• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
  • Chorzów
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 489)
  • Warszawa Praga ul Konopacka
    Warszawa Praga ul Konopacka

    Warszawa

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Warszawa Praga w pobliżu dw. Wileńskiego. Wynajmę mieszkanie o podwyższonym standarcie. Umeblowane. w pełni wyposażone. (wszystko nowe) c. 2500 zł/ m-c plus opłaty okolo (800zł)....

  • 2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.
    2 pokoje z loggią – Ochota, przy Barskiej, 37 m², 1 p.

    Warszawa

    • 665 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 17 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie na Ochocie – 1. piętro z windą i loggią Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 37 m², położone w znakomitej lokalizacji – przy ul. Barskiej, pomię...

  • Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna
    Sprzedam działkę z altaną k. Piaseczna

    Kuleszówka

    • 50 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 157 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w ROD w Kuleszowce ok. 20 km od Warszawy w pobliżu Piaseczna. z altaną w postaci domu drewnianego, a w nim trzy pomieszczenia mieszkalne, w jednym kuchnia. Wnętrze altany...

  • Lokal Warszawa Wola ul. Chmielna

    Warszawa » Wola » ul. Chmielna

    • 5 895 € cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 31 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow. 196,50m2 w kamienicy biurowej na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Chmielnej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel...

  • Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa
    Wynajmę lokal biurowy w dobrym punkcie Mokotowa

    Warszawa

    • 8 000 zł cena
    • 255 m2 powierzchnia
    • 32 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę lokal biurowy, na Mokotowie, przy ulicy Malawskiego. Dogodna lokalizacja blisko centrum biznesowego na Mokotowie oraz Galerii Mokotów. Nieruchomość położona jest 6 km od śc...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Opaczewska

    Warszawa » Ochota » ul. Opaczewska

    • 9 612 € cena
    • 801 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.801 m2na 2 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Ochocie, w okolicach ul. Opaczewskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel....

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Warszawa

    • 6 806 000 zł cena
    • 3 403 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 3 403 m2, cena 2 000 m2. Działka położona jest w cichej okolicy w dzielnicy Białołęka Nowodwory. Grunt składa się z 3 działek o numera...

  • wynajmę powierzchnię biurową
    wynajmę powierzchnię biurową

    Warszawa

    • 24 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę powierzchnię biurową 315 m2, VI p., Warszawa, Praga Południe Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Jeziórko

    Jeziórko

    • 595 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | DZIAŁKA BUDOWLANA W SPOKOJNEJ, DOBRZE ZAGOSPODAROWANEJ OKOLICY Na sprzedaż działka budowlana położona w cichej i zielonej okolicy, przeznaczona pod zabudowę mies...

  • Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och
    Fotel fryzjerski miejsce dla fryzjera/fryzjerki Warszawa Och

    Warszawa

    • 1 500 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Poszukuję do współpracy możliwość zatrudnienia lub podnajem miejsca dla barbera lub fryzjera fryzjerki damsko męskiej na Ochocie. Czynsz 1500 plus opłaty za prąd i śmieci groszowe...

  • działka 0,99 ha faktura Vat
    działka 0,99 ha faktura Vat

    Warszawa

    • 6 000 000 zł cena
    • 9 900 m2 powierzchnia
    • 607 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    siedlisko tj dom , stodoła , obora-stajnia 0,99ha wszystkie media dziesięć minut do centrum Warszawy w Falentach Dużych-ul Żródlana 45 BEZPOŚREDNIO dz 54/1 czwarty obręb Falenty...

  • Kwatera na cmentarzu
    Kwatera na cmentarzu

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Odstąpię miejsce na cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  • wynajmę powierzchnię handlową
    wynajmę powierzchnię handlową

    Warszawa

    • 2 700 zł cena
    • 7 m2 powierzchnia
    • 386 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    wynajmę stoisko na sprzedaż warzyw/owoców Ogłoszenie dodane do wielu portali nieruchomości przez portal www.odwlasciciela.pl

  • Małe biuro w centrum Józefowa z duzym parkingiem
    Małe biuro w centrum Józefowa z duzym parkingiem

    Józefów

    • 2 500 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    WYNAJMĘ ciche, kameralne pomieszczenie biurowe o pow. 35,16 m2 położone na I piętrze budynku usługowo biurowego.  Lokal wyposażony jest w jednostkę klimatyzacyjną i otwierane okna...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 54 m, położony w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Rydygiera 6 w Warszawie . Obecnie wykorzystywany jako biuro, idealnie sprawd...

  • Lokal Warszawa Żoliborz ul. dr. Ludwika Rydygiera

    Warszawa » Żoliborz » ul. Rydygiera

    • 1 240 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 22 963 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu w Warszawie
    Syndyk sprzeda udział w mieszkaniu w Warszawie

    Warszawa

    • 82 516 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 1 232 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Syndyk masy upadłości Grażyny Kierys – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Kłobucka

    Warszawa » Ursynów » ul. Kłobucka

    • 33 090 € cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 17 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow.463 m2 na Ursynowie w okolicach ul. Kłobuckiej, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. [tel], mail: [email] BEZ PROWIZJI Dostę...

  • OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy
    OKAZJA działka budowlana 5671m2 , 20km od granicy Warszawy

    Nowy Prażmów

    • 360 000 zł cena
    • 5 671 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA działka budowlana nr 197/7 5671 m2, rozmiar 36 x 157 metrów, położona w miejscowości Nowy Prażmów, ul. Akacjowa 56c, woj. mazowieckie, powiat piaseczyński, w spokojnej okoli...

  • sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości
    sprzedaż udziału w 1/12 części nieruchomości

    Warszawa

    • 56 152 zł cena
    • 1 517 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Syndyk masy upadłości Pawła Kuronia – Anita Steller-Duda, nr licencji 266, powołana do pełnienia funkcji syndyka postanowieniem Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wy...