• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Podkową Leśną

(1 968)
  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 760 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 1 765 462 zł cena
    • 3 538 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wspaniała działka usługowo-mieszkaniowa tuż pod Warszawą.Jedną z zalet jest uzbrojenie działki w media, prąd i woda na działce, a gaz i kanalizacja tuż przy niej, w drodze asfaltow...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Jaktorów

    • 1 290 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 7 372 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • Piękna Rezydencja na Prestiżowym Osiedlu Ventana

    Walendów

    • 3 600 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 12 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJICENA PROMOCYJNA DO 31.05.2026r.Piękna, wyjątkowa Rezydencja w wysokim standardzie, znajdująca się w zielonej, bezpiecznej okolicy, wśród zabudowy willowe...

  • Strzeniówka dom 250 m2 do własnej aranżacji.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 000 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 6 250 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentowana nieruchomość w Strzeniówce dom wolnostojącym w stylu dworkowym o powierzchni około 225 m² ,posadowiony na działce gruntu o powszechni 3000 m2, to niezwykłe miejsce o u...

  • Przestronny dom 150 m² | piękna działka 690 m²

    Pruszków » ul. Mariańska

    • 1 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 8 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowy, funkcjonalny i bardzo zadbany dom z duszą o powierzchni użytkowej 150 m², położony na urokliwej, kształtnej działce 690 m². Nieruchomość znajduje w spokojnej...

  • Dom Magdalenka ul. Sosnowa

    Magdalenka » ul. Sosnowa

    • 2 990 000 zł cena
    • 175 m2 powierzchnia
    • 17 086 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości REVI HOME ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący, położony w najbardziej pożądanej, bajecznej części Magdalenki. Przy ulicy Sosnowej, wśród s...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Bieganów

    • 250 zł cena
    • 4 403 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną Bieganów działka 4400 M2. Dojazd: droga gminna asfaltowa. Media: woda, prąd. W pobliżu szkoła, przedszkole, kościół, sklepy, przystanek autobusowy, PK...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO
    Sprzedam dom Stare Babice Bajkowa 7, BEZPOŚREDNIO

    Stare Babice

    • 2 270 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 9 191 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Dom z przyłączem do wszystkich mediów z bezpośrednim dostępem do asfaltowej i oświetlonej drogi gminnej. Wybudowa...

  • Działka Zgorzała ul. Postępu

    Zgorzała » ul. Postępu

    • 2 470 000 zł cena
    • 4 850 m2 powierzchnia
    • 510 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Adres: Zgorzała, ul. PostępuPowierzchnia: 4850 mkwPołożenie: prostokątnaRodzaj: budowlana z MPZPCena: 2.470.000 złOferujemy na sprzedaż działkę w miejscowości Zgorzała. Działka pro...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 600 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w drugiej linii zabudowy. To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Teren w trakcie...

  • Strzeniówka 2000 m2

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 799 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentowana nieruchomość gruntowa o powierzchni 2000 m2, zlokalizowana w pierwszej linii zabudowy.To niezwykłe miejsce o unikalnym klimacie w otoczeniu przyrody.Istnieje możliw...

  • Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock
    Działka budowlana Nowa Wieś gm. Serock

    Nowa Wieś

    • 570 330 zł cena
    • 6 337 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow nieco ponad 6000m(ok 23x265m) przylegająca do drogi wąskim pasem (ok 5x60m). Położona w malowniczej okolicy nad samym stawem. Ujęta w MPZP gminy Serock pod zabudowę j...

  • Działka budowlana 940 m² blisko lasu.

    Łąki

    • 399 000 zł cena
    • 940 m2 powierzchnia
    • 425 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 940 m², położoną w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i w pobliżu lasu. Teren jest równy i suc...

  • Działka pod Twój dom na łonie natury blisko W-wy

    Łąki

    • 373 000 zł cena
    • 1 267 m2 powierzchnia
    • 295 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ul. Polig...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 7 980 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • 1 / 2
    Działka rolna pod gospodarstwo i uprawy.

    Łąki

    • 100 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni 6000 m², kształcie prostokąta i szerokości ok 14 metrów, z dojazdem drogą utwardzoną. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowa...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 149 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 8 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek A1 lokal 2 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...

  • Działka budowlano - rolna blisko W-wy

    Łąki

    • 850 000 zł cena
    • 4 724 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura nieruchomości, dostępna tylko w naszym biurze. Nie pobieramy prowizji od strony kupującej. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano - rolną położoną przy u...

  • 0%, domy bliźniacze na pograniczu Warszawy

    Płochocin

    • 1 169 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 8 119 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPNO OD DEWELOPERA, 0% prowizji, realizacja - IV kwartał 2026 Budynek B4 lokal 1 - taras, garaż w bryle budynku Zestawienie dostępnych domów na stronie brokera pod linkiem: [ur...