• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Warszawa

(5 965)
  • Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.
    1 / 11
    Super Loft w rezydencji Woronicza Qbik.

    Warszawa

    • 5 700 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Dwupoziomowy apartament w stylu soft-loft na prestiżowym osiedlu Woronicza Qbik Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o nowoczesnym charakterze,...

  • Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście
    1 / 14
    Do wynajęcia apartament 2 pokoje 38m2 Warszawa, Śródmieście

    Warszawa

    • 4 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia apartament złożony z dwóch pokojów o powierzchni 38 m2, na pierwszym pietrze w 4 piętrowej kamienicy na  warszawskiej starówce w okolicy Nowego Miasta. Apartament po g...

  • Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4
    1 / 2
    Miejsce postojowe w hali garażowej - Stańczyka 4

    Warszawa

    • 120 zł cena
    • 12 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-23! Do wynajęcia miejsce postojowe w hali garażowej przy ul. Stańczyka 4. Cena najmu: 120 zł Opłaty administracyjne: 110 zł/1 osoba; 110 zł/2 os...

  • Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa
    1 / 16
    Prestiżowy lokal użytkowy w sercu Mokotowa

    Warszawa

    • 27 700 zł cena
    • 257 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Na wynajem oferowany jest wyjątkowy lokal użytkowy klasy premium, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Belwederskiej, w jednej z najbardziej cenionych c...

  • Kawalerka z widokiem na park- Smolna 8,Śródmieście
    1 / 9
    Kawalerka z widokiem na park- Smolna 8,Śródmieście

    Warszawa

    • 2 100 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-26! Do wynajęcia kawalerka z widokiem na park w samym sercu Warszawy - ulica Smolna 8. -Nieruchomość- Mieszkanie o powierzchni 28,50 m2 składa się...

  • 2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A
    1 / 8
    2 pokoje z miejscem parkingowym- Jeżewskiego 7A

    Warszawa

    • 2 450 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Jeżewskiego 7A (Ursynów) w Warszawie. -Nieruchomość- Lokal o p...

  • Stare Miasto inwestycja premium!
    1 / 12
    Stare Miasto inwestycja premium!

    Warszawa

    • 849 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 20 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Starówka, ul. Piwna apartament z charakterem! Unikatowe mieszkanie w samym sercu Starego Miasta przy klimatycznej i cichej ul. Piwnej. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pew...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów, Bokserska

    Warszawa

    • 929 999 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 18 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą eleganckiego, 2-pokojowego mieszkania, położonego na warszawskim Mokotowie w inwestycji Apartamenty Bokserska 56, w sąsiedztwie ul. Obrzeżnej o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!
    1 / 14
    Nowoczesne mieszkanie przy Metrze Młociny!

    Warszawa

    • 3 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie przy stacji Metro Młociny – Bielany, ul. Kaliszówka Do wynajęcia atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 m², położone na 2. piętrze...

  • Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze
    1 / 4
    Rodzinne 3- pokoje z balkonem na Pradze

    Warszawa

    • 885 015 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 16 092 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    3 pokoje | balkon | Nowa Praga | odbiór 2026 | idealne dla rodziny lub pary Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,27 m², położone na 1 piętrze w nowocze...

  • Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przybyszewskiego
    Mieszkanie Warszawa gm. Bielany Stare Bielany,, Stanisława Przyby...

    Warszawa

    • 2 750 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta wynajmu mieszkania na Starych Bielanach, Warszawa Lokalizacja: Ul. Przybyszewskiego, Dzielnica Stare Bielany, Warszawa Pragniesz zamieszkać w spokojnej, urokliwej okolicy...

  • Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim
    1 / 16
    Dwupokojowe w apartamentowcu przy Dworcu Zachodnim

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 20 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    DO SPRZEDANIA: Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 w nowoczesnym budynku apartamentowym w topowej lokalizacji, blisko Rondo Daszyńskiego oraz Dworca Zachodniego na 11. pi...

  • Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie
    1 / 12
    Do wynajęcia segment na Saskiej Kępie

    Warszawa

    • 19 950 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    **Saska Kępa** Nowoczesne wnętrze*Prestiżowa okolica** Do wynajęcia nowocześnie wykończony segment na Saskiej Kępie, prestiżowa lokalizacja. Rozkład domu o pow. 280 m2: PARTER *...

  • BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO
    BIELANY | 68 m2 | 3 POKOJE | TARAS 15 m2 | METRO

    Warszawa

    • 1 345 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 19 780 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    [ CENA DO NEGOCJACJI ] [ KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI ] PEŁNA WŁASNOŚĆ KSIĘGA WIECZYSTA GRUNTY UREGULOWANE MOŻLIWOŚĆ KUPNA NA KREDYT :: Krótko: Bielany | Metro Młociny | Tramwaj |...

  • 3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy
    1 / 15
    3 pokoje 60 m² | garaż | Stare Włochy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m², zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez pr...

  • Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio
    1 / 2
    Mieszkanie ulica Sady ŻOLIBORSKIE- bezpośrednio

    Warszawa

    • 1 035 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 19 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dziękuję pośrednikom. Do sprzedania bardzo atrakcyjne mieszkanie z grupy mieszkań średnich . Do własnej aranżacji lub remontu, do stworzenia wnętrza idealnego ,dopasowanego do...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Kaspijska
    1 / 15
    Mieszkanie Warszawa Mokotów, Kaspijska

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Mieszkanie 42,20 m2 z loggią 6 m2 zlokalizowane na Mokotowie Stegnach przy ul. Kaspijskiej. Dwa pokoje 16 m2 oraz 10 m2 (pokoje pozostają nieumeblowane!!!). Kuchnia 7 m2....

  • Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM
    1 / 9
    Dom 79 m2 na działce 790 m2, blisko SKM

    Warszawa

    • 999 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni zabudowy 128 m2 (powierzchnia użytkowa 79 m2) do generalnego remontu, położony na działce 790 m2. W najbliższej okolicy pełna infrastrukt...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 7 543 zł cena
    • 194 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 194,16m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 1 465 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.37,72 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ulic: Postępu i Wynalazek. poleca Agencja Nieruchomości...