• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Samo centrum, ul. Jasna 8, ciche, kamienica, 98 m²

    Warszawa

    • 2 600 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 26 531 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Doskonała lokalizacja w samym centrum Warszawy. Pomiędzy stacjami metra "Centrum" i "Świętokrzyska". Wszędzie blisko spacerem lub komunikacją miejską.  W najbliższej okolicy znajd...

  • Działka Pruszków

    Pruszków

    • 1 100 000 zł cena
    • 799 m2 powierzchnia
    • 1 377 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową położoną w Pruszkowie dzielnica Żbików Działka znajduje się przy ruchliwej ulicy Działka o powierzchni 799m2, zabudowana budynkiem mie...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Janki

    • 1 850 000 zł cena
    • 207 m2 powierzchnia
    • 8 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Janki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie w Centrum Pruszkowa

    Pruszków » ul. Al. Wojska Polskiego

    • 385 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 14 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż ładne, jednopokojowe mieszkanie z oddzielną, widną, kuchnią, mieszkanie o pow. użytkowej 26,60m2Usytuowane jest na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w samy centrum...

  • 1 / 4
    Pęcice Małe - zielona okolica

    Pęcice Małe

    • 722 000 zł cena
    • 963 m2 powierzchnia
    • 750 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o pow. 963m2, zlokalizowana w Pęcicach Małych w miejscowości graniczącej z Komorowem. Wszystkie media dostępne w drodze gminnej oddalonej od działki o...

  • Michałowice, Działka w cichej okolicy o pow. 876m2

    Michałowice

    • 999 000 zł cena
    • 876 m2 powierzchnia
    • 1 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 876 m², położona w spokojnej części Michałowic. To wyjątkowe miejsce stanowi enklawę ciszy i spokoju, jednocześnie oferując wygodny dost...

  • Nowa niższa cena, 3-pokojowe mieszkanie w centrum!

    Pruszków

    • 499 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 10 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 47m2. Usytuowane na 3. piętrze w bloku 4. piętrowym. Mieszkanie z dużym potencjałem, idealne dla pary, rodziny z dziećmi lub inwestycyjni...

  • 100 lenia Willa w centrum Piastowa!!

    Piastów

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż klimatyczna, ponad 100-letnia willa zlokalizowana w spokojnej części Piastowa. Nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 105 m² charakteryzuje się przestronnymi wnętrzam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Działka Warszawa Włochy, Opacz Wielka

    Warszawa » Włochy

    • 15 000 000 zł cena
    • 8 500 m2 powierzchnia
    • 1 765 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP). Idealna propozycja dla inwestorów poszukujących gruntu pod działalność...

  • Sprzedam lokal użytkowy 103m2 warszawa
    1 / 3
    Sprzedam lokal użytkowy 103m2 warszawa

    Warszawa

    • 1 650 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 16 020 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Bezpośrednie sprzedam lokal użytkowy 103m2, z NAJEMCĄ do 2025 roku, przy ulicę Radarowej 9 w Warszawie. Lokal posiada dwa wejścia, witrynę ,klimatyzację, alarm, monitoring, parkin...

  • Lokal Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Wąski Jar

    Warszawa » Ursynów » ul. Jar

    • 25 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu nieruchomość na Ursynowie/Kabaty. Dom o łącznej powierzchni 650m, wybudowany w 2000 roku w klimacie dworkowym. Większość pokoi w domu nie jest urządzona, stąd aranż...

  • Dom Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Wąski Jar

    Warszawa » Ursynów » ul. Jar

    • 25 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

• działka budowlana warszawa
    1 / 7
    działka budowlana warszawa

    Warszawa

    • 950 000 zł cena
    • 978 m2 powierzchnia
    • 972 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka budowlana ogrodzona zagospodarowana wszystkie media w ulicy.domek letniskowy 35m.do rozbudowy lub wyburzenia blisko puszczy Kampinowskiej, do centrum 15 min.samochodem do m...

  • Sprzedam mieszkanie

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 10 299 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam serdecznie do obejrzenia mieszkania na Białołęce. Osiedle ogrodzone, wraz z monitoringiem. Budynek z cegły, ocieplony, w planach odnowienie elewacja. Lokal składa się...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 511 395 zł cena
    • 117 m2 powierzchnia
    • 4 371 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Przy Alabastrowej 55 to projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i garażem w bryle budynku. Powierzchnia 117,67 m2 mieści 4 pokoje, słoneczną część dzie...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 486 126 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 3 769 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Regina Rex - to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia późniejszą aran...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 371 732 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 3 755 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom prefabrykowany Tracja 2 to projekt domu o powierzchni poniżej 100 m2, charakteryzującego się z jednej strony prostotą rozwiązań, z drugiej - niezwykłą funkcjonalnością i pra...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 296 451 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany w Cienistkach to dom jednorodzinny w stylu nowoczesnej stodoły, który zwraca uwagę oryginalnym wykończeniem, a mieszkańcom oferuje wygodny program użytkowy. Ef...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 638 535 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 5 028 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Miriam IV to piękny, gustowny dom parterowy, którego główny atutem są cztery sypialnie w strefie nocnej, w tym jedna z nich zaprojektowana została jako moduł...

  • Dom Warszawa rynek pierwotny

    Warszawa

    • 616 829 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 5 765 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom Prefabrykowany Ekonomiczny 1 B jest to projekt niedużego, parterowego domu jednorodzinnego dla 3-4 osób. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 100,88 m2 (kubatura 621 m3). Dom Ek...