• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Przepiękna działka Nadarzyn Strzeniówka z MPZP

    Strzeniówka

    • 550 000 zł cena
    • 950 m2 powierzchnia
    • 579 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Możliwość budowy domu jednorodzinnego lub zabudowy letniskowej.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbr...

  • Atrakcyjna działka przy S8

    Urzut

    • 2 500 000 zł cena
    • 17 000 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka w znakomitej lokalizacji z ekspozycją na trasę S8.Dobry kształt. Granice działki to dwie drogi gminne, dojazd bez ograniczeń tonażowych.Bezpośredni dostęp do mediów.Polecam...

  • 1 / 2
    OKAZJA niedroga działka Urzut

    Urzut

    • 432 000 zł cena
    • 2 160 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona w wyjątkowo malowniczej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą asfaltową - ostatnie metry utwardzoną.Teren objęty MPZP. Zabudowa jednorodzinna lub bliźniacza.M...

  • Działka przemysłowa przy S8

    Urzut

    • 4 200 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka objęta MPZP oznaczenie UP / produkcja usługi, zabudowa do 80% powierzchni. Oddalona zaledwie ok. 200m od S8.Dojazd gminną droga asfaltową. Wszystkie media z wyj...

  • 1 / 3
    Zielony Ursynów - działka 1227 mkw

    Warszawa » Ursynów

    • 1 067 490 zł cena
    • 1 227 m2 powierzchnia
    • 870 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana na warszawskim Zielonym Ursynowie. Powierzchnia działki to 1227 m2.Działka kształt kwadrat.Woda na działce, media: gaz, prąd w drodze, kanalizacja w...

  • Zielony Ursynów-10929 m działka UM

    Warszawa » Ursynów

    • 5 000 000 zł cena
    • 10 110 m2 powierzchnia
    • 495 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka na Zielonym Ursynowie. Powierzchnia 10110 mkw. Działka w kształcie równego prostokąta Front działki prawie 80 m Dostępne media miejskie Według Planu Zagospo...

  • działka przemysłowa w znakomitej lokalizacji

    Mory

    • 6 360 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona zaledwie 8 km od centrum Warszawy. Idealnie skomunikowana - kilkaset metrów od S8. Bardzo blisko starej trasy poznańskiej i stacji kolejowej.Teren przemysłowy obję...

  • Doskonała lokalizacja przy S8.

    Puchały

    • 5 623 750 zł cena
    • 10 225 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość przy trasie Salomea-Wolica, doskonała lokalizacja pod inwestycję usługową. W trakcje zakończenia pozwolenie na budowę z projektem magazynu. Dojazd do centrum Warszawy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka przemysłowa świetna lokalizacja blisko S8

    Jawczyce

    • 9 312 600 zł cena
    • 8 466 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka przemysłowa blisko S8, PKP i Poznańskiej

    Jawczyce

    • 15 070 000 zł cena
    • 13 700 m2 powierzchnia
    • 1 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Wyjątkowa oferta wyjątkowa lokalizacja!

    Warszawa » Wesoła

    • 2 500 000 zł cena
    • 2 891 m2 powierzchnia
    • 865 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w świetnej lokalizacji. Okolica nowych osiedli domów jednorodzinnych.Znakomity punkt pod względem komunikacji, znakomite połączenie z centrum Warszawy.Wydane WZ dla 4 budyn...

  • 1 / 4
    MPZP | Wszystkie media | Działki po 1000m2 | Super

    Mroków

    • 3 330 000 zł cena
    • 9 225 m2 powierzchnia
    • 361 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka usytuowana w atrakcyjnej części Mrokowa w otoczeniu nowej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Plan zagospodarowania terenu pozwala na podział działki na dz...

  • działki dla zabudowy bliźniaczej

    Baszkówka

    • 422 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna oferta dla indywidualnego inwestora .Na działkę o powierzchni 2280 m2 składają się dwie działki ewidencyjne każda z nich ok 1100 m2Szerokość działki od frontu 25...

  • 1 / 3
    Działka inwestycyjna koło Janek

    Sokołów » ul. Sokołowska

    • 5 999 400 zł cena
    • 9 999 m2 powierzchnia
    • 600 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo dobrze skomunikowana, blisko węzła Janki oraz węzła Wypędy (trasa wylotowa Kraków/Katowice/Wrocław)Nieruchomość położona na terenie, który obecnie staje się podwarszawskim p...

  • Oferta dla developera w sąsiedztwie Magdalenki.

    Słomin

    • 25 650 000 zł cena
    • 57 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w idealnej lokalizacji z projektem budowy segmentów o łącznej powierzchni zabudowy 21000 m2.Teren oddalony o 20 min. od centrum Warszawy (drogą ekspresową S8/S7).Pełna dost...

  • 1 / 4
    Teren developerski w gminie Nadarzyn

    Walendów

    • 5 600 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na terenie Walendowa. Willowa okolica, nowopowstające domy.Po sąsiedzku kilka nowych osiedli domów jednorodzinnych.Działka pod zabudowę jednorodzinną, również bliźniaczą. Z...

  • Znakomita działka przemysłowa Nadarzyn

    Urzut » ul. Bielińska

    • 8 400 000 zł cena
    • 28 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka w miejscowości Urzut, gm. Nadarzyn o przybliżonej powierzchni 2,8 HA. Z możliwością podziału.Teren objęty MPZP. Bardzo korzystne wymiary.Media: woda, prąd i g...

  • Do sprzedania stalowa hala

    Reguły

    • 3 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 5 834 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania stalowa hala o powierzchni ponad 600 m2 składająca się z dwóch części po około 300 m2 wraz z obiektem socjalno - biurowym o powierzchni 72 m2, który składa się z 17 m...

  • Nowy budynek produkcyjno-magazynowy przy S8

    Nadarzyn

    • 1 220 000 zł cena
    • 235 m2 powierzchnia
    • 5 192 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Hala 150m2 plus zaplecze biurowe ok. 70m2. Budynek nowy, OGRZEWANY. Wszystkie media miejskie.Dojazd dla TIR.Teren objęty planem zagospodarowania - tereny usługowo-przemysłowe.Bardz...

  • Super działka usługowo-budowlana Nadarzyn! Invest

    Nadarzyn

    • 1 801 800 zł cena
    • 5 460 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe miejsce, idealne zwłaszcza dla usług. Dobra inwestycja.Punkt o dużym natężeniu ruchu w bardzo prężnie rozwijającej się okolicy. Po sąsiedzku osiedla nowych domów jednorod...