d...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Bukowińska

    Warszawa » Mokotów » ul. Bukowińska

    • 649 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 20 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    31,40-metrowa KAWALERKA z miejscem garażowym.Układ mieszkania- Salon 16,9 m2- Kuchnia 5,1 m2- Hall 5,4 m2 (duża szafa)- Łazienka z wanną 4,0 m2- Loggia 4,3 m2przy metrze Wilanowska...

  • Dom Warszawa Wawer ul. Bronowska

    Warszawa » Wawer » ul. Bronowska

    • 1 460 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 12 696 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

• 1 / 2

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Drwęcka

    • 668 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 17 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z terminem oddania do użytkowania w I kwartale 2026 roku, 1 pokój z możliwością wydzielenia aneksu sypialnianego. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul.

    Warszawa » Mokotów

    • 749 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 15 958 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż - świeżo po remoncie!!!LokalizacjaOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Aleja Dwudziestolatków

    Warszawa » Włochy » al. Aleja Dwudziestolatków

    • 720 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokoje | balkon | dwustronne | zielona Ochota | duży potencjałZapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,5 m², położonego na ka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Włochy ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 699 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 972 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Północ ul. Grajewska

    Warszawa » Praga-Północ » ul. Grajewska

    • 349 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 16 620 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    HOT OFERTA! WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu fenomenalną jasną i bardzo ustawną kawalerkę o powierzchni 20,69 m², położoną na drugim piętrze z cztere...

  • Lokal Warszawa Włochy rynek pierwotny ul. Wiktoryn

    Warszawa » Włochy » ul. Wiktoryn

    • 549 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 16 637 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 8 091 € cena
    • 558 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 558 m2 na parterze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 15 370 € cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 1060 m2 na 1 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 437 € cena
    • 306 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 306 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 5 974 € cena
    • 412 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: biuro o powierzchni 412 m2 na 6 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 4 669 € cena
    • 322 m2 powierzchnia
    • 15 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 322 m2 na 5 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Wołoskiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Gagarina

    Warszawa » Mokotów » ul. Gagarina

    • 13 202 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.203,12 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 4 037 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 na 3 piętrze kameralnego budynku biurowego na warszawskiej Białołęce, w okolicach ul. Płochocińskiej, poleca Propert...

  • Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 4 896 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Warszawa Białołęka ul. Płochocińska

    Warszawa » Białołęka » ul. Płochocińska

    • 8 330 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż