• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,
    Działka budowlana Adamowizna gm. Grodzisk Mazowiecki,

    Adamowizna

    • 499 900 zł cena
    • 1 584 m2 powierzchnia
    • 316 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1584 m², położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki. Działka objęta Miejsc...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 8 175 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • atrakcyjna działka w Nadarzynie

    Nadarzyn

    • 650 000 zł cena
    • 1 591 m2 powierzchnia
    • 409 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka w sąsiedztwie nowo powstających domów jednorodzinnych.Pełna infrastruktura i media w okolicy malowniczych lasów. Idealna lokalizacja.Zaledwie 20 min. do centrum...

  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2...

  • Dom Żabia Wola rynek pierwotny ul. Naturalna

    Żabia Wola » ul. Naturalna

    • 649 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 7 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 88,20m2 z ogrodem...

  • Dom Łąki rynek pierwotny ul. Fiołkowa

    Łąki » ul. Fiołkowa

    • 987 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 6 494 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Radzymin/Łąki ul. Fiołkowa Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogrodem 500m2 Dom nr 1 i 2 (plan w gale...

  • 1 / 4
    Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 290 m2 powierzchnia
    • 5 690 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • Działka z MPZP Bieganów

    Budy-Grzybek

    • 259 000 zł cena
    • 2 469 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania w miejscowości Bieganów k/Jaktorowa.wytyczne wg planu zagospodarowania;Wymiary działki ok 51 x 48 wysoko...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Falenty Nowe rynek pierwotny ul. Falencka

    Falenty Nowe » ul. Falencka

    • 1 140 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Falenty ul. Falencka/Rzeczna Dwa OSTATNIE Domy na sprzedaż Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,16m2 z ogro...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 2 281 662 zł cena
    • 5 394 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 6 działek 74/1/2/3/4/5/6 o łącznej powier...

  • Działka Chrzanów Duży

    Chrzanów Duży

    • 1 091 763 zł cena
    • 2 581 m2 powierzchnia
    • 423 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Lokalizacja: Chrzanów Duży gmina Grodzisk Mazowiecki, przy drodze wojewódzkiej nr. 579 Kontakt [tel] Na sprzedaż 4 działki 74/1/2/3/4 o łącznej powierzchn...

  • Nowy Etap | lato 2026 | najwyższa jakość | 5pokoi

    Musuły » ul. Ku Słońcu

    • 999 000 zł cena
    • 168 m2 powierzchnia
    • 5 947 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Nowoczesny dom (bliźniak) w otulinie lasu | Musuły k. Grodziska Mazowieckiego 128 m² + poddasze 40 m² | działka 500 m² | bez PCC |...

  • Nowoczesny Dom Wolnostojący z Domkiem Gościnnym

    Czarny Las

    • 1 249 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 327 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zakup tylko za gotówkęNa sprzedaż:Dom wolnostojący z antresolą o nowoczesnej kubaturze, znajdujący się w pięknej, zielonej i bezpiecznej okolicy w podwarszawskiej miejscowości Czar...

  • Działka Wola Gołkowska ul.

    Wola Gołkowska

    • 499 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej.To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę z m...

  • Działka Żabia Wola ul. Tarczyńska

    Żabia Wola » ul. Tarczyńska

    • 395 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działki nr 193/12 i 193/11 o powierzchni 2400m2 z pozwoleniem na budo...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 999 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 999 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż działka nr.196/5 o powierzchni 1000m2 z pozwoleniem na...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 353 460 zł cena
    • 822 m2 powierzchnia
    • 430 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż 2 działki ( nr. 87//1 i 87/82 ) o łącznej powierzchni 822m2 W trakcie procedowania indywi...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Działka Sękocin Nowy ul. Leśna

    Sękocin Nowy » ul. Leśna

    • 5 018 622 zł cena
    • 12 578 m2 powierzchnia
    • 399 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO Kontakt [tel] Sękocin Nowy ul. Leśna gmina Raszyn Na sprzedaż działki ( nr. 87/15 - 87/82 ) o łącznej powierzchni 12 578m2 z warunkami zabudowy i projek...

  • Działka Żabia Wola ul. Tarczyńska

    Żabia Wola » ul. Tarczyńska

    • 198 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Piotrkowice gmina Żabia Wola ulica Tarczyńska/Naturalna Na sprzedaż działka nr 193/13 o powierzchni 1200m2 z pozwoleniem na budowę i proj...