• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 676 800 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż działka nr. 68/7 o powierzchni 1600m2 z p...

  • Działka Pęcice ul. Piachy

    Pęcice » ul. Piachy

    • 599 700 zł cena
    • 954 m2 powierzchnia
    • 629 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Na sprzedaż 2 działki o łącznej powierzchni 954m2 zlokalizowane w Pęcicach gmina Michałowice przy ul. Piachy W sąsiedztwie osiedla Słonecz...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 2 098 740 zł cena
    • 5 260 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/53 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 5 260m2 z warunkami zabudowy i projekt...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 907 618 zł cena
    • 13 966 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 16 działek o łącznej powierzchni 13 966m2...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 5 230 818 zł cena
    • 12 366 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BEZPOŚREDNIO MPZP usługi***SKLEP*** HANDEL***STACJA PALIW lub LPG .***MYJNIA **** Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Ko...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 3 588 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 4 działki ( nr 196/4 - 196/7 ) o łącznej powierzchni 1426...

  • Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Grodzisk Mazowiecki,

    Grodzisk Mazowiecki

    • 359 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka położona w miejscowości Adamów na granicy z Milanówkiem. Nieruchomość o powierzchni 2400m2 znajduje się w I linii zabudowy przy drodze asfaltowej. Doskonale u...

  • ⭐⭐⭐⭐ Działka Budowlana 1122 m Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1122 m w miejscowości Budy-Grzybek ul. PotockiegoTeren oznaczony symbolem 4MN - przeznaczenie terenów zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna,- plan ustala obowi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐ Działa 1122 m MPZP media Budy Grzybek ⭐⭐⭐⭐

    Budy-Grzybek

    • 269 900 zł cena
    • 1 122 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka o powierzchni 1122 m2 położona w miejscowości Budy-Grzybek, przy ul. Potockiego.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i ozn...

  • Dom Dawidy Bankowe rynek pierwotny ul.

    Dawidy Bankowe

    • 960 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 295 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Osiedle Szlacheckie - rodzinny dom premium z ogrodem.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie, że właśnie tu codzienność może płynąć spokojniej, piękniej i bardziej po T...

  • Działka budowlana Many gm. Tarczyn
    1 / 6
    Działka budowlana Many gm. Tarczyn

    Many

    • 675 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Many atrakcyjna działka budowlana - na sprzedaż. Działka budowlana o powierzchni 2500 m2 i wymiarach 37x61x36x80. Działka objęta MPZP. Położona przy drodze gminnej asfalto...

  • Działka rolna- Zaborów- Brzesko-Małopolska

    Zaborów

    • 15 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w miejscowości ZABORÓW gmina SZCZUROWA powiat brzeski o powierzchni 27 ar.Działka płaska w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 20mx135m...

  • Działka z mediami Rozalin gmina Nadarzyn

    Rozalin

    • 505 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w kształcie prostokąta o wymiarach 39 x 26 z wjazdem od ulicy od boku 39 m .Wjazd od strony północnej.Okolica bardzo spokojna, tylko nowe domy, liczne te...

  • Ładna działka w otulinie lasu

    Wolica

    • 538 660 zł cena
    • 1 171 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malownicza działka położona pod Warszawą, w spokojnej i zielonej okolicy, stanowi idealne miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku. Otulina lasu zapewnia wyją...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • 2 pokoje 50 m² | Parter I Balkon

    Brwinów » ul. Listopada

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na b...

  • Michałowice | szybki dojazd do Krakowa !

    Michałowice » ul. Warszawka

    • 939 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 521 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 144 m², z dodatkową przestrzenią na strychu do samodzielnej adaptacji, co daje aż 264 m² całkowitej powi...

  • Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem
    1 / 16
    Bliźniak 182m2 z podwójnym garażem

    Nowa Wieś

    • 1 549 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 8 511 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny budynek składający się z dwóch oddzielnych połówek bliźniaka. Na sprzedaży bliźniaki połączone tylko podwójnymi garażami. Wyjątkowe miejsce, spokojna okolica. Inwestycj...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Ustawna 1500m2 w cichej okolicy 45mx33m⭐⭐⭐⭐⭐

    Terenia

    • 466 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka budowlana 1500 m² – Terenia, gmina Brwinów, blisko Podkowy LeśnejNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m² i wymiarach 45 x 33 m, z wygodnym wjazdem od boku o sze...

  • ⭐⭐⭐⭐ Czarny Las | Plan Zagosp | MEDIA Cicho ⭐⭐⭐⭐

    Czarny Las

    • 433 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 289 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na osiedlu Czarny Las, w okolicach ulicy Cedrowej.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.Dział...