• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Chorzów
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 489)
  • Działka Nadarzyn
    Działka Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 11 884 500 zł cena
    • 41 700 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka usługowo-przemysłowa o pow. 36700m2 + 5000m2 (działka pod budowę domu mieszkalnego). Położone przy trasie krajowej nr. 8 w gminie Nadarzyn. Numer oferty: 492/DZ/2010

  • Działka Sokołów gm. Michałowice
    Działka Sokołów gm. Michałowice

    Sokołów

    • 2 100 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OKAZJA PREZENTUJE ! Więcej na - www.okazja.biz.pl Do sprzedania działka rolna w atrakcyjnej lokalizacji. Na chwile obecną brak mediów bezpośrednio przy niej, jednak w przypadku inw...

  • Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola
    Lokal użytkowy Warszawa gm. Wola Wola

    Warszawa

    • 5 100 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 8 500 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż pow.biurowej 600m2 rejon Al.Solidarności i ul.Okopowej.Całe piętro budynku,jedno wejście,winda,wszystkie media. Numer oferty: I/102/LU/2008

  • Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię
    Mieszkanie Warszawa Wola sprzedam lub zamienię

    Warszawa

    • 620 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 23 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Blisko metra młynów, podjazd na wózki, liczniki w korytarzu, bez pośredników do remontu lub własnej aranżacji

  • Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska
    Lokal użytkowy Warszawa Ursynów, Grabów, Puławska

    Warszawa

    • 8 932 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajmu powierzchnia biurowa na Ursynowie. Ofertę stanowi powierzchnia biurowa na I piętrze podzielona na kilka pomieszczeń biurowych. Dostęp do pomieszczeń socjalnych na kondy...

  • 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1
    1/2 udziału w lokalu mieszkalnym - Warszawa, Wyspowa 1

    Warszawa

    • 149 499 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 2 990 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt WA2M/GUp-s/378/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: a) udział w wysokości 1/2 części w prawie własności lokalu mieszkalnego n...

  • Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og
    Sprzedam działkę ROD Na Paluchu Westerplatte Warszawa ul. Og

    Warszawa

    • 25 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę jak w tytule. Działka jest w stanie do uporządkowania. Na działce znajduje się drewniany domek do remontu. Po więcej informacji zapraszam do rozmowy telefonicznej.

  • Sprzedam mieszkanie kawalerka
    Sprzedam mieszkanie kawalerka

    Warszawa

    • 550 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Dzień dobry, sprzedam komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na warszawskim Gocławiu (ul. Optyków ). Mieszkanie o powierzchni 37 m2 + piwnica 4,2 m2. /DLA KOGO/ Doskonałe dla singla, pa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska
    Lokal użytkowy Warszawa Ochota, Białobrzeska

    Warszawa

    • 46 177 zł cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property Of...

  • wynajmę kawalerkę
    wynajmę kawalerkę

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Dysponuję kawalerką w okolicy Pl. Szembeka, budynek bezpośrednio przy przystaniu autobusu linii 188, 523, 102. 135, blisko przystanki tramwajowe balkon, woda oligoceńska, budynek...

  • kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany
    kawalerka przy metrze do wynajęcia Warszawa Bielany

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Do wynajęcia bezpośrednio na dłużej Warszawa Bielany mieszkanie 22 m2 po kapitalnym remoncie przystosowane dla 2 osób ( dwa łóżka ) i wszystkie niezbędne meble +sprzęt agd ( pralk...

  • teren na budowe domu doskonała lokalizacja
    teren na budowe domu doskonała lokalizacja

    Złotokłos

    • 755 000 zł cena
    • 2 589 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    obok Piaseczna Warzawy ,teren z dala od zgiełku i chałasu, mimo pełnej infrastruktóry tuz obok tej działki sklepy szkoły przychodnie teren lekko zalesiony w super miejscu i otocz...

  • Kawalerka przy Metro Wileńska
    Kawalerka przy Metro Wileńska

    Warszawa

    • 490 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Targowa 70 , przy wejściu do metra, przystanków tramwajowych w każdym kierunku, galerii wileńskiej , remont mniejszy lub większy konieczny, można zrobić 2 pokoje z aneksem kuchenny...

  • Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia
    Blisko Wisły i Śródmieścia, do wprowadzenia

    Warszawa

    • 725 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 17 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m2 położone na I piętrze czterolokalowego budynku mieszkalnego. Nieruchomość w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia, bez pono...

  • Lokal Warszawa Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 10 854 € cena
    • 603 m2 powierzchnia
    • 18 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.603 m2 na 12 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Ochocie w okolicach ul. Białobrzeskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Mieszkanie na wynajem - Pruszków
    Mieszkanie na wynajem - Pruszków

    Pruszków

    • 3 200 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    Wynajmę mieszkanie 60m w domu jednorodzinnym w Pruszkowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzę...

  • Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz
    Mieszkanie 41m do wynajęcia od zaraz

    Warszawa

    • 668 649 555 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 16 308 526 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne.rozkładowe mieszkanie.czyste 2 przystanki do Metra .Obok pętla tramwajowa.przystanki. autobusowe.2 sklepy Biedronki.LIDL.przedszkola.widok na park .

  • Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa
    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom Warszawa

    Warszawa

    • 2 300 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 5 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam lub zamienię willę w Krynicy Zdroju na dom w Warszawie.Interesują mnie dzielnice Ursynów,Wilanów,Włochy,lub w pobliżu tych dzielnic.Koszt willi 2.300.000zł ,zamiana do poł...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 5 745 € cena
    • 522 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.522,32m2 na 6 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property O...

  • Lokal Warszawa Mokotów ul. Ursynowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Ursynowska

    • 6 042 € cena
    • 549 m2 powierzchnia
    • 12 €/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Warszawa - Do podnajmu: lokal biurowy o pow.549,33 m2 na 5 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Ursynowskiej. poleca Agencja Nieruchomości Property...