• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Działka w Janczewicach pod zabudowę jednorodzinną

    Janczewice » ul. Żytnia

    • 6 400 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż działkę w Janczewicach o powierzchni 1.6ha. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.MPZP:- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca~M...

  • 3 pokoje z balkonem i miejscem postojowym
    1 / 14
    3 pokoje z balkonem i miejscem postojowym

    Warszawa

    • 1 600 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 22 858 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży piękny z klimatem Apartament 3 pokojowy z dużym balkonem i miejscem postojowym, na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu, na pograniczu Śródmieścia, Żoliborza i Woli. Pokó...

  • Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24
    1 / 11
    Biurowiec , parking , sale konferencyjne,dostęp 24

    Warszawa

    • 16 623 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał 60054432 Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa ok 240 m2 , w prestiżowym biurowcu ,w świetnym miejscu pod względem...

  • Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi
    1 / 7
    Do remontu 57 m, 3 pokoje , Gocław ,bezposrednoi

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Tanie mieszkanie 57 , 3 pokoje, do remontu. Bezpośrednio od właściciela. Ul. Umińskiego , Warszawa Tel. [tel] Cena 750 tys.

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście

    Warszawa » Śródmieście

    • 7 125 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Biuro sala szkoleniowa studio gabinet. L okal w kamienicy przy Al Szucha. Lokal o powierzchni 95 m. Powierzchnia jest klimatyzowana. Winda. Światłowód. Możliwość własn...

  • Lokal biurowy Warszawa Mokotów
    1 / 8
    Lokal biurowy Warszawa Mokotów

    Warszawa

    • 13 195 zł cena
    • 203 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 203 m2 zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie przy ul. Stępińskiej 22/30. Doskonała lokalizacja w pobliżu przystanków komunikacji miejskie...

  • Sprzedam ciche mieszkanko w centrum Mokotowa
    1 / 6
    Sprzedam ciche mieszkanko w centrum Mokotowa

    Warszawa

    • 450 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 28 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Pośrednikom dziękuję, nie podpiszę żadnej umowy, otwartej również. Mieszkanie przechodziło gruntowny remont w 2011, teraz jest również do remontu lub do odświeżenia, przynajmniej...

  • Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń
    1 / 2
    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń

    Głosków

    • 830 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bezpośrednio :Sprzedam lub wynajmę Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Cena do czerwca 83000 PLN Rezerwacja!!!!! Działka łąki tereny zielone klasa gruntu 4 Głosków, gmina P...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sielce ul. Kostrzewskiego Franciszka

    Warszawa » Mokotów » ul. Kostrzewskiego

    • 5 500 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Klimatyczne, słoneczne, odnowione mieszkanie w pobliżu Królikarnia, kompleks basenowy Warszawianka, tor łyżwiarski Stegny oraz park Łazienkowski. Mieszkanie świeżo po remoncie, pod...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płn ul. Bankowy Pl.

    Warszawa » Śródmieście » pl. Bankowy

    • 6 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajmu mieszkanie po remoncie w budynku położonym w centrum Warszawy ok. Placu Bankowego. W sąsiedztwie parku (Ogród Saski), Starego Miasta z widokiem na panoramę Warszawy....

  • Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2
    1 / 7
    Sprzedam działkę łąka Głosków 7200m2

    Głosków

    • 101 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bez pośrednika Działka łąka zieleń klasa gruntow 4 Aktualnie bez prawa zabudowy. Cena 101.000 pln Cena sprzedaży ważna do końca września Rezerwacja Działka łąki tereny zielone k...

  • Mieszkanie Warszawa Ochota, Stara Ochota ul. Białobrzeska

    Warszawa » Ochota » ul. Białobrzeska

    • 6 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie umeblowane i wyposażone w przedwojennej kamienicy z fasadą z piaskowca na Starej Ochocie, niedaleko pl. Narutowicza. Bardzo dobra komunikacja. Okolica jest bardzo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Aleje Jerozolimskie

    Warszawa » Śródmieście » al. Aleje Jerozolimskie

    • 8 800 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia wykończone biuro, w wysokim standardzie, o powierzchni 116m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy.Atuty:- Recepcja z lobby na dole w b...

  • sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 755 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 440 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    mieszkanie 3stronne KW odrębna własność osiedle zamknięte blisko komunikacja balkon piwnica dużo zieleni mieszkanie do remontu

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 2
    Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 750 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 13 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    Mieszkanie słoneczne z pięknym widokiem, do samodzielnej aranżacji. Bezpośrednio od właściciela. Tel. [tel] Ul. Umińskiego 16. Warszawa , Gocław.

  • Do wynajęcia 100 m 4 pokoje
    1 / 7
    Do wynajęcia 100 m 4 pokoje

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje

    Do wynajęcia nowe 100 m 4 pokoje. Aleja Sikorskiego 3 Cena wynajmu 7000 zl. Bezpośrednio od właściciela. Tel. [tel]

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 2 999 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 19 349 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Lokalizacja: ul. grochowska 326Piętro: 1/14Metraż: 154,90 mkwPokoje: kuchnia, łazienka, toaleta, oraz 5 pokoi Cena: 3 099 000,00 zł Oferuję na Sprzedaż 5- pokojowe mieszkanie znajd...

  • Ciche, wysokie 3-4 pokojowe z loggią w Śródmieściu
    1 / 15
    Ciche, wysokie 3-4 pokojowe z loggią w Śródmieściu

    Warszawa

    • 1 825 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 20 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam osoby indywidualne oraz biura nieruchomości do współpracy ! Polecam i Zapraszam [tel] ! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2)...

  • 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Solec

    Warszawa

    • 811 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Profesjonalna obecność biznesowa w dowolnym miejscu na świecie. Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni...

  • 1 / 4
    Biuro wirtualne - Regus Villa Metro Wilanowska

    Warszawa

    • 811 zł cena
    • 5 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż