• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • Dom Strzeniówka, ul. Komorowska

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 7 810 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8. Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o powierz...

  • Działka Strzeniówka blisko S8.

    Strzeniówka » ul. Komorowska

    • 2 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 5000 m2 zabudowana domem z potencjałem w miejscowości Strzeniówka oddalonej około 2 km od trasy ekspresowej S8.   Prezentujemy przestronny dom w stylu dworkowym o po...

  • Lokal Warszawa Ursynów ul. Poleczki

    Warszawa » Ursynów » ul. Poleczki

    • 3 150 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o łącznej powierzchni 60 m², znajdujący się na poziomie -1 budynku zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie, przy ul. Poleczki.Kluczowe atuty:Lo...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Śródmieście Płd ul. Oleandrów

    Warszawa » Śródmieście » ul. Oleandrów

    • 7 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal mieszkalny, rozkładowy, cichy mieszczący się w kamienicy z przeznaczeniem na biuro albo mieszkanie. Bardzo dobre usytuowanie w pobliżu Metra Politechnika, przystanków autob...

  • Mieszkanie Pruszków osiedle Staszica ul. Wojska Polskiego

    Pruszków » ul. Wojska Polskiego

    • 755 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duże i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow 72 m2, na 4 piętrze w bloku z windą, na osiedlu Staszica blisko pę tli . Mieszkanie - 3 pokoje ( o pow. 25m2, 8m2, 8 m2) z...

  • Lokal Warszawa Mokotów, Mokotów ul. Malczewskiego Antoniego

    Warszawa » Mokotów » ul. Malczewskiego

    • 10 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Atrakcyjny lokal biurowy do wynajmu na Mokotowie. Doskonała lokalizacja. Budynek apartamentowy w zielonej, spokojnej części Mokotowa, dobre połączenia komunikacyjne. Otwart...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 4 468 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal biurowy o pow.51,90m2. Lokal położony w otoczeniu zieleni Pola Mokotowskiego i Żwirki i Wigury. Piętro 1. Parking dla najemców. Ciche i spokojne otoczenie. Ochrona...

  • Lokal Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 5 412 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    MAGAZYN - PRODUKCJA - USŁUGI !! Do wynajęcia powierzchnia magazynowa/usługowa 110 m2. Lokal położony w otoczeniu innych zakładów usługowych. Toalety do wspólnego użytku...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 16 677 zł cena
    • 327 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Ursynowie. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, lotniskiem oraz...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Solidarności Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu mieszkanie (kawalerka) po remoncie na Muranowie w sąsiedztwie Pl. Bankowego. Możliwy najem na cele biurowe. Budynek z lat 50-tych, odnowiony w doskonałej lokaliz...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Solidarności Al.

    Warszawa » Śródmieście » al. Solidarności

    • 3 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa
    1 / 13
    Działka Rekreacyjna ROD 500m2 Paluch 1 Włochy, Warszawa

    Warszawa

    • 99 900 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam prawo użytkowania działki położonej przy ul. Paluch 1 w Warszawie na terenie ogródków działkowych RADAR. Działka ma powierzchnię 500m² i znajduję się na niej m. in.: - do...

  • Lokal Warszawa Włochy, Nowe włochy ul. ks. Juliana Chrościckiego

    Warszawa » Włochy » ul. Chrościckiego

    • 6 521 zł cena
    • 241 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia magazynowa w Warszawie/Włochach. Samodzielny moduł magazynowy, Duży kompleks magazynowo-usługowy. Kompleks pracuje w cyklu 24 h przez cały rok....

  • Działka Warszawa Wesoła, Stara Miłosna ul. Mazowiecka

    Warszawa » Wesoła » ul. Mazowiecka

    • 4 401 000 zł cena
    • 2 934 m2 powierzchnia
    • 1 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferta dostępna tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży inwestycyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 934 m2 z dostępem do drogi asfaltowej w drugiej linii...

  • Dom Warszawa Wawer, Miedzeszyn ul. Derkaczy

    Warszawa » Wawer » ul. Derkaczy

    • 1 240 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 039 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Nowoczesny bliźniak na sprzedaż ul. Derkaczy , Warszawa (Wawer) Miedzeszyn /Falenica Budowa ruszy na wiosnę 2026. Zapraszamy do rezerwacji nowoczesnego segmentu w kameralnej in...

  • 1 / 4
    Idealna działka pod Inwestycję

    Pruszków

    • 1 300 000 zł cena
    • 618 m2 powierzchnia
    • 2 104 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość w centrum Pruszkowa o powierzchni 618 m2.Działka płaska o wymiarach 13m x 45m .Na terenie usytuowany jest budynek bliźniaczy, hand...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Mokotów ul. Chełmska

    Warszawa » Mokotów » ul. Chełmska

    • 629 900 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 16 152 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Zapraszam na Mokotów, mieszkanie prawie 40 metrowe aktualnie 2 pokojowe z możliwością własnej aranżacji, czyli po prostu #doremontu :) Świetna lokalizacja - Sobieskiego, Be...

  • Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa
    1 / 11
    Działka budowlana Opacz Mała gm. Michałowice, Targowa

    Opacz Mała

    • 1 622 825 zł cena
    • 2 335 m2 powierzchnia
    • 695 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Opaczy Małej, gmina Michałowice, bezpośrednio przy ulicy Targowej nr 37 (wszystkie media), nr. ew. działki 225/2 Dom wybudowany w latach 6...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Góra Kalwaria

    • 1 339 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 4 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Re/Max Smart
    Biuro nieruchomości

  • Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Warszawa » ul. Białej Brzozy

    • 1 500 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 30 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę pięknego mieszkania na sprzedaż. Znajduje się ono w budynku zlokalizowanym w Warszawie przy ulicy Białej Floty, na prestiżowym osiedlu M...