• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 7 600 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia biurowo - usługowo - magazynowa na Ursynowie/Jeziórki Południowe. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komuni...

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 14 980 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom w Konstancinie z piękną działką oraz domem letniskowym
    1 / 16
    Dom w Konstancinie z piękną działką oraz domem letniskowym

    Góra Kalwaria

    • 1 450 000 zł cena
    • 186 m2 powierzchnia
    • 7 796 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam [tel]! Sprzedaż domu wolno stojącego z piękna działką (ok.1800 m2) z oddzielnym garażem i dwoma miejscami postojowymi na posesji oraz domkiem letniskowym w Konstancinie...

  • Zabytkowa kamienica , Centrum , recepcja, metro
    1 / 9
    Zabytkowa kamienica , Centrum , recepcja, metro

    Warszawa

    • 17 500 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji Do wynajęcia wyjątkowy lokal o pow. ok 162 m2 na eleganckie biuro, kancelarię, pracownię architektoniczną...

  • Lokal biurowy
    Lokal biurowy

    Warszawa

    • 6 628 zł cena
    • 91 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajęcia lokalu biurowego o powierzchni 90,93 m2, zlokalizowanego na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Stępińskiej 22/30. Lokal znajduje się na parterze. Obecny p...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów, Sadyba ul. J. Sobieskiego

    Warszawa » Mokotów » ul. Jana III Sobieskiego

    • 550 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    [i] SPRZEDANE Edit: Jeśli masz podobne mieszkanie - zadzwoń - mam Klientów poszukujących ============= Wyłącznie u mnie ! Zapraszam do współpracy :) Nie martw się o % -...

  • Magazyn 110m2 Białołęka ul. Myśliborska + plac za dopłatą
    Magazyn 110m2 Białołęka ul. Myśliborska + plac za dopłatą

    Warszawa

    • 4 500 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Magazyn 110m2 Białołęka ul. Myśliborska + plac za dopłatą witam, mam do wynajęcia pomieszania magazynowe - obiekt kontenerowy o powierzchnia 110m2 Białołęka ul Myśliborska dodatko...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursynów, Jeziórki Południowe ul. Puławska

    Warszawa » Ursynów » ul. Puławska

    • 4 295 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu powierzchnia komercyjna na Ursynowie. W pobliżu przystanki autobusowe, obwodnica Warszawy, autostrada na Poznań. Dobra komunikacja z centrum Warszawy, lotniskiem oraz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Klimatyczny dom niedaleko zalewu w Komorowie
    1 / 16
    Klimatyczny dom niedaleko zalewu w Komorowie

    Pęcice Małe

    • 2 350 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 6 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni całkowitej 350m2 zlokalizowany w Pęcicach Małych. Wolnostojący, powierzchnia użytkowa 280m2, rok budowy 2005r materiał Ytong, dach kryty dachówką ceramiczną, okn...

  • Lokal Warszawa Ursus

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnia magazynowa 70m2. Idealna na sklep internetowy. Blisko al. Jerozolimskich i trasy s2. Do al. Jerozolimskich 70m. Do trasy s2 300m Media : woda, prąd, o...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 800 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 900 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 13 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 24 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Lokal Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska

    Warszawa » Wola

    • 5 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Widna hala magazynowa lub usługowa !! (tylko na nieuciążliwą działalność) Hala 120 m2 z kanałem. Wysoka 4,0 m z kanałem. Posadzka niepylna,ogrzewana. Drzwi wjazdo...

  • Dwie działki z prawomocnymi WZ na 4 bliźniaki

    Warszawa

    • 2 558 400 zł cena
    • 2 132 m2 powierzchnia
    • 1 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dwie działki na sprzedaż – 2132 m² – Wawer, Warszawa Idealne działki pod budowę bliźniaków! Zapraszam do składania ofert na zakup dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchn...

  • DOMY DO 200 TYS POD KLUCZ
    1 / 16
    DOMY DO 200 TYS POD KLUCZ

    Warszawa

    • 149 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 2 404 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Domek drewniany całoroczny GILBERT XL w pełni ocieplony, wykończony, gotowy do meblowania. - Bez pozwolenia na budowę - Powierzchnia zabudowy 35m2 Powierzchnia użytkowa ok 62m2...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 50 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lub sprzedaży obiekt komercyjny w Ursusie, ok. ulic Regulskiej i Cierlickiej. Ważne!!! [i]Oferta wymaga dokończenia remontu kapitalnego m.in. wymiana części s...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Ursus, Skorosze

    Warszawa » Ursus

    • 4 000 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Ciekawa działka budowlana
    1 / 5
    Ciekawa działka budowlana

    Wólka Kozodawska

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na granicy Piaseczna, w pełni uzbrojona: dociągnięty gaz, woda i kanalizacja, przy drodze prąd. Wjazd na teren (urządzony) bezpośrednio z asfaltowej głównej drogi...

  • 1 / 3
    Lokal Warszawa Praga Północ, Stara Praga

    Warszawa » Praga-Północ

    • 930 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 12 568 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dwupoziomowy Lokal usługowy z wejściem bezpośrednio z ulicy w 2020 roku przeszedł całkowity remont wraz z instalacjami. Wykonane instalacje elektryczna, sanitarne (ga...