• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Piaseczno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Piasecznem

(7 439)
  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 295 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą
    1 / 20
    Dom XXL amerykański styl Piaseczno pod Warszawą

    Złotokłos

    • 1 890 000 zł cena
    • 379 m2 powierzchnia
    • 4 987 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wśród lasów Józefowa
    Dom wśród lasów Józefowa

    Józefów

    • 1 668 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Pruszków

    • 699 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 6 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AWIKOM NIERUCHOMOŚCI
    Biuro nieruchomości

  • 3 pokojowe, widne mieszkanie, dobra komunikacja

    Piastów » ul. Harcerska

    • 660 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 10 154 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m², położone przy ul. Harcerskiej w Piastowie. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku, co zapewnia w...

  • Lokal Warszawa Włochy, Okęcie ul. Krakowska al.

    Warszawa » Włochy » al. Krakowska

    • 45 720 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna od 2024.09.01!!! Istniej szansa przejęcia wcześniej ca czerwiec/lipiec br.!!!!! Do wynajmu powierzchnia magazynowa w kompleksie magazynowo-handlowo-usługowy...

  • 1 / 2
    Działka Warszawa Wesoła, Wola Grzybowska ul. Aleksandra Kostki Na...

    Warszawa » Wola » ul. Kostki Napierskiego

    • 980 000 zł cena
    • 902 m2 powierzchnia
    • 1 087 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona na terenie Warszawy w dzielnicy Wesoła - Wola Grzybowska przy ulicy Kostki Napierskiego Aleksandra. Grunt w kształci...

  • Lokal Janów ul.

    Janów

    • 350 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowego / warsztatu w Janowie w gminie Brochów.  Budynek ma 116 m2 i usytuowany jest na działce o powierzchni 804 m2. W sk...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Otwock

    Otwock

    • 1 995 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i PKP. Przy działce wszystkie media...

  • Parter222 m 2,strefa dostaw od parkingu,dostep24 .
    1 / 11
    Parter222 m 2,strefa dostaw od parkingu,dostep24 .

    Warszawa

    • 12 654 zł cena
    • 222 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Osoba prowadząca Rafał [tel] . Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Do wynajęcia atrakcyjna pow. biurowa o pow. 222 m 2 na terenie obiektu pofabrycznego , na Pradze w rejo...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów ul. Meander

    Warszawa » Ursynów » ul. Meander

    • 930 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 14 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o pow. 63,60 m² mieszczące się przy ul. Meander w Warszawie – dzielnica Ursynów.~~Nieruchomość położona jest na ostatnim X piętrze bloku mieszkalnego z windą...

  • 1 / 4
    Lokal Warszawa Wilanów, Wilanów Wysoki

    Warszawa » Wilanów

    • 5 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu lokal komercyjny w Wilanowie/Wysokim. W sąsiedztwie zabudowa jedno i wielorodzinna, usługi, handel, itd. Ofertę stanowi: Parter powierzchnia ca 60m - 2 pokoje;...

  • Lokal Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajmu komfortowe mieszkanie na warszawskim Powiślu. Okolica z pełną infrastrukturą miejską, dobre połączenia komunikacyjne (drogowe i miejskie). W sąsiedztwie m.in. "Centr...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. Wybrzeże Kościuszkow...

    Warszawa » Śródmieście » ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

    • 13 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• OKAZJA !!!! JEŻEWSKIEGO 5 42 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX OBOK...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie ma 42 m2 i składa się z dwóch odrębnych , widnych pokoi oraz balkonu położonych przy ulicy Jeżewskiego 5 przy Kasztanowej alei naprzeciw kortów tenisowych niedaleko od s...

  • OKAZJA !!!! ALEJA KEN 26 45 M2 2 POKOJE AGD WYPOSAZONE LUX METR...

    Warszawa

    • 4 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 45 m2, 2 pokojowe położone jest 50 m od stacji metra Kabaty od strony południowo-wschodniej przy ulicy Aleje Komisji Edukacji Narodowej 26 wejście III. W budynku jes...

  • DO WYNAJĘCIA! LOKAL BIUROWY- 17 m2
    1 / 3
    DO WYNAJĘCIA! LOKAL BIUROWY- 17 m2

    Warszawa

    • 765 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Lokal nr. 148 znajduje się na I piętrze budynku biurowo- magazynowym przy ul. Bukowieckiej 92 w Warszawie. Lokal w stanie bardzo dobrym. Okna PCV, podłoga pokryta wykładziną dywa...

  • Moduł biurowy 4 pokoje metro Bielany
    1 / 8
    Moduł biurowy 4 pokoje metro Bielany

    Warszawa

    • 11 550 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji . Osoba prowadząca Rafał [tel] Do wynajęcia powierz .biurowa około 210 m 2 w budynku komercyjnym z ochrona i recepcją . Lokalizacja , do...

  • Do sprzedania obiekt inwestycyjny Puławska 352 w Warszawie (Ursyn...

    Warszawa

    • 27 300 000 zł cena
    • 4 600 m2 powierzchnia
    • 5 935 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma 4600m2 i składa się z działek nr 44,45 i 46/5 (nr obrębu: 1-09-23). Zlokalizowana jest obok obwodnicy południowej Warszawy, tuż przy węźle drogowym Puławska - Obwodnica...

  • Po remoncie/zamknięte osiedle/ogródek/piwnica
    1 / 11
    Po remoncie/zamknięte osiedle/ogródek/piwnica

    Pruszków

    • 530 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Eastate
    Biuro nieruchomości