• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Podkowa Leśna +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy
    1 / 10
    Segment domu dwulokalowego w cichej okolicy

    Pruszków

    • 1 349 000 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 8 648 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W Pruszkowie, w dzielnicy Bąki, w pobliżu pętli autobusowej w Piastowie przy ul. Ogińskiego (linie 716 i 717), dostępne są dwa nowe segmenty w stanie deweloperskim, w budynku dwulo...

  • 1 / 3
    Działka Żabia Wola MPZP 1000m

    Żabia Wola

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Żabiej Woli o powierzchni 1000 m2Wymiary działki szer; 23 x dł; 43,5Dla działki jest Plan Zagospodarowania przestrzennegoTeren oznaczony symbolem 3MNTereny zabu...

  • 1 / 4
    piękna działka w lesie

    Marynin

    • 2 020 000 zł cena
    • 6 263 m2 powierzchnia
    • 323 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo cicha i ciekawa okolica. Działka zadrzewiona, zalesiona wg. planu miejscowego budowlana ! symbol w planie M/LS - można w 30% procentach zabudować działkę,wysokość zabudowy...

  • Kawalerka 30m² I Balkon I Piwnica

    Milanówek » ul. Dębowa

    • 400 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Ustawna kawalerka 30 m² | balkon | oddzielna kuchnia | Milanówek, ul. DębowaNa sprzedaż funkcjonalna i gotowa do wprowadzenia kawalerka o powierzchni 30 m², położona w zielonej i s...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    Opacz-Kolonia » ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 194/17 ) o łącznej powierzchni 12...

  • Działka Opacz-Kolonia ul. Łąkowa

    Opacz-Kolonia » ul. Łąkowa

    • 12 796 602 zł cena
    • 14 266 m2 powierzchnia
    • 897 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bezpośrednio Kontakt [tel] Opacz Kolonia Gmina Michałowice W rejonie ulic Orzechowy Sad i Łąkowa Na sprzedaż 13 działek ( nr 196/4 - 196/17 ) o łącznej powierzchni 14...

  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Nadarzyn dz. usługowa super lokalizacja⭐⭐⭐⭐⭐

    Kajetany » pl. Po Farze

    • 1 410 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Znakomicie zlokalizowana, dostęp do wszystkich mediów woda, prąd, gaz, kanalizacja, światłowód.Możliwość zabudowy 50%.Bezpośredni zjazd na działkę z drogi powiatowej.Odległość od w...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Nowa Bukówka

    • 2 508 000 zł cena
    • 6 600 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren przemysłowy objęty MPZP. Możliwość zabudowy 50%, powierzchna biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 15m.Media miejskie: woda, prąd.Wygodny dojazd dla TIR, blisko do zjazdu...

  • Działka blisko WKD, ładna leśna okolica

    Kady

    • 395 000 zł cena
    • 1 535 m2 powierzchnia
    • 258 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej. Teren objęty MPZP oznaczenie w planie B.5MN.Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię...

  • Niedroga działka przemysłowo/usługowa Nadarzyn

    Walendów

    • 1 800 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania usługi/przemysł UP.Powierzchnia biologicznie czynna 20%.Wysokość zabudowy 12m.W drodze dostępne wszystkie media woda, prąd, gaz i...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Oddział

    • 1 920 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w bardzo wygodnej lokalizacji i z dobrymi parametrami.Blisko wjazd na trasę S8, idealny dojazd do Warszawy ok. 20 min.Wymiary ok 120x50.Powierzchnia zabudowy do 70%.Możliwa...

  • ⭐⭐⭐⭐Wyjątkowa piękna działka leśna z pr. zabud⭐⭐⭐⭐

    Marynin

    • 1 255 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowa działka budowlana podzielona na 3 działki pod zabudowę rezydencjonalną, w otoczeniu lasu – idealna inwestycja Oferujemy pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 3...

  • 1 / 4
    Działka w idealnym punkcie komunikacyjnym!

    Jawczyce » ul. Przyparkowa

    • 795 000 zł cena
    • 813 m2 powierzchnia
    • 978 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ostatnia działka z podziału!Świetnie skomunikowana działka budowlana z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą z możliwością prowadzenia...

  • ⭐⭐⭐⭐⭐ Urokliwa Działka Makówka 1600m ⭐⭐⭐⭐⭐

    Makówka

    • 410 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 274 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo urokliwa działka " schowana od głównych ulic " - obok działki już zagospodarowane z nowymi ładnymi domami.Woda, prąd i gaz w ulicy przyległej do działki.Wjazd na działk...

  • Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje
    Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje

    Grodzisk Mazowiecki

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone na wysokim parterze w budynku z cegły po termomod...

  • 1 / 3
    Kuklówka 3200m2 budowlana

    Kuklówka Radziejowicka

    • 365 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 3200m2 zlokalizowana w Kuklówce ZarzecznejKształt zbliżony litery L , wjazd o szer ok 23m potem główna część działki wymiary 43,6 x 48,6położona pr...

  • Idealna pod inwestycję 10 km A2-S8 Super!

    Płochocin

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 488 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę 10484 m2 w Płochocinie Gmina Ożarów Mazowiecki- bezpośrednio przy głównej drodze, 10 km od zjazdu na trasę A2 - S8. Bardzo dobre miejsce pod inwestycje. Media w dr...

  • 1 / 2
    Siestrzeń działka 1500m2

    Siestrzeń

    • 660 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 1.500m2 zlokalizowana w miejscowości Siestrzeń gmina Żabia Wola. Położona w otulinie lasu, kształt prostokąta o wymiarach 34 x 44,12 .Media - prąd, woda w dro...