• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • 1 / 4
    Janczewice | MPZP-U | Przemysłowo-Usługowa | Media

    Janczewice

    • 5 068 000 zł cena
    • 12 670 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka usługi/przemysł z MPZP i mediami, oznaczona symbolem U2, położona pomiędzy Al. Krakowską a S7, tylko 8km od lotniska Okęcie.Idealne wymiary ok 100m x 125. Krótszy bokiem pr...

  • Nadarzyn | grunt pod produkcję i usługi | MPZP |

    Kajetany

    • 8 000 000 zł cena
    • 19 000 m2 powierzchnia
    • 422 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna z przeznaczeniem usługowo - przemysłowym (MPZP) przy asfaltowej drodze gminnej (bez ograniczenia tonażowego). Bardzo blisko zjazdu z S8 węzeł Nadarzyn.Znakomit...

  • Działka przemysł/usług w pobliżu lotniska

    Warszawa » Ursynów

    • 2 134 550 zł cena
    • 3 881 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w znakomitej lokalizacji Ursynów.Teren objęty MPZP z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym.Możliwość zabudowy 40%.Bardzo dobrze skomunikowana - przy S7/S2. Media: woda i prą...

  • 1 / 4
    Działka budowlana z mediami miejskimi KAJETANY

    Kajetany

    • 450 000 zł cena
    • 1 218 m2 powierzchnia
    • 370 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PIĘKNIE POŁOŻONA, PROSTOKĄTNA DZIAŁKA BUDOWLANA Działka z prawem do prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej. ✔ Teren równy, częściowo ogrodzony ✔ Dojazd drogą gminną: a...

  • Mały punkt handlowo usługowy w Centrum Warszawy
    1 / 7
    Mały punkt handlowo usługowy w Centrum Warszawy

    Warszawa

    • 3 669 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia mały punkt handlowo - usługowy o pow.44,9 m 2 przy ciągu pieszym , z łatwym adresem do wskaz...

  • Ciekawa działka

    Pęcice

    • 1 800 000 zł cena
    • 7 200 m2 powierzchnia
    • 250 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Bardzo ciekawa działka, świetnie położona w cichym i spokojny miejscu. Objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość zabudowy do 50%. Przeznaczona pod budow...

  • Piękny dom do wykończenia Nadarzyn

    Strzeniówka

    • 1 650 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 4 231 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Najlepsza lokalizacja w Nadarzynie/Strzeniówce. WSZYSTKIE MEDIA (woda, gaz, prąd, kanalizacja) DOPROWADZONE DO DOMU!Wszędzie blisko: centrum Nadarzyna (szkoła, przychodnia, itp.) 1...

  • TOP oferta Strzeniówka MPZP Media

    Strzeniówka

    • 1 100 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 648 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Najlepsza działka w okolicy!Działka w wyjątkowej lokalizacji objęta miejscowym planem zagospodarowania.Cicha spokojna okolica, teren w pełni uzbrojony - wszystkie media!Działka ot...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom parterowy 250m2 na dużej działce

    Kajetany

    • 2 700 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 10 800 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom parterowy o powierzchni 250m2 zlokalizowany w Kajetanach gmina Nadarzyn Budynek z 1999r, materiał cegła ceramiczna, podwójnie ocieplony, okna nowe drewniane, ogrzewanie olejo...

  • Ursynów 697 m - doskonała lokalizacja

    Warszawa » Ursynów

    • 4 950 000 zł cena
    • 697 m2 powierzchnia
    • 7 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal na sprzedaż położony blisko Al. Komisji Edukacji Narodowej, w pobliżu stacja metra Kabaty. Obecnie lokal ma podpisaną długoterminową umowę najmu - możne przejąć lokal wraz z...

  • Nowy Super dom w Kaniach blisko WKD Media Odebrany

    Kanie

    • 1 040 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 6 420 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w najlepszej części miejscowości Kań - czyli od strony lasu.Zgodnie z pozwoleniem na budowę i podziałem działki nieruchomość st...

  • Działka deweloperska dobra lokalizacja

    Falenty Duże

    • 47 944 000 zł cena
    • 92 200 m2 powierzchnia
    • 520 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka o wielkości około 9 ha z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne, bliźniaki lub zabudowę szeregową. Bardzo dobre połączenie z Warszawą, szybki w...

  • Atrakcyjne położenie Piastów przy Alejach Jerozol.

    Piastów

    • 8 000 000 zł cena
    • 1 639 m2 powierzchnia
    • 4 882 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek położony w miejscowości Piastów k/Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Alei Jerozolimskich oraz dróg S2, A2. Łączna powierzchnia ok. 1639 m2, wybudowany na działce o powierz...

  • Rewelacja pod inwestycje, blisko A2, dobry kształt

    Pruszków

    • 2 121 600 zł cena
    • 5 440 m2 powierzchnia
    • 390 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Pusta działka, teren płaski, blisko autostrady A2. Z uwagi na swoje położenie, kształt i wielkość bardzo atrakcyjna oferta. Można rozważyć powiększenie terenu o działkę sąsiedn...

  • Lokal Nadarzyn

    Nadarzyn

    • 1 200 000 zł cena
    • 238 m2 powierzchnia
    • 5 043 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Dom położony jest na działce 1000m2 mieszkaniowo-usługowej (44mx24m), do której jest dojazd z dwóch stron (2 bramy). Dom można rozbudować.Przyziemie murowane ( 3 pomieszczenia + ga...

  • Duży dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny

    Michałowice

    • 1 480 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 2 960 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W spokojnej dzielnicy willowej pół bliźniaka /500 m2/. Dom idealny dla wielopokoleniowej rodziny. Na parterze salon 32 m2, dwie sypialnie po 18 m2, kuchnia i łazienka. Na pierwszy...

  • 1 / 3
    Działka Warszawa Włochy

    Warszawa » Włochy

    • 3 900 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka inwestycyjna w kształcie zbliżonym do kwadratu o powierzchni 676 m2 zlokalizowana w Warszawie - dzielnica Włochy. Dla działki wydane są prawomocne Warunki Zabudowy na bu...

  • Działka pod budownictwo wielorodzinne

    Piastów

    • 3 000 000 zł cena
    • 1 240 m2 powierzchnia
    • 2 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1240m2 pod zabudowę wielorodzinną, ogrodzona, zlokalizowana w Piastowie. Położona w terenie zabudowanym niedaleko centrum miasta. Jest plan zagospo...

  • 1 / 3
    Oferta dla ambitnego dewelopera.

    Wola Prażmowska

    • 11 400 000 zł cena
    • 132 042 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo ciekawy teren pod kameralne osiedle. Cały teren zajmuje powierzchnie ponad 132.000 m2 i jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na części tego teren...

  • Blisko Sądu Najwyższego 65 m2 na biuro.

    Warszawa » Śródmieście

    • 899 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 13 831 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży lokal usługowy o pow. 65m2 znajdujący się na parterze ( wysokie przyziemie).Idealne miejsce na biuro dla około 5-6 osób- jak również do prowadzenia działalności usługo...