• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 438)
  • 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Financial Centre

    Warszawa

    • 2 579 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Regus pomaga firmom różnych rozmiarów odnaleźć i stworzyć dla pracowników odpowiednią przestrzeń do pracy. Czyni to oferując szeroki wybór elastycznych, spersonalizowanych i wykońc...

  • 1 / 4
    Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus Sheraton Plaza

    Warszawa

    • 1 189 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Biura 2 przestrzeni do pracy - Regus North Gate

    Warszawa

    • 1 250 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka Warszawa Wawer ul.

    Warszawa » Wawer

    • 3 950 000 zł cena
    • 2 793 m2 powierzchnia
    • 1 415 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż: Działka budowlana z potencjałem usługowym !!!Powierzchnia: 2 793 m² + możliwość dzierżawy 1 365 m² (z opcją pierwokupu)Lokalizacja: Dobry dojazd do centrum, PKP oraz g...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Służew ul. al. Wilanowska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wilanowska

    • 990 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam na #Mokotów - #SŁużew Świetna oferta mieszkania w niskim domu z 2012 roku, usytuowanego na 3 kondygnacji oczywiście z windą ! === super lokalizacja ! === świet...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Żoliborz ul. Braci Załuskich

    Warszawa » Żoliborz » ul. Załuskich

    • 2 850 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia, powierzchnia biurowa 31m2,na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia dla małych i średnich firm poszukujących umeblowanego, gotowego do wp...

  • Lokal Warszawa Żoliborz

    Warszawa » Żoliborz

    • 4 200 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia biurowa na Żoliborzu przy Braci Załuskich. Lokal na parterze. Powierzchnia 39 metrów składa się z: -3 pokoje dla 5-6 osób W cenie biura: -dostęp 24/7 -k...

  • Dom Jazgarzew rynek pierwotny ul. Główna

    Jazgarzew » ul. Główna

    • 1 150 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jako zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152,00 m², położony na działce o powierzchni 510 m², zlokalizowany w uroc...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Luksusowy dom na sprzedaż

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 999 999 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 20 409 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Magnat opis Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1600 m2 w atrakcyjnej części Konstanicna. Dom zapro...

  • Lokal Warszawa Śródmieście ul. Marszałkowska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Marszałkowska

    • 4 613 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję do wynajęcia biuro wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 61m2 w klimatycznej, odnowionej kamienicy w samym centrum Warszawy.Atuty:Recepcja z lobby na dole w budynk...

  • 1 / 2
    Lokal Warszawa Praga-Południe

    Warszawa » Praga-Południe

    • 6 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow.75m2.w kamienicy. Praga Południe przy Parku Znicza. Lokal w kamienicy. - pokoje 3, - łazienka, - kuchnia, - balkon, - klima. Lokal wykańczany...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Stary Mokotów ul. Różana

    Warszawa » Mokotów » ul. Różana

    • 8 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Do wynajmu umeblowany i wyposażony apartament na Starym Mokotowie. Budynek: ochrona, reprezentacyjne wejście, sauna i jacuzzi dla mieszkańców. Blisko do sklepów, restauracji i...

  • Sprzedam działkę w Nadbrzeżu
    1 / 6
    Sprzedam działkę w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 60 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna w Nadbrzeżu. Nieruchomość położona w pobliżu zabudowy siedliskowej . Świetna na działkę rekreacyjną nad Wisłą. Szerokość frontu ok. 18m, długosć ok. 166m. Dojazd z dr...

  • Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem

    Warszawa

    • 16 000 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    Atrakcyjny apartament z ogromnym tarasem na Osiedlu Marina Mokotów Apartament o powierzchni 133 m², w pełni umeblowany meblami wykonanymi na wymiar według autorskiego projektu w...

  • Działka Stefanówka

    Stefanówka

    • 2 479 000 zł cena
    • 7 781 m2 powierzchnia
    • 319 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ulicy Złotej w Wiązownie nikomu nie trzeba przedstawiać bo to jedna z najładniejszych lokalizacji w naszej gminie. Spokojna okolica z nową zabudową jednorodzinną, latarniami i mnós...

  • Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA
    1 / 5
    Sprzedam 9504 m2 Piskórka gm. Piaseczno BUDOWLANA

    Piskórka

    • 2 366 496 zł cena
    • 9 504 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** BEZPOŚREDNIO OD WŁAŚCICIELA ** Do sprzedania 9 działek budowlanych o łącznej powierzchni 9504m2położonych w miejscowości Piskórka. Nieruchomość znajduje się w otulinie Chojnow...

  • Atrakcyjna cena 11.900m2. 72m2,3pok. Garaż, kom.lok. zamknięte os...

    Warszawa

    • 855 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 11 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Polecam Państwu wykończone, dwustronne i jasne mieszkanie trzypokojowe. Znajduje się ono na kameralnym, ogrodzonym osiedlu przy ulicy Ostródzkiej...

  • 1 / 2
    Działka Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 45 000 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 1 429 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlana pod zabudowę jednorodzinną w miejscowości Konstancin Jeziorna. Działka objęta MPZP Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budo...

  • 1 / 3
    Działka Michałowice

    Michałowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 1 250 m2 powierzchnia
    • 1 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonałym dojazdem do Warszawy? Ta oferta to spełnienie Twoich pragnień! Prezentujemy na sprzedaż u...

  • Dom Warszawa Mokotów, Górny Mokotów

    Warszawa » Mokotów

    • 10 000 000 zł cena
    • 450 m2 powierzchnia
    • 22 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży wyjątkową rezydencję w stylu amerykańskim o powierzchni blisko 500 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotowie. W najbli...